Cove Rangers 2 - 1 Formartine United — rezultat
13.10.2026 18:45 • Skotska - Challenge kup
Forma i statistika timova
Cove Rangers Domaćin
- Dao
- 2.2
- Primio
- 1.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | East Fife | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 03.10.2026 | Queen of the South | A | 4-3 (2-0) | I | O |
| 26.09.2026 | Aberdeen U21 | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 22.09.2026 | Fraserburgh | A | 0-5 (0-2) | P | O |
| 19.09.2026 | Ross County | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 12.09.2026 | Montrose | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 08.09.2026 | Dumbarton | H | 6-1 (2-1) | P | O |
| 05.09.2026 | Alloa Athletic | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 29.08.2026 | Hamilton Academical | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 25.08.2026 | Dundee United II | H | 2-0 (0-0) | P | U |
Formartine United Gost
- Dao
- 1.8
- Primio
- 1.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.10.2026 | Civil Service Strollers | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 29.09.2026 | Forfar Athletic | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 26.09.2026 | Edinburgh City | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 22.09.2026 | Montrose | H | 3-2 (1-0) | P | O |
| 08.09.2026 | Dundee United II | H | 2-3 (0-2) | I | O |
| 11.08.2026 | Dundee II | H | 4-1 (2-0) | P | O |
| 24.10.2025 | Buckie Thistle | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 27.09.2025 | Lossiemouth | A | 1-2 | P | O |
| 26.10.2024 | Brora Rangers | A | 2-1 (0-1) | I | O |
| 28.09.2024 | Whitehill Welfare | H | 2-0 (0-0) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.4% | 90.4% | 92.0% | 91.5% | 91.8% | 91.8% | 90.0% |
| 1 | 1.49 3.2% | 1.49 3.2% | 1.50 6.3% | 1.55 2.5% | 1.48 4.5% | 1.62 5.9% | 1.49 6.9% |
| X | 4.15 1.2% | 4.15 1.2% | 4.35 2.4% | 4.25 2.4% | 4.51 0.7% | 3.85 7.2% | 4.10 2.5% |
| 2 | 5.15 8.9% | 5.15 8.9% | 5.25 19.3% | 4.70 5.6% | 5.20 14.5% | 4.70 7.8% | 5.10 20.0% |
| 0-2 | 2.28 5.4% | 2.28 5.4% | 2.35 7.8% | 2.35 4.1% | 2.33 3.1% | 2.25 8.9% | 2.32 7.2% |
| 3+ | 1.50 3.4% | 1.50 3.4% | 1.53 5.5% | 1.50 2.7% | 1.53 1.9% | 1.58 6.8% | 1.53 5.5% |
| 4+ | 2.29 5.0% | 2.29 5.0% | 2.40 9.1% | 2.27 4.6% | 2.21 0.9% | 2.50 13.6% | 2.40 9.1% |
| GG | 1.60 3.9% | 1.60 3.9% | 1.65 10.0% | 1.60 4.6% | 1.65 9.3% | 1.62 1.3% | 1.65 9.3% |
| NG | 2.18 4.8% | 2.18 4.8% | 2.10 11.8% | 2.20 6.4% | 2.11 10.6% | 2.10 2.3% | 2.10 10.6% |
| I2+ | 2.22 3.3% | 2.22 3.3% | 2.30 4.5% | 2.17 2.4% | 2.30 6.5% | 2.35 6.8% | 2.30 5.5% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice