Al Taee 1 - 2 Abha — rezultat
Mečevi iz lige Saudijska Arabija - 1. divizija
Forma i statistika timova
Al Taee Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 1.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 15.04.2026 | Al-Faisaly FC | A | 3-0 (3-0) | I | O |
| 08.04.2026 | Al Bukayriyah | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 04.04.2026 | Al Jabalain | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 08.03.2026 | Al Anwar | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 03.03.2026 | Al Wehda Club | A | 3-1 (0-0) | I | O |
| 25.02.2026 | Al Arabi SC | H | 3-1 (2-1) | P | O |
| 20.02.2026 | Al Ula | A | 3-0 (0-0) | I | O |
| 14.02.2026 | Al Jubail | H | 4-0 (0-0) | P | O |
| 08.02.2026 | Al-Raed | H | 2-2 (0-2) | N | O |
| 03.02.2026 | Al-Adalah | A | 1-3 (1-1) | P | O |
Abha Gost
- Dao
- 1.6
- Primio
- 0.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 15.04.2026 | Jeddah Club | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 09.04.2026 | Al Ula | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 03.04.2026 | Al Bukayriyah | A | 1-2 (0-2) | P | O |
| 27.03.2026 | Al Jubail | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 01.03.2026 | Al Jandal | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 24.02.2026 | Al Anwar | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 20.02.2026 | Al Arabi SC | A | 1-3 (0-2) | P | O |
| 15.02.2026 | Al Wehda Club | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 09.02.2026 | Al Zulfi | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 03.02.2026 | Al Orubah | A | 1-2 (1-0) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (11 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.12.2025 | Division 1 | Abha | 3-1 (1-0) | Al Taee | I | O |
| 12.05.2025 | Division 1 | Abha | 0-1 (0-1) | Al Taee | P | U |
| 12.01.2025 | Division 1 | Al Taee | 2-1 (2-0) | Abha | P | O |
| 01.03.2024 | Pro League | Abha | 2-0 (1-0) | Al Taee | I | U |
| 01.09.2023 | Pro League | Al Taee | 1-0 (0-0) | Abha | P | U |
| 27.04.2023 | Pro League | Al Taee | 1-0 (1-0) | Abha | P | U |
| 16.12.2022 | Pro League | Abha | 2-1 (0-0) | Al Taee | I | O |
| 04.03.2022 | Pro League | Abha | 1-0 (1-0) | Al Taee | I | U |
| 16.10.2021 | Pro League | Al Taee | 0-1 (0-1) | Abha | I | U |
| 05.02.2019 | Division 1 | Abha | 2-2 | Al Taee | N | O |
| 18.09.2018 | Division 1 | Al Taee | 1-0 | Abha | P | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.7% | 90.7% | 89.9% | 90.3% | 91.8% | 90.0% | 89.8% |
| 1 | 3.80 15.0% | 3.80 15.0% | 3.45 15.9% | 3.65 13.1% | 3.59 16.7% | 3.80 9.5% | 3.45 16.9% |
| X | 3.32 10.3% | 3.32 10.3% | 3.55 2.7% | 3.25 11.0% | 3.58 5.3% | 3.85 2.7% | 3.50 5.4% |
| 2 | 1.86 12.7% | 1.86 12.7% | 1.85 10.1% | 1.90 13.8% | 1.88 11.2% | 1.70 3.0% | 1.86 11.4% |
| 0-2 | 2.02 2.9% | 2.02 2.9% | 2.05 2.4% | 2.00 4.8% | 2.09 2.8% | 2.20 0.0% | 2.08 3.3% |
| 3+ | 1.69 2.4% | 1.69 2.4% | 1.63 1.9% | 1.72 4.9% | 1.65 1.9% | 1.60 0.0% | 1.65 2.5% |
| 4+ | 2.59 2.8% | 2.59 2.8% | 2.70 3.8% | 2.65 3.9% | 2.73 3.4% | 2.55 0.0% | 2.70 3.1% |
| GG | 1.60 1.8% | 1.60 1.8% | 1.58 1.3% | 1.61 3.0% | 1.59 2.5% | 1.61 2.4% | 1.59 2.5% |
| NG | 2.15 2.4% | 2.15 2.4% | 2.15 2.4% | 2.17 3.3% | 2.19 2.8% | 2.15 4.9% | 2.18 2.8% |
| I2+ | 2.41 2.1% | 2.41 2.1% | 2.45 0.0% | - | 2.51 2.0% | 2.40 0.0% | 2.50 2.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice