Annan Athletic 2 - 1 Hibernian U21 — rezultat
26.09.2026 14:00 • Skotska - Challenge kup
Forma i statistika timova
Annan Athletic Domaćin
- Dao
- 1.6
- Primio
- 0.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.09.2026 | Queen of the South | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 19.09.2026 | Forfar Athletic | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 12.09.2026 | Elgin City | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 08.09.2026 | Motherwell U21 | H | 4-0 (2-0) | P | O |
| 05.09.2026 | Kelty Hearts | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 29.08.2026 | Dumbarton | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 25.08.2026 | Berwick Rangers | H | 2-2 (1-1) | N | O |
| 22.08.2026 | Edinburgh City | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 15.08.2026 | Clyde | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 11.08.2026 | Bonnyrigg Rose Athletic | A | 1-0 (1-0) | I | U |
Hibernian U21 Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 2.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.09.2026 | Alloa Athletic | A | 4-1 (1-0) | I | O |
| 08.09.2026 | Berwick Rangers | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 25.08.2026 | Queen of the South | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 11.08.2026 | Clydebank | A | 4-0 (0-0) | I | O |
| 17.11.2025 | Montrose | A | 4-4 (2-3) | N | O |
| 11.10.2025 | Peterhead | A | 0-4 (0-3) | P | O |
| 23.09.2025 | Cove Rangers | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 06.09.2025 | Spartans | A | 5-1 (2-0) | I | O |
| 26.08.2025 | Stirling Albion | A | 3-1 (1-1) | I | O |
| 12.08.2025 | Forfar Athletic | A | 1-0 (1-0) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.4% | 90.4% | 91.7% | 90.9% | 92.0% | 91.7% | – |
| 1 | 1.23 2.5% | 1.23 2.5% | 1.25 0.0% | 1.27 5.0% | 1.25 2.3% | 1.27 0.0% | - |
| X | 5.70 5.0% | 5.70 5.0% | 5.80 0.0% | 5.80 15.9% | 6.05 3.4% | 6.00 0.0% | - |
| 2 | 8.50 11.0% | 8.50 11.0% | 8.50 0.0% | 7.10 10.1% | 8.25 13.8% | 7.35 0.0% | - |
| 0-2 | 3.14 0.0% | 3.14 0.0% | 3.45 0.0% | 3.20 3.2% | - | 3.25 0.0% | - |
| 3+ | 1.27 0.0% | 1.27 0.0% | 1.26 0.8% | 1.26 1.6% | - | 1.30 0.0% | - |
| 4+ | 1.74 1.1% | 1.74 1.1% | 1.73 0.0% | 1.74 2.2% | 1.74 0.6% | 1.80 0.0% | - |
| GG | 1.57 3.7% | 1.57 3.7% | 1.58 0.0% | 1.55 4.3% | 1.56 3.3% | 1.53 0.0% | - |
| NG | 2.23 5.2% | 2.23 5.2% | 2.25 0.0% | 2.30 7.0% | 2.26 4.6% | 2.30 0.0% | - |
| I2+ | 1.84 0.5% | 1.84 0.5% | 1.78 1.1% | 1.80 1.6% | 1.79 0.0% | 1.85 0.0% | - |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice