Cliftonville FC 1 - 2 Dungannon Swifts — rezultat
09.05.2026 17:00 • Severna Irska - Premiership
Mečevi iz lige Severna Irska - Premiership
Tabele Severna Irska - Premiership
Premiership
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Coleraine FC | 11 | 9 | 1 | 1 | 23 | 10 | 13 | 3 | 28 |
| 2 | Linfield | 10 | 8 | 1 | 1 | 14 | 6 | 8 | 2 | 25 |
| 3 | Larne | 7 | 6 | 1 | 0 | 15 | 3 | 12 | 2.6 | 19 |
| 4 | Glentoran | 11 | 5 | 2 | 4 | 15 | 10 | 5 | 2.3 | 17 |
| 5 | Carrick Rangers | 11 | 5 | 1 | 5 | 19 | 17 | 2 | 3.3 | 16 |
| 6 | Crusaders FC | 11 | 5 | 0 | 6 | 15 | 21 | -6 | 3.3 | 15 |
| 7 | Dungannon Swifts | 10 | 4 | 1 | 5 | 11 | 14 | -3 | 2.5 | 13 |
| 8 | Ballymena United | 10 | 3 | 3 | 4 | 15 | 14 | 1 | 2.9 | 12 |
| 9 | Cliftonville FC | 11 | 4 | 0 | 7 | 12 | 13 | -1 | 2.3 | 12 |
| 10 | Limavady United | 10 | 4 | 0 | 6 | 11 | 16 | -5 | 2.7 | 12 |
| 11 | Portadown | 11 | 1 | 2 | 8 | 8 | 20 | -12 | 2.5 | 5 |
| 12 | Bangor | 11 | 1 | 2 | 8 | 10 | 24 | -14 | 3.1 | 5 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Linfield | 6 | 5 | 0 | 1 | 7 | 4 | 3 | 1.8 | 15 |
| 2 | Coleraine FC | 6 | 4 | 1 | 1 | 10 | 6 | 4 | 2.7 | 13 |
| 3 | Crusaders FC | 6 | 4 | 0 | 2 | 11 | 9 | 2 | 3.3 | 12 |
| 4 | Glentoran | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | 5 | 4 | 2.3 | 10 |
| 5 | Larne | 3 | 3 | 0 | 0 | 5 | 1 | 4 | 2 | 9 |
| 6 | Limavady United | 6 | 3 | 0 | 3 | 8 | 9 | -1 | 2.8 | 9 |
| 7 | Cliftonville FC | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 7 | -1 | 2.6 | 6 |
| 8 | Carrick Rangers | 5 | 2 | 0 | 3 | 8 | 10 | -2 | 3.6 | 6 |
| 9 | Portadown | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | 8 | -4 | 2 | 5 |
| 10 | Ballymena United | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 11 | Dungannon Swifts | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | 9 | -3 | 3 | 4 |
| 12 | Bangor | 5 | 1 | 1 | 3 | 7 | 13 | -6 | 4 | 4 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Coleraine FC | 5 | 5 | 0 | 0 | 13 | 4 | 9 | 3.4 | 15 |
| 2 | Larne | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 2 | 8 | 3 | 10 |
| 3 | Linfield | 4 | 3 | 1 | 0 | 7 | 2 | 5 | 2.2 | 10 |
| 4 | Carrick Rangers | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 | 7 | 4 | 3 | 10 |
| 5 | Dungannon Swifts | 5 | 3 | 0 | 2 | 5 | 5 | 0 | 2 | 9 |
| 6 | Ballymena United | 7 | 2 | 2 | 3 | 12 | 11 | 1 | 3.3 | 8 |
| 7 | Glentoran | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | 5 | 1 | 2.2 | 7 |
| 8 | Cliftonville FC | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 6 | 0 | 2 | 6 |
| 9 | Limavady United | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 7 | -4 | 2.5 | 3 |
| 10 | Crusaders FC | 5 | 1 | 0 | 4 | 4 | 12 | -8 | 3.2 | 3 |
| 11 | Bangor | 6 | 0 | 1 | 5 | 3 | 11 | -8 | 2.3 | 1 |
| 12 | Portadown | 5 | 0 | 0 | 5 | 4 | 12 | -8 | 3.2 | 0 |
Forma i statistika timova
Cliftonville FC Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 25.04.2026 | Linfield | A | 1-2 (1-2) | P | O |
| 18.04.2026 | Dungannon Swifts | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 11.04.2026 | Coleraine FC | A | 6-2 (4-2) | I | O |
| 07.04.2026 | Glentoran | H | 1-2 (0-2) | I | O |
| 03.04.2026 | Dungannon Swifts | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 28.03.2026 | Larne | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 21.03.2026 | Ballymena United | H | 2-2 (2-0) | N | O |
| 18.03.2026 | Glentoran | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 14.03.2026 | Coleraine FC | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 10.03.2026 | Crusaders FC | A | 0-1 (0-0) | P | U |
Dungannon Swifts Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 3.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 06.05.2026 | Carrick Rangers | H | 3-1 (1-1) | P | O |
| 02.05.2026 | Coleraine FC | H | 2-3 (0-1) | I | O |
| 25.04.2026 | Larne | A | 8-0 (3-0) | I | O |
| 18.04.2026 | Cliftonville FC | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 11.04.2026 | Glentoran | A | 5-0 (3-0) | I | O |
| 07.04.2026 | Linfield | H | 1-3 (1-1) | I | O |
| 03.04.2026 | Cliftonville FC | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 28.03.2026 | Coleraine FC | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 21.03.2026 | Bangor | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 13.03.2026 | Larne | A | 2-1 (2-0) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (33 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.04.2026 | Premiership | Cliftonville FC | 1-0 (0-0) | Dungannon Swifts | P | U |
| 03.04.2026 | Irish Cup | Cliftonville FC | 0-0 (0-0) | Dungannon Swifts | N | U |
| 13.02.2026 | Premiership | Dungannon Swifts | 3-2 (1-1) | Cliftonville FC | I | O |
| 08.11.2025 | Premiership | Cliftonville FC | 2-0 (0-0) | Dungannon Swifts | P | U |
| 20.09.2025 | Premiership | Dungannon Swifts | 2-1 (2-0) | Cliftonville FC | I | O |
| 03.05.2025 | Irish Cup | Cliftonville FC | 1-1 (0-1) | Dungannon Swifts | N | U |
| 12.03.2025 | Premiership | Cliftonville FC | 0-2 (0-0) | Dungannon Swifts | I | U |
| 09.11.2024 | Premiership | Dungannon Swifts | 1-4 (1-3) | Cliftonville FC | P | O |
| 20.08.2024 | Premiership | Cliftonville FC | 1-0 (0-0) | Dungannon Swifts | P | U |
| 24.02.2024 | Premiership | Dungannon Swifts | 3-1 (1-0) | Cliftonville FC | I | O |
| 02.12.2023 | Premiership | Dungannon Swifts | 1-4 (1-0) | Cliftonville FC | P | O |
| 07.11.2023 | League Cup | Dungannon Swifts | 1-0 (0-0) | Cliftonville FC | I | U |
| 07.10.2023 | Premiership | Cliftonville FC | 5-0 (2-0) | Dungannon Swifts | P | O |
| 18.03.2023 | Premiership | Cliftonville FC | 1-2 (0-0) | Dungannon Swifts | I | O |
| 04.03.2023 | Irish Cup | Cliftonville FC | 1-2 (0-0) | Dungannon Swifts | I | O |
| 12.11.2022 | Premiership | Dungannon Swifts | 0-2 (0-1) | Cliftonville FC | P | U |
| 27.08.2022 | Premiership | Cliftonville FC | 4-2 (2-1) | Dungannon Swifts | P | O |
| 22.03.2022 | Premiership | Dungannon Swifts | 0-1 (0-1) | Cliftonville FC | P | U |
| 06.11.2021 | Premiership | Cliftonville FC | 3-0 (2-0) | Dungannon Swifts | P | O |
| 18.09.2021 | Premiership | Dungannon Swifts | 1-3 (1-1) | Cliftonville FC | P | O |
| 06.04.2021 | Premiership | Cliftonville FC | 3-0 (1-0) | Dungannon Swifts | P | O |
| 02.01.2021 | Premiership | Dungannon Swifts | 1-2 (1-0) | Cliftonville FC | P | O |
| 10.11.2020 | Premiership | Dungannon Swifts | 2-1 (1-0) | Cliftonville FC | I | O |
| 08.02.2020 | Premiership | Cliftonville FC | 1-1 (1-1) | Dungannon Swifts | N | U |
| 26.10.2019 | Premiership | Cliftonville FC | 5-0 (0-0) | Dungannon Swifts | P | O |
| 14.09.2019 | Premiership | Dungannon Swifts | 0-4 (0-1) | Cliftonville FC | P | O |
| 19.01.2019 | Premiership | Dungannon Swifts | 3-1 (1-0) | Cliftonville FC | I | O |
| 01.12.2018 | Premiership | Cliftonville FC | 5-1 (3-1) | Dungannon Swifts | P | O |
| 20.11.2018 | League Cup | Cliftonville FC | 0-0 (0-0) | Dungannon Swifts | N | U |
| 18.08.2018 | Premiership | Dungannon Swifts | 1-1 (0-0) | Cliftonville FC | N | U |
| 20.01.2018 | Premiership | Cliftonville FC | 3-0 (0-0) | Dungannon Swifts | P | O |
| 28.10.2017 | Premiership | Dungannon Swifts | 0-4 (0-1) | Cliftonville FC | P | O |
| 09.09.2017 | Premiership | Cliftonville FC | 2-1 (0-0) | Dungannon Swifts | P | O |