Kelty Hearts 2 - 1 Montrose — rezultat
26.09.2026 14:00 • Skotska - Challenge kup
Forma i statistika timova
Kelty Hearts Domaćin
- Dao
- 2
- Primio
- 2.6
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.09.2026 | Hearts U21 | H | 3-5 (1-4) | I | O |
| 19.09.2026 | Edinburgh City | H | 1-3 (0-3) | I | O |
| 12.09.2026 | Clyde | A | 4-1 (1-0) | I | O |
| 08.09.2026 | Cumbernauld Colts | A | 0-3 (0-2) | P | O |
| 05.09.2026 | Annan Athletic | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 29.08.2026 | Stranraer | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 25.08.2026 | Clydebank | H | 2-4 (2-1) | I | O |
| 22.08.2026 | Dumbarton | H | 3-1 (2-1) | P | O |
| 15.08.2026 | Elgin City | A | 4-1 (1-0) | I | O |
| 11.08.2026 | Motherwell U21 | H | 4-3 (3-2) | P | O |
Montrose Gost
- Dao
- 2.4
- Primio
- 1.4
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.09.2026 | Formartine United | A | 3-2 (1-0) | I | O |
| 19.09.2026 | East Fife | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 12.09.2026 | Cove Rangers | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 08.09.2026 | Dundee II | H | 3-2 (2-0) | P | O |
| 05.09.2026 | Peterhead | A | 0-3 (0-2) | P | O |
| 29.08.2026 | Queen of the South | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 25.08.2026 | Clyde | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 22.08.2026 | East Kilbride | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 15.08.2026 | Alloa Athletic | A | 3-0 (2-0) | I | O |
| 11.08.2026 | Fraserburgh | H | 2-0 (1-0) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (18 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.04.2026 | League One | Kelty Hearts | 3-1 (0-0) | Montrose | P | O |
| 03.03.2026 | League One | Montrose | 1-1 (1-0) | Kelty Hearts | N | U |
| 06.12.2025 | League One | Kelty Hearts | 0-3 (0-2) | Montrose | I | O |
| 09.08.2025 | League One | Montrose | 1-2 (1-1) | Kelty Hearts | P | O |
| 08.03.2025 | League One | Kelty Hearts | 0-0 (0-0) | Montrose | N | U |
| 04.01.2025 | League One | Montrose | 0-0 (0-0) | Kelty Hearts | N | U |
| 19.10.2024 | League One | Kelty Hearts | 0-2 (0-0) | Montrose | I | U |
| 03.08.2024 | League One | Montrose | 1-1 (0-0) | Kelty Hearts | N | U |
| 27.04.2024 | League One | Kelty Hearts | 0-2 (0-1) | Montrose | I | U |
| 17.02.2024 | League One | Montrose | 4-2 (2-0) | Kelty Hearts | I | O |
| 16.12.2023 | League One | Kelty Hearts | 0-1 (0-1) | Montrose | I | U |
| 05.08.2023 | League One | Montrose | 0-2 (0-0) | Kelty Hearts | P | U |
| 18.03.2023 | League One | Kelty Hearts | 1-2 (1-0) | Montrose | I | O |
| 28.01.2023 | League One | Montrose | 3-3 (2-1) | Kelty Hearts | N | O |
| 12.11.2022 | League One | Kelty Hearts | 1-3 (0-1) | Montrose | I | O |
| 27.08.2022 | League One | Montrose | 3-0 (1-0) | Kelty Hearts | I | O |
| 04.12.2021 | FA Cup | Montrose | 1-1 (1-1) | Kelty Hearts | N | U |
| 27.11.2021 | FA Cup | Kelty Hearts | 0-0 (0-0) | Montrose | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.4% | 90.4% | 91.8% | 91.8% | 91.7% | 91.7% | – |
| 1 | 4.33 24.4% | 4.33 24.4% | 4.40 35.4% | 4.20 25.4% | 4.32 49.5% | 4.25 41.7% | - |
| X | 4.20 1.2% | 4.20 1.2% | 4.60 4.5% | 4.15 1.2% | 4.27 10.3% | 4.75 18.8% | - |
| 2 | 1.57 9.2% | 1.57 9.2% | 1.55 13.9% | 1.64 9.9% | 1.60 22.3% | 1.55 21.7% | - |
| 0-2 | 2.74 19.9% | 2.74 19.9% | 2.95 15.7% | 2.65 22.1% | - | 3.05 0.0% | - |
| 3+ | 1.35 9.8% | 1.35 9.8% | 1.34 7.2% | 1.39 13.0% | - | 1.33 0.0% | - |
| 4+ | 1.95 16.8% | 1.95 16.8% | 1.93 13.5% | 2.00 22.0% | 1.97 1.0% | 1.85 0.0% | - |
| GG | 1.43 11.7% | 1.43 11.7% | 1.42 11.8% | 1.45 12.4% | 1.42 5.2% | 1.35 3.1% | - |
| NG | 2.59 21.0% | 2.59 21.0% | 2.65 20.9% | 2.57 22.1% | 2.63 9.9% | 2.85 8.1% | - |
| I2+ | 2.01 12.3% | 2.01 12.3% | 2.00 12.4% | 2.00 14.3% | 2.02 0.0% | 1.90 0.0% | - |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice