Jeddah Club 0 - 4 Al Orubah — rezultat
09.05.2026 18:00 • Saudijska Arabija - 1. divizija
Mečevi iz lige Saudijska Arabija - 1. divizija
Tabele Saudijska Arabija - 1. divizija
Division 1
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Jeddah Club | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 2 | 6 |
| 2 | Al Ula | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 1 | 3 | 2.5 | 6 |
| 3 | Al Zulfi | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 4 |
| 4 | Al Akhdoud | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | 2 | 2 | 4 |
| 5 | Al Najma | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 | 3 |
| 6 | Al-Raed | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 3 | 3 |
| 7 | Al Jabalain | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 3 |
| 8 | Al Taee | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 5 | -1 | 4.5 | 3 |
| 9 | Hajer | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 5 | -2 | 4 | 3 |
| 10 | Al Bukayriyah | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 |
| 11 | Al Wehda Club | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 |
| 12 | Damac | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
| 13 | Al Saqer | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 |
| 14 | Al Jandal | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 1 |
| 15 | Al Orubah | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0.5 | 1 |
| 16 | Al-Adalah | 2 | 0 | 1 | 1 | 4 | 5 | -1 | 4.5 | 1 |
| 17 | Al Anwar | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0.5 | 1 |
| 18 | Al Jeel | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | -3 | 1.5 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Al Ula | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 4 | 3 |
| 2 | Jeddah Club | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 3 | Al Najma | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| 4 | Al Jabalain | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 5 | Al Zulfi | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 6 | Al Akhdoud | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 7 | Al Bukayriyah | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 8 | Al Wehda Club | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 9 | Damac | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 10 | Al Saqer | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 11 | Al Jandal | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 12 | Al-Raed | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 5 | 0 |
| 13 | Al Orubah | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 14 | Al-Adalah | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 4 | -1 | 7 | 0 |
| 15 | Al Anwar | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 16 | Al Taee | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -2 | 2 | 0 |
| 17 | Al Jeel | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -2 | 2 | 0 |
| 18 | Hajer | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | -3 | 3 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Jeddah Club | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | 3 |
| 2 | Al Zulfi | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 3 |
| 3 | Al Akhdoud | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 3 |
| 4 | Al Ula | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 5 | Al-Raed | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 6 | Al Taee | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 3 | 1 | 7 | 3 |
| 7 | Hajer | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 5 | 3 |
| 8 | Al Bukayriyah | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 9 | Al Wehda Club | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 10 | Damac | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 11 | Al Saqer | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 12 | Al Orubah | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 13 | Al-Adalah | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 14 | Al Anwar | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 15 | Al Najma | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 16 | Al Jandal | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 17 | Al Jeel | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 18 | Al Jabalain | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 4 | 0 |
Forma i statistika timova
Jeddah Club Domaćin
- Dao
- 0.4
- Primio
- 1.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.05.2026 | Al Zulfi | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 28.04.2026 | Al Bukayriyah | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 22.04.2026 | Al-Faisaly FC | H | 0-4 (0-2) | I | O |
| 15.04.2026 | Abha | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 08.04.2026 | Al-Raed | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 02.04.2026 | Al Jandal | A | 1-2 (0-0) | P | O |
| 08.03.2026 | Al Ula | H | 0-4 (0-2) | I | O |
| 02.03.2026 | Al Arabi SC | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 25.02.2026 | Al Diriyah | H | 0-5 (0-3) | I | O |
| 19.02.2026 | Al-Adalah | A | 2-2 (0-1) | N | O |
Al Orubah Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 0.6
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 02.05.2026 | Al Wehda Club | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 27.04.2026 | Al Jandal | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 22.04.2026 | Al Zulfi | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 15.04.2026 | Al-Raed | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 10.04.2026 | Al-Faisaly FC | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 04.04.2026 | Al Baten | A | 1-3 (0-1) | P | O |
| 08.03.2026 | Al Arabi SC | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 03.03.2026 | Al Ula | A | 3-1 (1-0) | I | O |
| 24.02.2026 | Al Jabalain | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 20.02.2026 | Al Diriyah | A | 3-1 (1-0) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (11 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.01.2026 | Division 1 | Al Orubah | 0-3 (0-1) | Jeddah Club | P | O |
| 28.03.2024 | Division 1 | Al Orubah | 1-2 (1-0) | Jeddah Club | P | O |
| 08.11.2023 | Division 1 | Jeddah Club | 0-1 (0-1) | Al Orubah | I | U |
| 01.05.2023 | Division 1 | Jeddah Club | 1-0 (1-0) | Al Orubah | P | U |
| 19.12.2022 | Division 1 | Al Orubah | 1-0 (0-0) | Jeddah Club | I | U |
| 06.04.2022 | Division 1 | Al Orubah | 2-1 (1-1) | Jeddah Club | I | O |
| 24.11.2021 | Division 1 | Jeddah Club | 1-0 | Al Orubah | P | U |
| 10.05.2019 | Division 1 | Jeddah Club | 3-1 | Al Orubah | P | O |
| 25.12.2018 | Division 1 | Al Orubah | 0-0 | Jeddah Club | N | U |
| 21.03.2018 | Division 1 | Al Orubah | 1-1 | Jeddah Club | N | U |
| 22.11.2017 | Division 1 | Jeddah Club | 1-0 | Al Orubah | P | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.6% | 90.6% | 90.1% | 89.7% | 91.8% | 90.0% | 90.0% |
| 1 | 5.98 47.3% | 5.98 47.3% | 5.10 17.2% | 5.15 35.5% | 5.40 39.2% | 5.15 21.2% | 5.05 36.5% |
| X | 4.05 17.4% | 4.05 17.4% | 3.85 8.5% | 4.15 20.3% | 4.07 14.6% | 4.00 14.3% | 3.80 10.1% |
| 2 | 1.45 18.1% | 1.45 18.1% | 1.53 8.9% | 1.47 18.3% | 1.52 16.5% | 1.50 11.8% | 1.54 15.8% |
| 0-2 | 2.08 7.2% | 2.08 7.2% | 2.05 5.1% | 2.07 7.8% | 2.06 5.6% | 2.06 4.6% | 2.05 5.7% |
| 3+ | 1.65 5.7% | 1.65 5.7% | 1.65 2.9% | 1.66 6.2% | 1.67 5.1% | 1.68 4.0% | 1.67 4.6% |
| 4+ | 2.59 8.5% | 2.59 8.5% | 2.70 5.3% | 2.60 7.1% | 2.79 7.6% | 2.70 6.9% | 2.75 8.3% |
| GG | 1.75 5.4% | 1.75 5.4% | 1.73 3.0% | 1.80 7.1% | 1.78 4.7% | 1.80 1.7% | 1.76 4.8% |
| NG | 1.93 5.9% | 1.93 5.9% | 1.90 4.0% | 1.92 6.3% | 1.92 5.4% | 1.85 2.6% | 1.93 5.4% |
| I2+ | 2.41 4.7% | 2.41 4.7% | 2.50 3.8% | - | 2.55 4.9% | 2.55 5.6% | 2.55 3.8% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice