Peterhead 0 - 1 Elgin City — rezultat
26.09.2026 14:00 • Skotska - Challenge kup
Forma i statistika timova
Peterhead Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.09.2026 | Forfar Athletic | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 19.09.2026 | Airdrie United | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 12.09.2026 | East Kilbride | A | 3-1 (1-0) | I | O |
| 08.09.2026 | Clachnacuddin | H | 2-1 (2-0) | P | O |
| 05.09.2026 | Montrose | H | 0-3 (0-2) | I | O |
| 29.08.2026 | Alloa Athletic | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 25.08.2026 | Dundee II | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 22.08.2026 | Cove Rangers | A | 3-0 (0-0) | I | O |
| 15.08.2026 | East Fife | H | 2-1 (0-0) | P | O |
| 11.08.2026 | Banks O' Dee | A | 1-5 (0-4) | P | O |
Elgin City Gost
- Dao
- 2.4
- Primio
- 1.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.09.2026 | Dundee II | H | 3-0 (3-0) | P | O |
| 19.09.2026 | Stranraer | H | 1-5 (1-3) | I | O |
| 12.09.2026 | Annan Athletic | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 08.09.2026 | Fraserburgh | H | 7-0 (4-0) | P | O |
| 05.09.2026 | Dumbarton | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 29.08.2026 | Stirling Albion | H | 4-0 (2-0) | P | O |
| 25.08.2026 | Clachnacuddin | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 22.08.2026 | Spartans | A | 3-3 (1-2) | N | O |
| 15.08.2026 | Kelty Hearts | H | 4-1 (1-0) | P | O |
| 11.08.2026 | Ross County | H | 1-2 (1-1) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (21 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.07.2026 | League Cup | Elgin City | 1-3 (1-0) | Peterhead | P | O |
| 23.09.2025 | Challenge Cup | Peterhead | 1-1 (0-1) | Elgin City | N | U |
| 19.04.2025 | League Two | Elgin City | 4-0 (3-0) | Peterhead | I | O |
| 01.03.2025 | League Two | Peterhead | 2-0 (1-0) | Elgin City | P | U |
| 28.12.2024 | League Two | Elgin City | 2-0 (1-0) | Peterhead | I | U |
| 05.10.2024 | League Two | Peterhead | 0-1 (0-1) | Elgin City | I | U |
| 20.07.2024 | League Cup | Peterhead | 4-2 (1-0) | Elgin City | P | O |
| 20.04.2024 | League Two | Elgin City | 1-1 (1-0) | Peterhead | N | U |
| 24.02.2024 | League Two | Peterhead | 1-1 (1-1) | Elgin City | N | U |
| 30.12.2023 | League Two | Elgin City | 2-1 (1-0) | Peterhead | I | O |
| 30.09.2023 | League Two | Peterhead | 6-0 (2-0) | Elgin City | P | O |
| 24.09.2022 | Challenge Cup | Peterhead | 0-4 (0-2) | Elgin City | I | O |
| 20.04.2019 | League Two | Elgin City | 1-2 (1-2) | Peterhead | P | O |
| 02.03.2019 | League Two | Peterhead | 1-0 (1-0) | Elgin City | P | U |
| 29.12.2018 | League Two | Elgin City | 0-3 (0-2) | Peterhead | P | O |
| 06.10.2018 | League Two | Peterhead | 3-0 (1-0) | Elgin City | P | O |
| 21.04.2018 | League Two | Elgin City | 0-1 (0-0) | Peterhead | P | U |
| 02.01.2018 | League Two | Peterhead | 7-0 (1-0) | Elgin City | P | O |
| 04.11.2017 | League Two | Elgin City | 0-2 (0-1) | Peterhead | P | U |
| 12.08.2017 | League Two | Peterhead | 3-0 (2-0) | Elgin City | P | O |
| 29.07.2017 | League Cup | Elgin City | 0-3 (0-2) | Peterhead | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.5% | 90.5% | 91.8% | 91.4% | 91.8% | 91.7% | – |
| 1 | 1.96 13.3% | 1.96 13.3% | 2.12 14.6% | 2.12 16.5% | 2.09 0.0% | 2.05 0.0% | - |
| X | 3.60 8.6% | 3.60 8.6% | 3.45 9.2% | 3.40 9.3% | 3.56 0.0% | 3.50 0.0% | - |
| 2 | 3.15 13.7% | 3.15 13.7% | 3.05 12.9% | 3.05 16.4% | 3.03 0.0% | 3.15 0.0% | - |
| 0-2 | 2.21 17.8% | 2.21 17.8% | 2.25 18.2% | 2.17 19.6% | 2.23 0.0% | 2.20 0.0% | - |
| 3+ | 1.53 12.5% | 1.53 12.5% | 1.58 12.9% | 1.59 16.1% | 1.58 0.0% | 1.60 0.0% | - |
| 4+ | 2.41 19.9% | 2.41 19.9% | 2.55 24.4% | 2.42 24.1% | - | 2.55 0.0% | - |
| GG | 1.49 6.4% | 1.49 6.4% | 1.50 7.1% | 1.52 9.4% | 1.51 0.0% | 1.55 0.0% | - |
| NG | 2.42 10.4% | 2.42 10.4% | 2.35 13.0% | 2.37 14.4% | 2.37 0.0% | 2.25 0.0% | - |
| I2+ | 2.19 10.6% | 2.19 10.6% | 2.40 14.3% | 2.27 15.2% | 2.40 0.0% | 2.40 0.0% | - |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice