Berwick Rangers 1 - 0 Queen of the South — rezultat
13.10.2026 18:45 • Skotska - Challenge kup
Forma i statistika timova
Berwick Rangers Domaćin
- Dao
- 1.4
- Primio
- 3
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.10.2026 | Cowdenbeath | A | 4-0 (1-0) | I | O |
| 26.09.2026 | Airdrie United | A | 7-1 (3-0) | I | O |
| 22.09.2026 | Stranraer | H | 3-2 (1-1) | P | O |
| 08.09.2026 | Hibernian U21 | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 25.08.2026 | Annan Athletic | A | 2-2 (1-1) | N | O |
| 11.08.2026 | Hearts U21 | H | 3-4 (3-1) | I | O |
| 27.09.2025 | Nairn County | H | 0-2 | I | U |
| 26.10.2024 | Forfar Athletic | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 28.09.2024 | Cupar Hearts | H | 4-2 (1-1) | P | O |
| 13.08.2024 | Dumbarton | A | 4-0 (4-0) | I | O |
Queen of the South Gost
- Dao
- 2.2
- Primio
- 2
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Peterhead | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 03.10.2026 | Cove Rangers | H | 4-3 (2-0) | P | O |
| 26.09.2026 | Rangers U21 | H | 4-2 (2-1) | P | O |
| 22.09.2026 | Annan Athletic | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 19.09.2026 | Hamilton Academical | A | 4-1 (3-1) | I | O |
| 15.09.2026 | Ross County | A | 8-0 (2-0) | I | O |
| 12.09.2026 | East Fife | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 08.09.2026 | Edinburgh City | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 05.09.2026 | Airdrie United | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 29.08.2026 | Montrose | A | 2-1 (1-0) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.4% | 90.4% | 92.0% | 90.9% | 91.7% | 91.7% | 90.1% |
| 1 | 8.05 14.8% | 8.05 14.8% | 7.90 21.5% | 6.30 8.6% | 7.85 21.7% | 9.25 37.0% | 7.50 20.0% |
| X | 5.70 10.7% | 5.70 10.7% | 6.00 14.3% | 5.45 4.8% | 6.15 13.9% | 5.50 4.8% | 5.65 14.1% |
| 2 | 1.24 4.6% | 1.24 4.6% | 1.26 6.0% | 1.32 3.6% | 1.25 6.7% | 1.25 6.0% | 1.25 6.7% |
| 0-2 | 3.42 15.2% | 3.42 15.2% | 3.85 22.2% | 3.15 3.3% | - | 3.40 11.5% | 3.80 22.6% |
| 3+ | 1.23 5.4% | 1.23 5.4% | 1.22 6.9% | 1.27 0.8% | - | 1.27 4.5% | 1.21 7.6% |
| 4+ | 1.68 9.7% | 1.68 9.7% | 1.63 10.9% | 1.75 1.7% | 1.62 13.8% | 1.70 8.1% | 1.61 12.0% |
| GG | 1.48 2.6% | 1.48 2.6% | 1.48 1.3% | 1.51 1.3% | 1.47 3.3% | 1.57 0.6% | 1.47 2.6% |
| NG | 2.45 4.7% | 2.45 4.7% | 2.50 5.0% | 2.37 3.3% | 2.48 6.0% | 2.20 0.0% | 2.47 5.1% |
| I2+ | 1.80 6.7% | 1.80 6.7% | 1.70 8.1% | 1.80 1.6% | 1.70 13.3% | 1.80 5.3% | 1.70 8.6% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice