Spartans 1 - 0 Dundee II — rezultat
Forma i statistika timova
Spartans Domaćin
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1.6
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.09.2026 | Gala Fairydean Rovers | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 19.09.2026 | Dumbarton | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 12.09.2026 | Forfar Athletic | H | 5-1 (3-0) | P | O |
| 08.09.2026 | Hamilton Academical | H | 0-4 (0-1) | I | O |
| 05.09.2026 | Stirling Albion | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 29.08.2026 | Clyde | H | 3-3 (0-1) | N | O |
| 25.08.2026 | Hearts U21 | H | 5-0 (3-0) | P | O |
| 22.08.2026 | Elgin City | H | 3-3 (1-2) | N | O |
| 15.08.2026 | Stranraer | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 11.08.2026 | East Fife | A | 2-2 (0-1) | N | O |
Dundee II Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 3
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.09.2026 | Elgin City | A | 3-0 (3-0) | I | O |
| 08.09.2026 | Montrose | A | 3-2 (2-0) | I | O |
| 25.08.2026 | Peterhead | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 11.08.2026 | Formartine United | A | 4-1 (2-0) | I | O |
| 11.11.2025 | Elgin City | A | 3-1 (1-0) | I | O |
| 11.10.2025 | Stirling Albion | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 23.09.2025 | Inverness CT | A | 6-0 (3-0) | I | O |
| 06.09.2025 | Forfar Athletic | A | 4-1 (2-1) | I | O |
| 26.08.2025 | Cove Rangers | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 12.08.2025 | Montrose | A | 5-2 (5-0) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 89.3% | 89.3% | 91.7% | 90.8% | 91.6% | 90.1% | 89.9% |
| 1 | 1.09 9.9% | 1.09 9.9% | 1.13 4.2% | 1.15 7.3% | 1.13 0.0% | 1.12 0.0% | 1.12 10.4% |
| X | 7.90 35.0% | 7.90 35.0% | 7.75 19.2% | 7.60 24.6% | 7.75 0.0% | 7.25 0.0% | 7.35 33.6% |
| 2 | 13.20 41.2% | 13.20 41.2% | 13.00 13.0% | 10.00 33.3% | 12.80 0.0% | 12.60 25.4% | 11.90 50.6% |
| 0-2 | 4.05 38.7% | 4.05 38.7% | 4.55 59.6% | 3.85 54.0% | - | 4.30 0.0% | 4.45 48.3% |
| 3+ | 1.16 11.5% | 1.16 11.5% | 1.16 15.3% | 1.18 18.1% | - | 1.18 0.0% | 1.16 12.8% |
| 4+ | 1.52 17.8% | 1.52 17.8% | 1.48 25.3% | 1.53 28.8% | - | 1.47 0.0% | 1.47 21.8% |
| GG | 1.63 1.8% | 1.63 1.8% | 1.58 18.1% | 1.64 16.8% | 1.59 0.0% | 1.78 0.0% | 1.59 3.6% |
| NG | 2.12 2.4% | 2.12 2.4% | 2.20 25.7% | 2.12 21.1% | 2.19 0.0% | 1.90 0.0% | 2.18 3.8% |
| I2+ | 1.64 12.8% | 1.64 12.8% | 1.60 22.0% | 1.63 20.5% | 1.59 0.0% | 1.65 0.0% | 1.59 18.9% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice