Edinburgh City 0 - 5 St. Mirren U21 — rezultat
13.10.2026 18:45 • Skotska - Challenge kup
Forma i statistika timova
Edinburgh City Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 1.2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Spartans | H | 1-3 (1-1) | I | O |
| 03.10.2026 | Stranraer | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 26.09.2026 | Formartine United | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 22.09.2026 | Dundee United II | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 19.09.2026 | Kelty Hearts | A | 1-3 (0-3) | P | O |
| 12.09.2026 | Stirling Albion | H | 7-3 (5-0) | P | O |
| 08.09.2026 | Queen of the South | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 05.09.2026 | Clyde | A | 3-2 (0-1) | I | O |
| 28.08.2026 | Forfar Athletic | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 25.08.2026 | Hamilton Academical | A | 0-1 (0-1) | P | U |
St. Mirren U21 Gost
- Dao
- 2.8
- Primio
- 1.6
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.09.2026 | Cumbernauld Colts | A | 2-4 (0-3) | P | O |
| 22.09.2026 | Clydebank | A | 2-1 (0-1) | I | O |
| 08.09.2026 | Airdrie United | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 25.08.2026 | East Fife | A | 2-5 (1-2) | P | O |
| 11.08.2026 | Clyde | A | 1-4 (0-0) | P | O |
| 11.11.2025 | Stranraer | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 11.10.2025 | Kelty Hearts | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 24.09.2025 | Hamilton Academical | A | 3-1 (3-0) | I | O |
| 06.09.2025 | Annan Athletic | A | 2-2 (0-1) | N | O |
| 26.08.2025 | Alloa Athletic | A | 2-3 (0-1) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.4% | 90.4% | 92.1% | 91.7% | 91.8% | 91.5% | 90.1% |
| 1 | 1.90 7.3% | 1.90 7.3% | 2.05 12.0% | 1.97 4.8% | 2.03 10.9% | 2.05 9.6% | 2.00 10.5% |
| X | 3.92 1.5% | 3.92 1.5% | 4.05 4.7% | 4.00 0.0% | 4.05 3.6% | 3.85 6.9% | 3.95 4.8% |
| 2 | 3.08 10.7% | 3.08 10.7% | 2.85 12.3% | 3.00 6.3% | 2.86 12.8% | 2.90 19.4% | 2.80 11.1% |
| 0-2 | 3.04 2.4% | 3.04 2.4% | 3.15 3.1% | 2.90 0.0% | - | 3.05 0.0% | 3.10 3.1% |
| 3+ | 1.29 0.8% | 1.29 0.8% | 1.31 1.6% | 1.32 0.0% | - | 1.33 0.0% | 1.31 1.6% |
| 4+ | 1.83 0.5% | 1.83 0.5% | 1.83 1.7% | 1.85 0.0% | 1.84 0.0% | 1.85 0.0% | 1.83 2.2% |
| GG | 1.31 1.5% | 1.31 1.5% | 1.31 0.8% | 1.36 0.0% | 1.31 0.8% | 1.31 0.0% | 1.31 0.8% |
| NG | 3.11 3.7% | 3.11 3.7% | 3.10 1.6% | 2.92 0.7% | 3.11 1.6% | 3.10 1.6% | 3.10 1.6% |
| I2+ | 1.86 0.5% | 1.86 0.5% | 1.85 1.1% | 1.90 1.0% | 1.86 3.6% | 1.90 0.0% | 1.86 1.6% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice