Elgin City 0 - 1 Aberdeen U21 — rezultat
13.10.2026 18:45 • Skotska - Challenge kup
Forma i statistika timova
Elgin City Domaćin
- Dao
- 2.6
- Primio
- 1.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Forfar Athletic | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 03.10.2026 | Clyde | H | 6-2 (0-1) | P | O |
| 26.09.2026 | Peterhead | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 22.09.2026 | Dundee II | H | 3-0 (3-0) | P | O |
| 19.09.2026 | Stranraer | H | 1-5 (1-3) | I | O |
| 12.09.2026 | Annan Athletic | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 08.09.2026 | Fraserburgh | H | 7-0 (4-0) | P | O |
| 05.09.2026 | Dumbarton | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 29.08.2026 | Stirling Albion | H | 4-0 (2-0) | P | O |
| 25.08.2026 | Clachnacuddin | A | 0-2 (0-1) | P | U |
Aberdeen U21 Gost
- Dao
- 2
- Primio
- 1.6
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.09.2026 | Cove Rangers | A | 2-1 (0-1) | I | O |
| 22.09.2026 | Banks O' Dee | A | 2-1 (0-1) | I | O |
| 08.09.2026 | Ross County | A | 3-4 (0-2) | P | O |
| 25.08.2026 | Fraserburgh | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 11.08.2026 | Forfar Athletic | A | 0-3 (0-3) | P | O |
| 11.11.2025 | Spartans | A | 5-2 (2-2) | I | O |
| 11.10.2025 | Elgin City | A | 2-2 (1-2) | N | O |
| 23.09.2025 | Forfar Athletic | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 06.09.2025 | Montrose | A | 3-1 (2-1) | I | O |
| 26.08.2025 | Inverness CT | A | 4-1 (1-1) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (1 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.2025 | Challenge Cup | Elgin City | 2-2 (1-2) | Aberdeen U21 | N | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 89.5% | 89.5% | 91.5% | 91.6% | 91.8% | 91.9% | 90.7% |
| 1 | 2.54 41.1% | 2.54 41.1% | 2.80 60.0% | 2.10 13.5% | 2.72 66.9% | 2.75 52.8% | 2.75 59.0% |
| X | 3.60 4.0% | 3.60 4.0% | 3.70 6.3% | 3.70 3.9% | 3.69 11.1% | 3.35 6.9% | 3.65 5.2% |
| 2 | 2.24 36.4% | 2.24 36.4% | 2.15 42.7% | 2.90 15.9% | 2.22 48.3% | 2.35 39.7% | 2.15 41.1% |
| 0-2 | 2.42 1.6% | 2.42 1.6% | 2.55 3.8% | 2.50 0.0% | - | 2.50 0.0% | 2.50 4.6% |
| 3+ | 1.44 0.7% | 1.44 0.7% | 1.45 2.1% | 1.44 0.0% | - | 1.47 0.0% | 1.45 2.1% |
| 4+ | 2.17 1.9% | 2.17 1.9% | 2.20 3.8% | 2.12 1.0% | 2.20 4.3% | 2.20 0.0% | 2.20 3.8% |
| GG | 1.42 1.4% | 1.42 1.4% | 1.42 0.0% | 1.44 0.7% | 1.41 4.1% | 1.41 3.4% | 1.41 1.4% |
| NG | 2.62 2.3% | 2.62 2.3% | 2.65 1.9% | 2.60 2.0% | 2.66 6.8% | 2.60 6.1% | 2.65 1.9% |
| I2+ | 2.13 0.9% | 2.13 0.9% | 2.20 3.8% | 2.07 1.4% | 2.17 2.8% | 2.20 0.0% | 2.18 2.8% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice