East Kilbride 2 - 1 Kelty Hearts — rezultat
13.10.2026 18:45 • Skotska - Challenge kup
Forma i statistika timova
East Kilbride Domaćin
- Dao
- 2.6
- Primio
- 2
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Airdrie United | H | 2-2 (2-1) | N | O |
| 03.10.2026 | East Fife | A | 0-3 (0-1) | P | O |
| 26.09.2026 | Stranraer | A | 4-3 (2-2) | I | O |
| 22.09.2026 | Celtic II | H | 3-3 (1-2) | N | O |
| 19.09.2026 | Alloa Athletic | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 12.09.2026 | Peterhead | H | 3-1 (1-0) | P | O |
| 08.09.2026 | Bonnyrigg Rose Athletic | H | 3-1 (0-0) | P | O |
| 05.09.2026 | Hamilton Academical | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 29.08.2026 | Ross County | A | 4-0 (1-0) | I | O |
| 25.08.2026 | Cowdenbeath | A | 1-3 (1-1) | P | O |
Kelty Hearts Gost
- Dao
- 1.8
- Primio
- 2.2
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Stirling Albion | A | 2-1 (0-1) | I | O |
| 03.10.2026 | Spartans | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 26.09.2026 | Montrose | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 22.09.2026 | Hearts U21 | H | 3-5 (1-4) | I | O |
| 19.09.2026 | Edinburgh City | H | 1-3 (0-3) | I | O |
| 12.09.2026 | Clyde | A | 4-1 (1-0) | I | O |
| 08.09.2026 | Cumbernauld Colts | A | 0-3 (0-2) | P | O |
| 05.09.2026 | Annan Athletic | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 29.08.2026 | Stranraer | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 25.08.2026 | Clydebank | H | 2-4 (2-1) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.4% | 90.4% | 91.9% | 91.1% | 91.7% | 91.7% | 90.4% |
| 1 | 1.32 3.6% | 1.32 3.6% | 1.34 2.9% | 1.35 5.6% | 1.35 3.6% | 1.33 3.6% | 1.33 2.9% |
| X | 5.10 4.1% | 5.10 4.1% | 5.25 2.9% | 5.25 9.4% | 5.20 2.0% | 5.25 5.0% | 5.10 2.0% |
| 2 | 6.57 12.7% | 6.57 12.7% | 6.60 13.8% | 6.00 13.2% | 6.35 12.4% | 6.75 12.5% | 6.30 13.5% |
| 0-2 | 3.28 1.8% | 3.28 1.8% | 3.50 9.1% | 3.30 3.1% | - | 3.25 4.4% | 3.45 9.2% |
| 3+ | 1.25 0.8% | 1.25 0.8% | 1.26 3.3% | 1.25 0.8% | - | 1.30 2.4% | 1.26 4.1% |
| 4+ | 1.70 1.2% | 1.70 1.2% | 1.70 4.3% | 1.69 1.7% | 1.71 5.6% | 1.80 5.9% | 1.71 6.2% |
| GG | 1.44 2.9% | 1.44 2.9% | 1.45 6.6% | 1.46 2.1% | 1.44 5.9% | 1.53 9.3% | 1.45 6.6% |
| NG | 2.55 5.6% | 2.55 5.6% | 2.55 10.5% | 2.55 2.7% | 2.57 11.1% | 2.30 13.2% | 2.50 12.3% |
| I2+ | 1.79 1.1% | 1.79 1.1% | 1.78 4.7% | 1.77 1.7% | 1.77 4.1% | 1.85 2.8% | 1.77 4.1% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice