Hamilton Academical 3 - 0 Kilmarnock II — rezultat
26.09.2026 14:00 • Skotska - Challenge kup
Forma i statistika timova
Hamilton Academical Domaćin
- Dao
- 2.5
- Primio
- 0.2
- GG
- 25%
- Bez primljenog
- 75%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 23.09.2026 | Cowdenbeath | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 19.09.2026 | Queen of the South | H | 4-1 (3-1) | P | O |
| 12.09.2026 | Ross County | A | - | I | U |
| 08.09.2026 | Spartans | A | 0-4 (0-1) | P | O |
| 05.09.2026 | East Kilbride | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 29.08.2026 | Cove Rangers | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 25.08.2026 | Edinburgh City | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 22.08.2026 | East Fife | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 15.08.2026 | Airdrie United | H | 4-0 (1-0) | P | O |
| 12.08.2026 | Celtic II | H | 1-3 (0-1) | I | O |
Kilmarnock II Gost
- Dao
- 1.6
- Primio
- 3.2
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.09.2026 | Dumbarton | A | 3-2 (0-1) | I | O |
| 08.09.2026 | Cowdenbeath | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 25.08.2026 | Cumbernauld Colts | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 11.08.2026 | East Kilbride | A | 5-3 (1-2) | I | O |
| 11.11.2025 | Annan Athletic | A | 6-0 (3-0) | I | O |
| 10.10.2025 | Clyde | A | 2-1 (2-0) | I | O |
| 23.09.2025 | Alloa Athletic | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 06.09.2025 | Stenhousemuir | A | 4-0 (2-0) | I | O |
| 26.08.2025 | East Fife | A | 3-2 (2-1) | I | O |
| 13.08.2025 | Edinburgh City | A | 1-0 (0-0) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 89.5% | 89.5% | 91.8% | 90.9% | 91.7% | 91.8% | – |
| 1 | 1.02 5.6% | 1.02 5.6% | 1.07 7.0% | 1.07 4.5% | 1.07 6.1% | 1.13 0.0% | - |
| X | 11.00 39.2% | 11.00 39.2% | 9.75 35.4% | 9.40 20.5% | 9.65 29.5% | 7.50 7.1% | - |
| 2 | 22.00 51.7% | 22.00 51.7% | 19.00 46.2% | 17.00 30.8% | 19.30 45.1% | 14.00 12.5% | - |
| 0-2 | 4.10 19.9% | 4.10 19.9% | 4.60 26.0% | 3.70 19.4% | - | 3.75 5.6% | - |
| 3+ | 1.16 5.7% | 1.16 5.7% | 1.15 6.5% | 1.19 7.0% | - | 1.23 1.6% | - |
| 4+ | 1.53 9.5% | 1.53 9.5% | 1.48 10.3% | 1.56 11.9% | 1.61 0.0% | 1.60 3.0% | - |
| GG | 1.97 9.4% | 1.97 9.4% | 1.93 10.3% | 2.00 1.5% | 1.92 9.7% | 1.82 9.0% | - |
| NG | 1.73 8.5% | 1.73 8.5% | 1.75 9.3% | 1.73 1.1% | 1.75 10.3% | 1.85 9.5% | - |
| I2+ | 1.65 7.3% | 1.65 7.3% | 1.60 7.5% | 1.64 8.9% | 1.58 6.5% | 1.75 2.8% | - |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice