Dumbarton 3 - 2 Banks O' Dee — rezultat
26.09.2026 14:00 • Skotska - Challenge kup
Forma i statistika timova
Dumbarton Domaćin
- Dao
- 2
- Primio
- 2.4
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.09.2026 | Kilmarnock II | H | 3-2 (0-1) | P | O |
| 19.09.2026 | Spartans | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 12.09.2026 | Stranraer | A | 3-1 (0-1) | I | O |
| 08.09.2026 | Cove Rangers | A | 6-1 (2-1) | I | O |
| 05.09.2026 | Elgin City | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 29.08.2026 | Annan Athletic | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 25.08.2026 | Celtic II | H | 2-2 (1-2) | N | O |
| 22.08.2026 | Kelty Hearts | A | 3-1 (2-1) | I | O |
| 15.08.2026 | Edinburgh City | H | 0-3 (0-2) | I | O |
| 11.08.2026 | Airdrie United | H | 1-3 (0-1) | I | O |
Banks O' Dee Gost
- Dao
- 0.8
- Primio
- 2.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.09.2026 | Aberdeen U21 | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 08.09.2026 | Forfar Athletic | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 25.08.2026 | Ross County | A | 4-0 (2-0) | I | O |
| 11.08.2026 | Peterhead | H | 1-5 (0-4) | I | O |
| 29.11.2025 | Ross County | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 25.10.2025 | Fraserburgh | H | 4-0 (4-0) | P | O |
| 27.09.2025 | Bo'ness United | A | 0-3 | P | O |
| 30.11.2024 | Hamilton Academical | H | 1-2 (0-2) | I | O |
| 26.10.2024 | East Fife | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 28.09.2024 | Gala Fairydean Rovers | A | 0-1 (0-0) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (1 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.10.2023 | FA Cup | Dumbarton | 3-2 (0-1) | Banks O' Dee | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.4% | 90.4% | 91.5% | 91.5% | 91.7% | 91.8% | – |
| 1 | 1.47 7.5% | 1.47 7.5% | 1.50 9.1% | 1.55 8.8% | 1.51 10.7% | 1.50 8.0% | - |
| X | 4.40 3.5% | 4.40 3.5% | 4.45 1.1% | 4.35 4.8% | 4.44 8.3% | 4.50 5.9% | - |
| 2 | 5.04 22.3% | 5.04 22.3% | 4.95 25.3% | 4.60 19.5% | 4.93 24.8% | 5.00 20.5% | - |
| 0-2 | 2.74 18.0% | 2.74 18.0% | 2.85 17.4% | 2.67 17.8% | - | 2.95 0.0% | - |
| 3+ | 1.35 8.9% | 1.35 8.9% | 1.36 7.9% | 1.38 10.4% | - | 1.35 0.0% | - |
| 4+ | 1.96 14.0% | 1.96 14.0% | 1.98 14.5% | 2.00 18.3% | 1.97 2.5% | 1.90 0.0% | - |
| GG | 1.46 10.6% | 1.46 10.6% | 1.45 10.7% | 1.49 12.9% | 1.46 2.8% | 1.45 5.8% | - |
| NG | 2.50 18.0% | 2.50 18.0% | 2.50 19.4% | 2.45 21.0% | 2.50 5.3% | 2.50 9.1% | - |
| I2+ | 1.95 8.3% | 1.95 8.3% | 2.05 15.2% | 1.97 10.7% | 2.03 1.5% | 1.95 0.0% | - |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice