Portadown 1 - 0 Glenavon FC — rezultat
26.12.2025 15:00 • Severna Irska - Premiership
Mečevi iz lige Severna Irska - Premiership
Tabele Severna Irska - Premiership
Premiership
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Coleraine FC | 11 | 9 | 1 | 1 | 23 | 10 | 13 | 3 | 28 |
| 2 | Linfield | 10 | 8 | 1 | 1 | 14 | 6 | 8 | 2 | 25 |
| 3 | Larne | 7 | 6 | 1 | 0 | 15 | 3 | 12 | 2.6 | 19 |
| 4 | Glentoran | 11 | 5 | 2 | 4 | 15 | 10 | 5 | 2.3 | 17 |
| 5 | Carrick Rangers | 11 | 5 | 1 | 5 | 19 | 17 | 2 | 3.3 | 16 |
| 6 | Crusaders FC | 11 | 5 | 0 | 6 | 15 | 21 | -6 | 3.3 | 15 |
| 7 | Dungannon Swifts | 10 | 4 | 1 | 5 | 11 | 14 | -3 | 2.5 | 13 |
| 8 | Ballymena United | 10 | 3 | 3 | 4 | 15 | 14 | 1 | 2.9 | 12 |
| 9 | Cliftonville FC | 11 | 4 | 0 | 7 | 12 | 13 | -1 | 2.3 | 12 |
| 10 | Limavady United | 10 | 4 | 0 | 6 | 11 | 16 | -5 | 2.7 | 12 |
| 11 | Portadown | 11 | 1 | 2 | 8 | 8 | 20 | -12 | 2.5 | 5 |
| 12 | Bangor | 11 | 1 | 2 | 8 | 10 | 24 | -14 | 3.1 | 5 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Linfield | 6 | 5 | 0 | 1 | 7 | 4 | 3 | 1.8 | 15 |
| 2 | Coleraine FC | 6 | 4 | 1 | 1 | 10 | 6 | 4 | 2.7 | 13 |
| 3 | Crusaders FC | 6 | 4 | 0 | 2 | 11 | 9 | 2 | 3.3 | 12 |
| 4 | Glentoran | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | 5 | 4 | 2.3 | 10 |
| 5 | Larne | 3 | 3 | 0 | 0 | 5 | 1 | 4 | 2 | 9 |
| 6 | Limavady United | 6 | 3 | 0 | 3 | 8 | 9 | -1 | 2.8 | 9 |
| 7 | Cliftonville FC | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 7 | -1 | 2.6 | 6 |
| 8 | Carrick Rangers | 5 | 2 | 0 | 3 | 8 | 10 | -2 | 3.6 | 6 |
| 9 | Portadown | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | 8 | -4 | 2 | 5 |
| 10 | Ballymena United | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 11 | Dungannon Swifts | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | 9 | -3 | 3 | 4 |
| 12 | Bangor | 5 | 1 | 1 | 3 | 7 | 13 | -6 | 4 | 4 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Coleraine FC | 5 | 5 | 0 | 0 | 13 | 4 | 9 | 3.4 | 15 |
| 2 | Larne | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 2 | 8 | 3 | 10 |
| 3 | Linfield | 4 | 3 | 1 | 0 | 7 | 2 | 5 | 2.2 | 10 |
| 4 | Carrick Rangers | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 | 7 | 4 | 3 | 10 |
| 5 | Dungannon Swifts | 5 | 3 | 0 | 2 | 5 | 5 | 0 | 2 | 9 |
| 6 | Ballymena United | 7 | 2 | 2 | 3 | 12 | 11 | 1 | 3.3 | 8 |
| 7 | Glentoran | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | 5 | 1 | 2.2 | 7 |
| 8 | Cliftonville FC | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 6 | 0 | 2 | 6 |
| 9 | Limavady United | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 7 | -4 | 2.5 | 3 |
| 10 | Crusaders FC | 5 | 1 | 0 | 4 | 4 | 12 | -8 | 3.2 | 3 |
| 11 | Bangor | 6 | 0 | 1 | 5 | 3 | 11 | -8 | 2.3 | 1 |
| 12 | Portadown | 5 | 0 | 0 | 5 | 4 | 12 | -8 | 3.2 | 0 |
Forma i statistika timova
Portadown Domaćin
- Dao
- 2.2
- Primio
- 1.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.12.2025 | Dungannon Swifts | A | 4-2 (4-0) | I | O |
| 13.12.2025 | Ballymena United | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 06.12.2025 | Crusaders FC | A | 0-4 (0-1) | P | O |
| 29.11.2025 | Cliftonville FC | H | 2-3 (1-0) | I | O |
| 22.11.2025 | Carrick Rangers | A | 1-2 (0-0) | P | O |
| 15.11.2025 | Bangor | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 07.11.2025 | Larne | A | 3-0 (0-0) | I | O |
| 31.10.2025 | Glentoran | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 25.10.2025 | Coleraine FC | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 17.10.2025 | Linfield | H | 2-0 (0-0) | P | U |
Glenavon FC Gost
- Dao
- 1.8
- Primio
- 2.2
- GG
- 100%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.12.2025 | Linfield | H | 2-1 (0-0) | P | O |
| 13.12.2025 | Cliftonville FC | A | 5-2 (3-2) | I | O |
| 06.12.2025 | Bangor | H | 1-2 (1-2) | I | O |
| 29.11.2025 | Ballymena United | H | 3-1 (1-1) | P | O |
| 21.11.2025 | Larne | A | 2-1 (0-1) | I | O |
| 15.11.2025 | Crusaders FC | A | 4-1 (2-0) | I | O |
| 08.11.2025 | Glentoran | H | 3-1 (2-0) | P | O |
| 04.11.2025 | Newry City AFC | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 01.11.2025 | Coleraine FC | A | 5-1 (1-0) | I | O |
| 25.10.2025 | Dungannon Swifts | A | 1-0 (1-0) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (18 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.10.2025 | Premiership | Portadown | 3-1 (0-1) | Glenavon FC | P | O |
| 01.04.2025 | Premiership | Portadown | 1-1 (1-1) | Glenavon FC | N | U |
| 26.12.2024 | Premiership | Glenavon FC | 2-0 (1-0) | Portadown | I | U |
| 23.11.2024 | Premiership | Portadown | 1-0 (1-0) | Glenavon FC | P | U |
| 05.10.2024 | Premiership | Glenavon FC | 2-1 (0-1) | Portadown | I | O |
| 16.01.2024 | League Cup | Glenavon FC | 0-1 (0-1) | Portadown | P | U |
| 29.04.2023 | Premiership | Glenavon FC | 0-0 (0-0) | Portadown | N | U |
| 18.02.2023 | Premiership | Portadown | 3-1 (1-0) | Glenavon FC | P | O |
| 26.12.2022 | Premiership | Glenavon FC | 2-1 (0-0) | Portadown | I | O |
| 30.09.2022 | Premiership | Portadown | 1-1 (1-0) | Glenavon FC | N | U |
| 23.04.2022 | Premiership | Glenavon FC | 1-0 (1-0) | Portadown | I | U |
| 12.02.2022 | Premiership | Glenavon FC | 3-0 (3-0) | Portadown | I | O |
| 27.12.2021 | Premiership | Portadown | 0-1 (0-1) | Glenavon FC | I | U |
| 27.08.2021 | Premiership | Portadown | 1-1 (0-0) | Glenavon FC | N | U |
| 04.05.2021 | Premiership | Glenavon FC | 4-1 (0-0) | Portadown | I | O |
| 09.03.2021 | Premiership | Portadown | 1-2 (0-1) | Glenavon FC | I | O |
| 06.03.2021 | Premiership | Portadown | 4-1 (2-0) | Glenavon FC | P | O |
| 17.10.2020 | Premiership | Glenavon FC | 2-4 (0-2) | Portadown | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.9% | 90.9% | 92.0% | 92.5% | 92.8% | 92.6% | 92.0% |
| 1 | 1.94 7.8% | 1.94 7.8% | 2.10 16.7% | 2.02 8.0% | 2.02 14.8% | 2.00 9.9% | 2.08 13.7% |
| X | 3.24 7.4% | 3.24 7.4% | 3.20 8.6% | 3.25 8.5% | 3.36 9.2% | 3.35 9.5% | 3.25 7.1% |
| 2 | 3.63 6.2% | 3.63 6.2% | 3.35 16.3% | 3.60 4.0% | 3.51 15.6% | 3.55 7.8% | 3.35 6.9% |
| 0-2 | 1.84 3.2% | 1.84 3.2% | 1.75 14.6% | 1.78 6.3% | 1.76 13.3% | 1.85 8.9% | 1.76 12.9% |
| 3+ | 1.86 3.3% | 1.86 3.3% | 1.95 14.7% | 1.92 6.7% | 1.95 14.0% | 1.85 8.8% | 1.95 15.4% |
| 4+ | 3.05 4.5% | 3.05 4.5% | 3.55 24.6% | 3.25 10.2% | 3.55 23.7% | 3.15 14.5% | 3.55 24.6% |
| GG | 1.71 0.6% | 1.71 0.6% | 1.78 7.9% | 1.75 1.7% | 1.80 7.1% | 1.72 4.2% | 1.79 9.1% |
| NG | 2.00 0.5% | 2.00 0.5% | 1.93 8.1% | 1.97 1.5% | 1.92 7.2% | 2.00 4.8% | 1.92 9.4% |
| I2+ | 2.70 3.1% | 2.70 3.1% | 2.95 13.5% | 2.87 9.5% | 2.96 13.8% | 2.65 6.0% | 2.95 13.5% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice