Al-Raed 1 - 2 Al-Faisaly FC — rezultat
27.04.2026 16:10 • Saudijska Arabija - 1. divizija
Mečevi iz lige Saudijska Arabija - 1. divizija
Forma i statistika timova
Al-Raed Domaćin
- Dao
- 2
- Primio
- 1
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 21.04.2026 | Al Diriyah | A | 1-3 (0-2) | P | O |
| 15.04.2026 | Al Orubah | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 08.04.2026 | Jeddah Club | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 03.04.2026 | Al Wehda Club | A | 2-2 (0-1) | N | O |
| 07.03.2026 | Al Jabalain | H | 3-1 (1-1) | P | O |
| 01.03.2026 | Al Anwar | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 24.02.2026 | Al Jubail | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 19.02.2026 | Al Jandal | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 13.02.2026 | Al Arabi SC | H | 4-0 (2-0) | P | O |
| 08.02.2026 | Al Taee | A | 2-2 (0-2) | N | O |
Al-Faisaly FC Gost
- Dao
- 2.4
- Primio
- 0.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.04.2026 | Jeddah Club | A | 0-4 (0-2) | P | O |
| 15.04.2026 | Al Taee | H | 3-0 (3-0) | P | O |
| 10.04.2026 | Al Orubah | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 02.04.2026 | Al Jubail | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 07.03.2026 | Al Diriyah | H | 2-2 (2-1) | N | O |
| 02.03.2026 | Al-Adalah | A | 1-6 (0-4) | P | O |
| 25.02.2026 | Al Ula | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 20.02.2026 | Al Zulfi | A | 2-3 (1-2) | P | O |
| 15.02.2026 | Al Anwar | H | 4-1 (1-1) | P | O |
| 10.02.2026 | Al Wehda Club | A | 2-2 (1-1) | N | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (14 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.01.2026 | Division 1 | Al-Faisaly FC | 5-3 (2-2) | Al-Raed | I | O |
| 18.02.2022 | Pro League | Al-Faisaly FC | 0-0 (0-0) | Al-Raed | N | U |
| 25.09.2021 | Pro League | Al-Raed | 1-1 (0-1) | Al-Faisaly FC | N | U |
| 10.03.2021 | Pro League | Al-Faisaly FC | 0-1 (0-0) | Al-Raed | P | U |
| 11.12.2020 | Pro League | Al-Raed | 0-2 (0-1) | Al-Faisaly FC | I | U |
| 04.09.2020 | Pro League | Al-Raed | 2-1 (1-1) | Al-Faisaly FC | P | O |
| 11.01.2020 | Pro League | Al-Faisaly FC | 0-1 (0-1) | Al-Raed | P | U |
| 23.02.2019 | Pro League | Al-Raed | 0-3 (0-2) | Al-Faisaly FC | I | O |
| 24.10.2018 | Pro League | Al-Faisaly FC | 2-0 (1-0) | Al-Raed | I | U |
| 21.12.2017 | Pro League | Al-Faisaly FC | 2-2 (0-0) | Al-Raed | N | O |
| 08.09.2017 | Crown Prince Cup | Al-Raed | 1-0 (1-0) | Al-Faisaly FC | P | U |
| 17.08.2017 | Pro League | Al-Raed | 2-3 (1-1) | Al-Faisaly FC | I | O |
| 17.02.2017 | Pro League | Al-Faisaly FC | 1-1 (0-1) | Al-Raed | N | U |
| 21.10.2016 | Pro League | Al-Raed | 1-0 (0-0) | Al-Faisaly FC | P | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.8% | 90.8% | 90.4% | 90.2% | 91.9% | 90.0% | 89.9% |
| 1 | 2.06 10.4% | 2.06 10.4% | 2.15 8.5% | 2.00 11.9% | 2.04 12.8% | 2.10 10.6% | 2.04 12.1% |
| X | 3.72 4.8% | 3.72 4.8% | 3.60 1.4% | 3.85 5.5% | 3.76 1.1% | 3.60 7.5% | 3.60 1.4% |
| 2 | 2.88 14.3% | 2.88 14.3% | 2.75 10.0% | 2.87 13.9% | 3.01 18.0% | 2.80 7.7% | 2.90 16.0% |
| 0-2 | 2.34 2.2% | 2.34 2.2% | 2.38 1.3% | 2.32 0.9% | 2.44 3.0% | 2.37 3.0% | 2.40 2.1% |
| 3+ | 1.52 1.3% | 1.52 1.3% | 1.48 1.3% | 1.52 0.7% | 1.52 0.0% | 1.52 1.9% | 1.48 2.0% |
| 4+ | 2.33 0.9% | 2.33 0.9% | 2.30 2.1% | 2.30 0.9% | 2.29 1.3% | 2.30 4.2% | 2.28 3.0% |
| GG | 1.46 0.0% | 1.46 0.0% | 1.42 0.0% | 1.51 1.3% | 1.45 0.7% | 1.45 0.0% | 1.45 0.0% |
| NG | 2.46 0.0% | 2.46 0.0% | 2.50 2.0% | 2.37 3.3% | 2.53 0.4% | 2.50 0.0% | 2.50 0.0% |
| I2+ | 2.22 1.8% | 2.22 1.8% | 2.20 2.2% | - | 2.23 2.2% | 2.25 2.2% | 2.22 2.6% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice