Al Orubah 0 - 1 Al Zulfi — rezultat
Mečevi iz lige Saudijska Arabija - 1. divizija
Forma i statistika timova
Al Orubah Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 15.04.2026 | Al-Raed | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 10.04.2026 | Al-Faisaly FC | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 04.04.2026 | Al Baten | A | 1-3 (0-1) | P | O |
| 08.03.2026 | Al Arabi SC | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 03.03.2026 | Al Ula | A | 3-1 (1-0) | I | O |
| 24.02.2026 | Al Jabalain | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 20.02.2026 | Al Diriyah | A | 3-1 (1-0) | I | O |
| 14.02.2026 | Al-Adalah | H | 2-2 (0-2) | N | O |
| 09.02.2026 | Al Jubail | A | 2-3 (0-1) | P | O |
| 03.02.2026 | Abha | H | 1-2 (1-0) | I | O |
Al Zulfi Gost
- Dao
- 1.8
- Primio
- 1
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 13.04.2026 | Al Diriyah | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 07.04.2026 | Al Arabi SC | A | 1-4 (0-3) | P | O |
| 02.04.2026 | Al Anwar | H | 2-2 (0-2) | N | O |
| 08.03.2026 | Al Wehda Club | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 02.03.2026 | Al Jabalain | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 25.02.2026 | Al-Adalah | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 20.02.2026 | Al-Faisaly FC | H | 2-3 (1-2) | I | O |
| 14.02.2026 | Al Bukayriyah | A | 1-3 (0-1) | P | O |
| 09.02.2026 | Abha | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 04.02.2026 | Al Baten | H | 1-0 (0-0) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.8% | 90.8% | 90.0% | 90.4% | 91.9% | 90.1% | 90.0% |
| 1 | 2.20 3.1% | 2.20 3.1% | 2.15 4.4% | 2.30 1.3% | 2.23 1.3% | 2.20 2.2% | 2.15 3.2% |
| X | 3.06 5.8% | 3.06 5.8% | 3.20 1.5% | 2.75 16.7% | 3.19 2.7% | 3.10 7.5% | 3.20 1.5% |
| 2 | 3.12 10.2% | 3.12 10.2% | 3.00 5.3% | 3.25 17.3% | 3.06 4.8% | 3.00 11.1% | 3.00 5.3% |
| 0-2 | 1.81 5.2% | 1.81 5.2% | 1.83 3.7% | 1.78 7.3% | 1.81 6.2% | 1.83 4.2% | 1.84 4.2% |
| 3+ | 1.88 5.6% | 1.88 5.6% | 1.80 2.9% | 1.92 7.9% | 1.89 6.2% | 1.87 3.9% | 1.83 3.4% |
| 4+ | 3.08 6.9% | 3.08 6.9% | 3.20 6.7% | 3.00 6.4% | 3.39 10.8% | 3.20 4.9% | 3.25 6.6% |
| GG | 1.68 4.3% | 1.68 4.3% | 1.68 5.0% | 1.68 1.8% | 1.72 4.9% | 1.70 3.7% | 1.70 3.7% |
| NG | 2.02 5.2% | 2.02 5.2% | 2.00 2.4% | 2.07 1.4% | 1.99 5.7% | 2.00 4.8% | 2.02 3.8% |
| I2+ | 2.71 5.9% | 2.71 5.9% | 2.75 3.8% | - | 2.88 6.7% | 2.85 3.6% | 2.80 3.7% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice