Cowdenbeath 1 - 3 Clyde — rezultat
26.09.2026 14:00 • Skotska - Challenge kup
Forma i statistika timova
Cowdenbeath Domaćin
- Dao
- 0.8
- Primio
- 2.2
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 23.09.2026 | Hamilton Academical | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 08.09.2026 | Kilmarnock II | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 25.08.2026 | East Kilbride | H | 1-3 (1-1) | I | O |
| 11.08.2026 | Edinburgh City | A | 3-1 (3-0) | I | O |
| 27.09.2025 | Benburb | H | 1-2 | I | O |
| 30.11.2024 | Brechin | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 26.10.2024 | Spartans | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 28.09.2024 | Rutherglen Glencairn | H | 3-2 | P | O |
| 07.09.2024 | Morton | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 13.08.2024 | Albion Rovers | A | 3-4 (1-0) | P | O |
Clyde Gost
- Dao
- 2
- Primio
- 2
- GG
- 100%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.09.2026 | Rangers U21 | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 19.09.2026 | Stirling Albion | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 12.09.2026 | Kelty Hearts | H | 4-1 (1-0) | P | O |
| 08.09.2026 | East Fife | H | 1-4 (0-2) | I | O |
| 05.09.2026 | Edinburgh City | H | 3-2 (0-1) | P | O |
| 29.08.2026 | Spartans | A | 3-3 (0-1) | N | O |
| 25.08.2026 | Montrose | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 22.08.2026 | Forfar Athletic | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 15.08.2026 | Annan Athletic | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 11.08.2026 | St. Mirren U21 | H | 1-4 (0-0) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (12 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.05.2019 | League Two | Cowdenbeath | 2-1 (1-0) | Clyde | P | O |
| 26.01.2019 | League Two | Clyde | 1-0 (0-0) | Cowdenbeath | I | U |
| 08.12.2018 | League Two | Cowdenbeath | 1-1 (0-0) | Clyde | N | U |
| 04.08.2018 | League Two | Clyde | 2-0 (2-0) | Cowdenbeath | I | U |
| 07.04.2018 | League Two | Cowdenbeath | 1-0 (0-0) | Clyde | P | U |
| 27.03.2018 | League Two | Cowdenbeath | 0-3 (0-1) | Clyde | I | O |
| 17.02.2018 | League Two | Clyde | 2-0 (0-0) | Cowdenbeath | I | U |
| 23.09.2017 | League Two | Clyde | 1-1 (0-0) | Cowdenbeath | N | U |
| 01.04.2017 | League Two | Cowdenbeath | 1-0 (0-0) | Clyde | P | U |
| 21.03.2017 | League Two | Clyde | 0-2 (0-1) | Cowdenbeath | P | U |
| 03.12.2016 | League Two | Cowdenbeath | 1-0 (0-0) | Clyde | P | U |
| 27.08.2016 | League Two | Clyde | 5-3 (3-2) | Cowdenbeath | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.4% | 90.4% | 92.0% | 91.7% | 91.9% | 91.7% | – |
| 1 | 3.76 5.1% | 3.76 5.1% | 3.60 5.3% | 3.55 1.4% | 3.57 0.0% | 3.60 0.0% | - |
| X | 3.92 1.5% | 3.92 1.5% | 3.95 1.3% | 4.10 3.5% | 4.01 0.0% | 4.25 0.0% | - |
| 2 | 1.71 3.0% | 1.71 3.0% | 1.80 2.9% | 1.77 2.3% | 1.79 0.0% | 1.73 0.0% | - |
| 0-2 | 2.66 0.0% | 2.66 0.0% | 2.85 0.0% | 2.62 1.9% | - | 2.75 0.0% | - |
| 3+ | 1.37 0.0% | 1.37 0.0% | 1.36 0.7% | 1.39 0.7% | - | 1.40 0.0% | - |
| 4+ | 1.99 0.0% | 1.99 0.0% | 1.98 0.0% | 2.02 1.0% | 1.97 0.0% | 2.05 0.0% | - |
| GG | 1.41 0.7% | 1.41 0.7% | 1.38 0.0% | 1.44 0.0% | 1.38 0.0% | 1.37 0.0% | - |
| NG | 2.66 1.5% | 2.66 1.5% | 2.80 1.8% | 2.60 0.0% | 2.80 0.0% | 2.80 0.0% | - |
| I2+ | 1.96 0.0% | 1.96 0.0% | 2.05 0.0% | 2.02 1.0% | 2.03 0.0% | 2.05 0.0% | - |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice