Glenavon FC 0 - 1 Larne — rezultat
22.03.2025 15:00 • Severna Irska - Premiership
Mečevi iz lige Severna Irska - Premiership
Tabele Severna Irska - Premiership
Premiership
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Coleraine FC | 14 | 11 | 2 | 1 | 32 | 13 | 19 | 3.2 | 35 |
| 2 | Linfield | 14 | 10 | 3 | 1 | 21 | 11 | 10 | 2.3 | 33 |
| 3 | Larne | 12 | 8 | 2 | 2 | 22 | 10 | 12 | 2.7 | 26 |
| 4 | Glentoran | 13 | 6 | 3 | 4 | 17 | 11 | 6 | 2.2 | 21 |
| 5 | Cliftonville FC | 14 | 6 | 0 | 8 | 23 | 17 | 6 | 2.9 | 18 |
| 6 | Carrick Rangers | 14 | 5 | 3 | 6 | 23 | 27 | -4 | 3.6 | 18 |
| 7 | Crusaders FC | 14 | 6 | 0 | 8 | 20 | 29 | -9 | 3.5 | 18 |
| 8 | Ballymena United | 12 | 4 | 3 | 5 | 17 | 16 | 1 | 2.8 | 15 |
| 9 | Dungannon Swifts | 13 | 4 | 3 | 6 | 13 | 18 | -5 | 2.4 | 15 |
| 10 | Limavady United | 14 | 4 | 2 | 8 | 14 | 23 | -9 | 2.6 | 14 |
| 11 | Bangor | 14 | 2 | 3 | 9 | 12 | 26 | -14 | 2.7 | 9 |
| 12 | Portadown | 14 | 2 | 2 | 10 | 11 | 24 | -13 | 2.5 | 8 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Linfield | 7 | 5 | 1 | 1 | 8 | 5 | 3 | 1.9 | 16 |
| 2 | Coleraine FC | 7 | 4 | 2 | 1 | 11 | 7 | 4 | 2.6 | 14 |
| 3 | Glentoran | 7 | 4 | 1 | 2 | 10 | 5 | 5 | 2.1 | 13 |
| 4 | Larne | 7 | 4 | 1 | 2 | 10 | 7 | 3 | 2.4 | 13 |
| 5 | Crusaders FC | 7 | 4 | 0 | 3 | 11 | 14 | -3 | 3.6 | 12 |
| 6 | Cliftonville FC | 7 | 3 | 0 | 4 | 14 | 10 | 4 | 3.4 | 9 |
| 7 | Limavady United | 7 | 3 | 0 | 4 | 9 | 13 | -4 | 3.1 | 9 |
| 8 | Carrick Rangers | 7 | 2 | 2 | 3 | 11 | 13 | -2 | 3.4 | 8 |
| 9 | Ballymena United | 5 | 2 | 1 | 2 | 5 | 5 | 0 | 2 | 7 |
| 10 | Portadown | 7 | 1 | 2 | 4 | 5 | 10 | -5 | 2.1 | 5 |
| 11 | Bangor | 7 | 1 | 2 | 4 | 8 | 15 | -7 | 3.3 | 5 |
| 12 | Dungannon Swifts | 6 | 1 | 1 | 4 | 7 | 12 | -5 | 3.2 | 4 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Coleraine FC | 7 | 7 | 0 | 0 | 21 | 6 | 15 | 3.9 | 21 |
| 2 | Linfield | 7 | 5 | 2 | 0 | 13 | 6 | 7 | 2.7 | 17 |
| 3 | Larne | 5 | 4 | 1 | 0 | 12 | 3 | 9 | 3 | 13 |
| 4 | Dungannon Swifts | 7 | 3 | 2 | 2 | 6 | 6 | 0 | 1.7 | 11 |
| 5 | Carrick Rangers | 7 | 3 | 1 | 3 | 12 | 14 | -2 | 3.7 | 10 |
| 6 | Cliftonville FC | 7 | 3 | 0 | 4 | 9 | 7 | 2 | 2.3 | 9 |
| 7 | Glentoran | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | 6 | 1 | 2.2 | 8 |
| 8 | Ballymena United | 7 | 2 | 2 | 3 | 12 | 11 | 1 | 3.3 | 8 |
| 9 | Crusaders FC | 7 | 2 | 0 | 5 | 9 | 15 | -6 | 3.4 | 6 |
| 10 | Limavady United | 7 | 1 | 2 | 4 | 5 | 10 | -5 | 2.1 | 5 |
| 11 | Bangor | 7 | 1 | 1 | 5 | 4 | 11 | -7 | 2.1 | 4 |
| 12 | Portadown | 7 | 1 | 0 | 6 | 6 | 14 | -8 | 2.9 | 3 |
Forma i statistika timova
Glenavon FC Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 1.4
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 15.03.2025 | Linfield | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 12.03.2025 | Glentoran | A | 3-3 (0-2) | N | O |
| 08.03.2025 | Coleraine FC | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 04.03.2025 | Loughgall | A | 0-2 (0-2) | P | U |
| 22.02.2025 | Crusaders FC | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 18.02.2025 | Larne | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 15.02.2025 | Cliftonville FC | H | 3-1 (2-0) | P | O |
| 01.02.2025 | Cliftonville FC | A | 2-2 (1-0) | N | O |
| 25.01.2025 | Carrick Rangers | H | 2-1 (0-0) | P | O |
| 17.01.2025 | Dungannon Swifts | A | 2-3 (0-2) | P | O |
Larne Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.03.2025 | Glentoran | A | 2-2 (1-0) | N | O |
| 15.03.2025 | Coleraine FC | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 11.03.2025 | Ballymena United | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 08.03.2025 | Loughgall | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 04.03.2025 | Carrick Rangers | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 26.02.2025 | Loughgall | A | 1-4 (1-2) | P | O |
| 22.02.2025 | Dungannon Swifts | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 18.02.2025 | Glenavon FC | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 15.02.2025 | Portadown | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 11.02.2025 | Linfield | A | 1-0 (0-0) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (19 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.02.2025 | Premiership | Larne | 1-1 (1-0) | Glenavon FC | N | U |
| 17.09.2024 | Premiership | Glenavon FC | 0-0 (0-0) | Larne | N | U |
| 16.03.2024 | Premiership | Larne | 6-1 (5-1) | Glenavon FC | I | O |
| 03.02.2024 | Irish Cup | Larne | 5-0 (2-0) | Glenavon FC | I | O |
| 08.12.2023 | Premiership | Larne | 4-1 (1-0) | Glenavon FC | I | O |
| 30.09.2023 | Premiership | Glenavon FC | 0-4 (0-0) | Larne | I | O |
| 10.02.2023 | Premiership | Larne | 3-0 (2-0) | Glenavon FC | I | O |
| 02.12.2022 | Premiership | Glenavon FC | 0-1 (0-0) | Larne | I | U |
| 20.08.2022 | Premiership | Glenavon FC | 1-2 (1-1) | Larne | I | O |
| 08.03.2022 | Premiership | Larne | 1-1 (1-0) | Glenavon FC | N | U |
| 13.11.2021 | Premiership | Larne | 3-2 (3-1) | Glenavon FC | I | O |
| 28.09.2021 | Premiership | Glenavon FC | 0-1 (0-0) | Larne | I | U |
| 01.06.2021 | Premiership | Larne | 2-1 (1-1) | Glenavon FC | I | O |
| 27.03.2021 | Premiership | Glenavon FC | 2-2 (1-2) | Larne | N | O |
| 02.02.2021 | Premiership | Glenavon FC | 1-4 (1-1) | Larne | I | O |
| 05.12.2020 | Premiership | Larne | 2-1 (0-1) | Glenavon FC | I | O |
| 07.03.2020 | Premiership | Larne | 1-0 (1-0) | Glenavon FC | I | U |
| 07.12.2019 | Premiership | Glenavon FC | 1-3 (0-2) | Larne | I | O |
| 04.10.2019 | Premiership | Larne | 6-0 (3-0) | Glenavon FC | I | O |