Peterhead 1 - 0 Rangers U21 — rezultat
13.10.2026 18:45 • Skotska - Challenge kup
Forma i statistika timova
Peterhead Domaćin
- Dao
- 0.8
- Primio
- 1.2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Queen of the South | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 03.10.2026 | Hamilton Academical | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 26.09.2026 | Elgin City | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 22.09.2026 | Forfar Athletic | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 19.09.2026 | Airdrie United | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 12.09.2026 | East Kilbride | A | 3-1 (1-0) | I | O |
| 08.09.2026 | Clachnacuddin | H | 2-1 (2-0) | P | O |
| 05.09.2026 | Montrose | H | 0-3 (0-2) | I | O |
| 29.08.2026 | Alloa Athletic | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 25.08.2026 | Dundee II | H | 2-1 (1-0) | P | O |
Rangers U21 Gost
- Dao
- 2.2
- Primio
- 2
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.09.2026 | Queen of the South | A | 4-2 (2-1) | I | O |
| 22.09.2026 | Clyde | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 08.09.2026 | Stirling Albion | A | 3-2 (2-1) | I | O |
| 25.08.2026 | Bonnyrigg Rose Athletic | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 11.08.2026 | Gala Fairydean Rovers | A | 0-4 (0-3) | P | O |
| 11.11.2025 | Hamilton Academical | A | 3-0 (0-0) | I | O |
| 11.10.2025 | Dumbarton | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 23.09.2025 | Annan Athletic | A | 4-3 (2-2) | I | O |
| 06.09.2025 | Queen of the South | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 26.08.2025 | Stranraer | A | 4-1 (2-0) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.4% | 90.4% | – | 91.6% | 91.9% | 90.1% | 90.2% |
| 1 | 1.71 4.9% | 1.71 4.9% | - | 1.77 1.7% | 1.74 4.2% | 1.73 6.1% | 1.72 4.2% |
| X | 3.92 3.2% | 3.92 3.2% | - | 3.90 0.0% | 4.04 3.1% | 4.00 0.0% | 3.95 2.5% |
| 2 | 3.76 8.7% | 3.76 8.7% | - | 3.70 2.6% | 3.76 6.2% | 3.55 12.3% | 3.65 6.4% |
| 0-2 | 2.62 1.2% | 2.62 1.2% | - | 2.62 0.0% | - | 2.80 0.0% | 2.80 1.8% |
| 3+ | 1.38 0.7% | 1.38 0.7% | - | 1.40 0.0% | - | 1.38 0.0% | 1.37 0.7% |
| 4+ | 2.01 0.5% | 2.01 0.5% | - | 2.02 0.0% | 1.98 0.5% | 2.00 0.0% | 1.97 0.5% |
| GG | 1.42 1.4% | 1.42 1.4% | - | 1.43 0.0% | 1.39 0.7% | 1.37 4.9% | 1.39 0.7% |
| NG | 2.62 2.3% | 2.62 2.3% | - | 2.62 0.0% | 2.74 1.9% | 2.75 10.0% | 2.75 1.9% |
| I2+ | 2.04 0.0% | 2.04 0.0% | - | 2.02 0.0% | 2.04 0.5% | 2.05 0.0% | 2.03 0.5% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice