Stranraer 4 - 3 East Kilbride — rezultat
26.09.2026 14:00 • Skotska - Challenge kup
Forma i statistika timova
Stranraer Domaćin
- Dao
- 3.2
- Primio
- 1.8
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.09.2026 | Berwick Rangers | A | 3-2 (1-1) | I | O |
| 19.09.2026 | Elgin City | A | 1-5 (1-3) | P | O |
| 12.09.2026 | Dumbarton | H | 3-1 (0-1) | P | O |
| 05.09.2026 | Forfar Athletic | A | 0-3 (0-1) | P | O |
| 01.09.2026 | Celtic II | H | 3-4 (1-0) | I | O |
| 29.08.2026 | Kelty Hearts | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 25.08.2026 | Gala Fairydean Rovers | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 22.08.2026 | Stirling Albion | A | 2-2 (0-2) | N | O |
| 15.08.2026 | Spartans | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 11.08.2026 | Alloa Athletic | A | 2-1 (0-0) | I | O |
East Kilbride Gost
- Dao
- 2.2
- Primio
- 1.4
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.09.2026 | Celtic II | H | 3-3 (1-2) | N | O |
| 19.09.2026 | Alloa Athletic | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 12.09.2026 | Peterhead | H | 3-1 (1-0) | P | O |
| 08.09.2026 | Bonnyrigg Rose Athletic | H | 3-1 (0-0) | P | O |
| 05.09.2026 | Hamilton Academical | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 29.08.2026 | Ross County | A | 4-0 (1-0) | I | O |
| 25.08.2026 | Cowdenbeath | A | 1-3 (1-1) | P | O |
| 22.08.2026 | Montrose | A | 3-0 (2-0) | I | O |
| 15.08.2026 | Cove Rangers | H | 3-0 (0-0) | P | O |
| 11.08.2026 | Kilmarnock II | H | 5-3 (1-2) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (8 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.03.2026 | League Two | Stranraer | 2-1 (1-1) | East Kilbride | P | O |
| 24.01.2026 | League Two | East Kilbride | 0-2 (0-2) | Stranraer | P | U |
| 09.12.2025 | Challenge Cup | East Kilbride | 1-4 (0-1) | Stranraer | P | O |
| 15.11.2025 | League Two | Stranraer | 1-3 (0-0) | East Kilbride | I | O |
| 16.08.2025 | League Two | East Kilbride | 3-1 (1-0) | Stranraer | I | O |
| 18.05.2024 | League Two | Stranraer | 1-1 (1-0) | East Kilbride | N | U |
| 11.05.2024 | League Two | East Kilbride | 2-2 (1-1) | Stranraer | N | O |
| 17.07.2021 | League Cup | Stranraer | 1-0 (1-0) | East Kilbride | P | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.4% | 90.4% | 91.6% | 91.9% | 91.9% | 91.8% | – |
| 1 | 3.45 1.1% | 3.45 6.5% | 3.35 9.5% | 3.40 2.9% | 3.34 0.0% | 3.75 0.0% | - |
| X | 3.92 3.2% | 3.92 5.5% | 4.05 4.7% | 3.85 1.3% | 4.07 0.0% | 3.75 0.0% | - |
| 2 | 1.78 1.7% | 1.78 5.3% | 1.83 5.8% | 1.87 1.1% | 1.84 0.0% | 1.80 0.0% | - |
| 0-2 | 2.88 8.3% | 2.88 10.0% | 3.05 11.6% | 2.87 7.4% | - | 3.25 0.0% | - |
| 3+ | 1.32 3.9% | 1.32 4.8% | 1.33 4.7% | 1.32 3.1% | - | 1.30 0.0% | - |
| 4+ | 1.85 6.3% | 1.85 6.9% | 1.88 8.7% | 1.85 5.7% | 1.88 0.0% | 1.80 0.0% | - |
| GG | 1.35 3.1% | 1.35 2.3% | 1.33 2.3% | 1.35 1.5% | 1.34 0.0% | 1.30 0.0% | - |
| NG | 2.90 6.8% | 2.90 4.9% | 3.00 4.8% | 2.92 4.3% | 2.99 0.0% | 3.10 0.0% | - |
| I2+ | 1.93 5.5% | 1.93 5.5% | 1.98 10.0% | 1.92 4.9% | 1.96 0.0% | 1.85 0.0% | - |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice