Forfar Athletic 2 - 0 Formartine United — rezultat
29.09.2026 18:45 • Skotska - Challenge kup
Forma i statistika timova
Forfar Athletic Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 1.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.09.2026 | Dundee United II | H | 2-1 (2-0) | P | O |
| 22.09.2026 | Peterhead | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 19.09.2026 | Annan Athletic | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 12.09.2026 | Spartans | A | 5-1 (3-0) | I | O |
| 08.09.2026 | Banks O' Dee | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 05.09.2026 | Stranraer | H | 0-3 (0-1) | I | O |
| 28.08.2026 | Edinburgh City | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 22.08.2026 | Clyde | A | 3-0 (2-0) | I | O |
| 15.08.2026 | Stirling Albion | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 11.08.2026 | Aberdeen U21 | H | 0-3 (0-3) | I | O |
Formartine United Gost
- Dao
- 2.2
- Primio
- 1.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.09.2026 | Edinburgh City | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 22.09.2026 | Montrose | H | 3-2 (1-0) | P | O |
| 08.09.2026 | Dundee United II | H | 2-3 (0-2) | I | O |
| 11.08.2026 | Dundee II | H | 4-1 (2-0) | P | O |
| 24.10.2025 | Buckie Thistle | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 27.09.2025 | Lossiemouth | A | 1-2 | P | O |
| 26.10.2024 | Brora Rangers | A | 2-1 (0-1) | I | O |
| 28.09.2024 | Whitehill Welfare | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 30.07.2024 | Dundee II | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 25.11.2023 | Falkirk | A | 3-0 (3-0) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (2 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.10.2021 | FA Cup | Formartine United | 0-2 (0-1) | Forfar Athletic | P | U |
| 10.08.2021 | Challenge Cup | Forfar Athletic | 1-0 (1-0) | Formartine United | P | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.9% | 94.9% | – | 91.7% | 91.8% | 89.9% | 90.0% |
| 1 | 2.51 4.1% | 2.51 4.1% | - | 2.45 1.2% | 2.43 7.0% | 2.30 2.2% | 2.35 4.1% |
| X | 3.94 6.5% | 3.94 6.5% | - | 3.50 10.3% | 3.50 1.7% | 3.50 4.1% | 3.50 7.9% |
| 2 | 2.49 7.8% | 2.49 7.8% | - | 2.52 6.3% | 2.55 5.9% | 2.55 0.0% | 2.50 8.7% |
| 0-2 | 2.23 16.2% | 2.23 16.2% | - | 2.10 19.8% | 2.17 5.2% | 1.98 10.0% | 2.15 20.4% |
| 3+ | 1.64 19.7% | 1.64 19.7% | - | 1.64 18.0% | 1.61 3.9% | 1.65 7.8% | 1.61 15.8% |
| 4+ | 2.48 23.4% | 2.48 23.4% | - | 2.55 26.2% | - | 2.65 12.8% | 2.60 27.5% |
| GG | 1.50 10.3% | 1.50 10.3% | - | 1.57 12.9% | 1.52 2.7% | 1.56 10.6% | 1.52 10.9% |
| NG | 2.38 16.5% | 2.38 16.5% | - | 2.25 18.8% | 2.34 4.1% | 2.20 17.0% | 2.32 17.1% |
| I2+ | 2.33 14.8% | 2.33 14.8% | - | 2.37 17.3% | 2.45 5.2% | 2.50 8.7% | 2.45 17.8% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice