East Fife 0 - 2 Clydebank — rezultat
Forma i statistika timova
East Fife Domaćin
- Dao
- 2.4
- Primio
- 1.4
- GG
- 100%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | Montrose | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 15.09.2026 | Motherwell U21 | H | 4-1 (1-1) | P | O |
| 12.09.2026 | Queen of the South | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 08.09.2026 | Clyde | A | 1-4 (0-2) | P | O |
| 05.09.2026 | Ross County | H | 2-2 (0-0) | N | O |
| 29.08.2026 | Airdrie United | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 25.08.2026 | St. Mirren U21 | H | 2-5 (1-2) | I | O |
| 22.08.2026 | Hamilton Academical | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 15.08.2026 | Peterhead | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 11.08.2026 | Spartans | H | 2-2 (0-1) | N | O |
Clydebank Gost
- Dao
- 2.4
- Primio
- 1
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.09.2026 | St. Mirren U21 | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 08.09.2026 | Alloa Athletic | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 25.08.2026 | Kelty Hearts | A | 2-4 (2-1) | P | O |
| 11.08.2026 | Hibernian U21 | H | 4-0 (0-0) | P | O |
| 29.11.2025 | Stranraer | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 25.10.2025 | East Stirlingshire | H | 3-1 (1-1) | P | O |
| 27.09.2025 | Jeanfield Swifts | A | 0-4 | P | O |
| 18.01.2025 | Hibernian | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 30.11.2024 | Buckie Thistle | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 26.10.2024 | Keith | A | 0-3 (0-0) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.4% | 90.4% | 91.6% | 91.4% | 91.9% | 91.9% | – |
| 1 | 1.72 3.6% | 1.72 3.6% | 1.83 4.6% | 1.80 1.7% | 1.84 2.2% | 1.75 1.2% | - |
| X | 3.84 8.6% | 3.84 8.6% | 3.85 7.2% | 3.90 9.3% | 3.85 0.8% | 4.25 0.0% | - |
| 2 | 3.78 0.0% | 3.78 0.0% | 3.50 2.8% | 3.55 4.4% | 3.51 3.6% | 3.55 1.4% | - |
| 0-2 | 2.43 22.6% | 2.43 22.6% | 2.50 24.2% | 2.40 21.3% | - | 2.47 10.2% | - |
| 3+ | 1.44 13.4% | 1.44 13.4% | 1.45 13.3% | 1.48 15.6% | - | 1.48 5.7% | - |
| 4+ | 2.20 22.9% | 2.20 22.9% | 2.25 26.4% | 2.22 24.7% | 2.23 2.8% | 2.20 7.3% | - |
| GG | 1.46 9.8% | 1.46 9.8% | 1.45 10.7% | 1.50 11.1% | 1.45 0.7% | 1.49 8.8% | - |
| NG | 2.50 16.7% | 2.50 16.7% | 2.55 17.7% | 2.42 18.0% | 2.53 1.6% | 2.40 14.3% | - |
| I2+ | 2.17 16.0% | 2.17 16.0% | 2.20 20.2% | 2.12 14.6% | 2.20 2.3% | 2.20 7.3% | - |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice