Ross County 14 - 0 Hearts U21 — rezultat
26.09.2026 14:00 • Skotska - Challenge kup
Forma i statistika timova
Ross County Domaćin
- Dao
- 3.8
- Primio
- 1
- GG
- 25%
- Bez primljenog
- 50%
- Bez datog
- 25%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.09.2026 | Clachnacuddin | A | 1-5 (0-1) | P | O |
| 19.09.2026 | Cove Rangers | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 15.09.2026 | Queen of the South | H | 8-0 (2-0) | P | O |
| 12.09.2026 | Hibernian | H | 0-3 (0-3) | I | O |
| 12.09.2026 | Hamilton Academical | H | - | I | U |
| 08.09.2026 | Aberdeen U21 | H | 3-4 (0-2) | I | O |
| 05.09.2026 | East Fife | A | 2-2 (0-0) | N | O |
| 29.08.2026 | East Kilbride | H | 4-0 (1-0) | P | O |
| 25.08.2026 | Banks O' Dee | H | 4-0 (2-0) | P | O |
| 22.08.2026 | Airdrie United | A | 1-3 (0-2) | P | O |
Hearts U21 Gost
- Dao
- 3
- Primio
- 2.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.09.2026 | Kelty Hearts | A | 3-5 (1-4) | P | O |
| 08.09.2026 | Gala Fairydean Rovers | A | 1-6 (1-1) | P | O |
| 25.08.2026 | Spartans | A | 5-0 (3-0) | I | O |
| 11.08.2026 | Berwick Rangers | A | 3-4 (3-1) | P | O |
| 16.12.2025 | ST Johnstone | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 11.11.2025 | Kelty Hearts | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 11.10.2025 | East Kilbride | A | 3-2 (1-1) | I | O |
| 23.09.2025 | Queen of the South | A | 2-3 (2-0) | P | O |
| 06.09.2025 | Edinburgh City | A | 4-2 (4-1) | I | O |
| 26.08.2025 | Dumbarton | A | 1-0 (0-0) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 89.4% | 89.4% | 91.7% | 91.5% | 91.6% | 91.7% | – |
| 1 | 1.02 8.9% | 1.02 8.9% | 1.04 8.8% | 1.06 8.6% | 1.03 6.4% | 1.10 0.0% | - |
| X | 10.50 47.9% | 10.50 47.9% | 11.00 57.1% | 10.00 33.3% | 11.80 44.8% | 7.75 0.0% | - |
| 2 | 23.00 96.6% | 23.00 96.6% | 26.00 73.3% | 20.00 112.8% | 27.60 54.2% | 19.30 0.0% | - |
| 0-2 | 3.34 0.0% | 3.34 0.0% | 3.95 41.1% | 3.45 24.5% | - | 4.05 32.8% | - |
| 3+ | 1.24 0.0% | 1.24 0.0% | 1.20 12.4% | 1.22 9.6% | - | 1.20 9.8% | - |
| 4+ | 1.70 0.0% | 1.70 0.0% | 1.58 20.2% | 1.63 16.4% | 1.71 3.4% | 1.52 17.8% | - |
| GG | 2.32 34.9% | 2.32 34.9% | 2.40 11.6% | 2.27 12.4% | 2.42 10.0% | 2.10 14.3% | - |
| NG | 1.53 22.7% | 1.53 22.7% | 1.48 6.3% | 1.56 8.8% | 1.47 6.4% | 1.63 10.9% | - |
| I2+ | 1.79 0.6% | 1.79 0.6% | 1.68 18.0% | 1.71 10.9% | 1.59 12.2% | 1.65 13.2% | - |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice