Airdrie United 7 - 1 Berwick Rangers — rezultat
26.09.2026 14:00 • Skotska - Challenge kup
Forma i statistika timova
Airdrie United Domaćin
- Dao
- 2.2
- Primio
- 0.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.09.2026 | Bonnyrigg Rose Athletic | A | 1-6 (1-4) | P | O |
| 19.09.2026 | Peterhead | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 12.09.2026 | Alloa Athletic | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 08.09.2026 | St. Mirren U21 | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 05.09.2026 | Queen of the South | A | 2-1 (0-1) | I | O |
| 29.08.2026 | East Fife | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 25.08.2026 | Stirling Albion | H | 1-3 (1-0) | I | O |
| 22.08.2026 | Ross County | H | 1-3 (0-2) | I | O |
| 15.08.2026 | Hamilton Academical | A | 4-0 (1-0) | I | O |
| 11.08.2026 | Dumbarton | A | 1-3 (0-1) | P | O |
Berwick Rangers Gost
- Dao
- 1.8
- Primio
- 2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.09.2026 | Stranraer | H | 3-2 (1-1) | P | O |
| 08.09.2026 | Hibernian U21 | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 25.08.2026 | Annan Athletic | A | 2-2 (1-1) | N | O |
| 11.08.2026 | Hearts U21 | H | 3-4 (3-1) | I | O |
| 27.09.2025 | Nairn County | H | 0-2 | I | U |
| 26.10.2024 | Forfar Athletic | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 28.09.2024 | Cupar Hearts | H | 4-2 (1-1) | P | O |
| 13.08.2024 | Dumbarton | A | 4-0 (4-0) | I | O |
| 30.07.2024 | St. Mirren U21 | H | 2-3 (1-3) | I | O |
| 23.09.2023 | Brora Rangers | A | 5-1 (3-1) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (1 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.07.2018 | League Cup | Berwick Rangers | 0-3 (0-2) | Airdrie United | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 89.1% | 89.1% | 92.0% | 91.8% | 91.7% | 91.7% | – |
| 1 | 1.01 5.6% | 1.01 5.6% | 1.05 4.5% | 1.05 5.4% | 1.05 3.7% | 1.10 1.8% | - |
| X | 11.50 36.9% | 11.50 36.9% | 11.00 29.4% | 11.00 35.8% | 10.60 23.3% | 8.00 0.0% | - |
| 2 | 22.00 46.7% | 22.00 46.7% | 23.00 43.8% | 22.00 57.1% | 23.10 36.7% | 17.90 29.2% | - |
| 0-2 | 3.94 12.6% | 3.94 12.6% | 4.50 13.9% | 3.65 12.3% | - | 4.05 14.1% | - |
| 3+ | 1.17 4.1% | 1.17 4.1% | 1.16 3.3% | 1.20 4.0% | - | 1.20 4.0% | - |
| 4+ | 1.53 6.7% | 1.53 6.7% | 1.48 7.5% | 1.58 8.1% | 1.58 0.0% | 1.52 7.9% | - |
| GG | 2.19 17.1% | 2.19 17.1% | 2.15 13.2% | 2.27 13.5% | 2.14 11.5% | 2.05 7.9% | - |
| NG | 1.59 12.6% | 1.59 12.6% | 1.60 8.6% | 1.56 9.3% | 1.60 8.6% | 1.66 6.2% | - |
| I2+ | 1.65 5.2% | 1.65 5.2% | 1.60 4.8% | 1.66 5.7% | 1.59 4.2% | 1.65 8.3% | - |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice