Ross County 2 - 1 Forfar Athletic — rezultat
13.10.2026 18:45 • Skotska - Challenge kup
Forma i statistika timova
Ross County Domaćin
- Dao
- 6
- Primio
- 0.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Montrose | A | 0-5 (0-3) | P | O |
| 03.10.2026 | Alloa Athletic | H | 4-1 (1-0) | P | O |
| 26.09.2026 | Hearts U21 | H | 14-0 (6-0) | P | O |
| 22.09.2026 | Clachnacuddin | A | 1-5 (0-1) | P | O |
| 19.09.2026 | Cove Rangers | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 15.09.2026 | Queen of the South | H | 8-0 (2-0) | P | O |
| 12.09.2026 | Hibernian | H | 0-3 (0-3) | I | O |
| 12.09.2026 | Hamilton Academical | H | - | I | U |
| 08.09.2026 | Aberdeen U21 | H | 3-4 (0-2) | I | O |
| 05.09.2026 | East Fife | A | 2-2 (0-0) | N | O |
Forfar Athletic Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Elgin City | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 03.10.2026 | Dumbarton | A | 2-1 (0-1) | I | O |
| 29.09.2026 | Formartine United | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 26.09.2026 | Dundee United II | H | 2-1 (2-0) | P | O |
| 22.09.2026 | Peterhead | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 19.09.2026 | Annan Athletic | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 12.09.2026 | Spartans | A | 5-1 (3-0) | I | O |
| 08.09.2026 | Banks O' Dee | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 05.09.2026 | Stranraer | H | 0-3 (0-1) | I | O |
| 28.08.2026 | Edinburgh City | A | 1-1 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (2 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.07.2021 | League Cup | Forfar Athletic | 3-0 | Ross County | I | O |
| 24.07.2019 | League Cup | Ross County | 2-0 (1-0) | Forfar Athletic | P | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 89.1% | 89.1% | 91.7% | 90.9% | 91.7% | 91.7% | 90.1% |
| 1 | 1.06 7.8% | 1.06 7.8% | 1.12 5.9% | 1.20 1.6% | 1.12 5.9% | 1.13 5.8% | 1.11 5.1% |
| X | 8.70 30.8% | 8.70 30.8% | 7.90 17.9% | 6.60 3.1% | 7.95 22.3% | 7.00 16.7% | 7.60 17.5% |
| 2 | 15.50 47.6% | 15.50 47.6% | 14.00 40.0% | 8.70 6.1% | 14.00 34.6% | 16.00 44.1% | 13.00 33.3% |
| 0-2 | 4.05 15.7% | 4.05 15.7% | 4.33 4.3% | 3.60 4.3% | - | 4.05 5.2% | 4.25 4.9% |
| 3+ | 1.16 4.9% | 1.16 4.9% | 1.17 1.7% | 1.20 1.6% | - | 1.20 1.6% | 1.17 1.7% |
| 4+ | 1.54 7.2% | 1.54 7.2% | 1.50 3.2% | 1.58 3.7% | 1.59 4.2% | 1.52 3.2% | 1.51 2.6% |
| GG | 1.72 8.2% | 1.72 8.2% | 1.58 1.9% | 1.57 0.6% | 1.70 4.3% | 1.81 19.9% | 1.70 10.4% |
| NG | 1.98 9.6% | 1.98 9.6% | 2.20 2.2% | 2.25 0.0% | 2.02 4.7% | 1.85 21.3% | 2.02 11.4% |
| I2+ | 1.66 5.1% | 1.66 5.1% | 1.68 1.8% | 1.68 1.2% | 1.62 5.8% | 1.65 4.1% | 1.62 1.8% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice