Clydebank 4 - 0 Dumbarton — rezultat
Forma i statistika timova
Clydebank Domaćin
- Dao
- 2
- Primio
- 0.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.10.2026 | Linlithgow Rose | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 26.09.2026 | East Fife | A | 0-2 (0-2) | P | U |
| 22.09.2026 | St. Mirren U21 | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 08.09.2026 | Alloa Athletic | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 25.08.2026 | Kelty Hearts | A | 2-4 (2-1) | P | O |
| 11.08.2026 | Hibernian U21 | H | 4-0 (0-0) | P | O |
| 29.11.2025 | Stranraer | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 25.10.2025 | East Stirlingshire | H | 3-1 (1-1) | P | O |
| 27.09.2025 | Jeanfield Swifts | A | 0-4 | P | O |
| 18.01.2025 | Hibernian | A | 3-0 (1-0) | I | O |
Dumbarton Gost
- Dao
- 2.4
- Primio
- 1.4
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Clyde | A | 2-1 (2-0) | I | O |
| 03.10.2026 | Forfar Athletic | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 26.09.2026 | Banks O' Dee | H | 3-2 (2-1) | P | O |
| 22.09.2026 | Kilmarnock II | H | 3-2 (0-1) | P | O |
| 19.09.2026 | Spartans | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 12.09.2026 | Stranraer | A | 3-1 (0-1) | I | O |
| 08.09.2026 | Cove Rangers | A | 6-1 (2-1) | I | O |
| 05.09.2026 | Elgin City | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 29.08.2026 | Annan Athletic | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 25.08.2026 | Celtic II | H | 2-2 (1-2) | N | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.4% | 90.4% | 92.1% | 91.6% | 91.8% | 91.9% | 90.2% |
| 1 | 1.74 0.0% | 1.74 0.0% | 1.75 0.0% | 1.78 6.3% | 1.77 1.7% | 1.73 0.0% | 1.72 0.0% |
| X | 3.90 0.0% | 3.90 0.0% | 4.10 0.0% | 3.85 5.5% | 4.05 0.7% | 3.75 0.0% | 4.00 0.0% |
| 2 | 3.64 0.0% | 3.64 0.0% | 3.70 0.0% | 3.70 8.8% | 3.60 2.9% | 4.10 0.0% | 3.60 0.0% |
| 0-2 | 2.69 0.0% | 2.69 0.0% | 3.00 0.0% | 2.65 8.2% | - | 2.75 0.0% | 2.95 0.0% |
| 3+ | 1.36 0.0% | 1.36 0.0% | 1.34 0.0% | 1.38 5.5% | - | 1.40 0.0% | 1.34 0.0% |
| 4+ | 1.96 0.0% | 1.96 0.0% | 1.93 0.0% | 2.00 7.0% | 1.92 0.5% | 2.05 0.0% | 1.91 0.0% |
| GG | 1.40 0.0% | 1.40 0.0% | 1.36 0.0% | 1.42 2.7% | 1.36 0.0% | 1.38 0.0% | 1.36 0.0% |
| NG | 2.70 0.0% | 2.70 0.0% | 2.85 0.0% | 2.67 4.7% | 2.86 0.3% | 2.75 0.0% | 2.85 0.0% |
| I2+ | 1.95 0.0% | 1.95 0.0% | 2.00 0.0% | 2.00 4.8% | 1.99 0.5% | 2.05 0.0% | 1.99 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice