Caledonian Braves 4 - 0 Fraserburgh — rezultat
03.10.2026 14:00 • Skotska - FA kup
Forma i statistika timova
Caledonian Braves Domaćin
- Dao
- 1.8
- Primio
- 1.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 25.10.2025 | Stirling Albion | H | 3-3 (1-1) | N | O |
| 27.09.2025 | Forres Mechanics | A | 0-2 | P | U |
| 26.10.2024 | Musselburgh Athletic | A | 2-1 (0-1) | I | O |
| 28.09.2024 | Stirling University | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 23.09.2023 | Fraserburgh | H | 1-2 (0-0) | I | O |
| 22.10.2022 | East Kilbride | A | 5-0 (1-0) | I | O |
| 17.09.2022 | Newton Stewart | H | 6-1 | P | O |
| 18.09.2021 | Stirling University | H | 0-1 | I | U |
| 26.12.2020 | Edinburgh City | A | 3-1 | I | O |
| 12.12.2020 | Clachnacuddin | A | 1-2 | P | O |
Fraserburgh Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 3.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.09.2026 | Stirling Albion | H | 4-3 (3-3) | P | O |
| 22.09.2026 | Cove Rangers | H | 0-5 (0-2) | I | O |
| 08.09.2026 | Elgin City | A | 7-0 (4-0) | I | O |
| 25.08.2026 | Aberdeen U21 | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 11.08.2026 | Montrose | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 25.10.2025 | Banks O' Dee | A | 4-0 (4-0) | I | O |
| 27.09.2025 | Brora Rangers | A | 0-1 | P | U |
| 19.01.2025 | Rangers | A | 5-0 (1-0) | I | O |
| 30.11.2024 | Annan Athletic | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 26.10.2024 | Turriff United | H | 1-1 (1-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (1 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.09.2023 | FA Cup | Caledonian Braves | 1-2 (0-0) | Fraserburgh | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.4% | 90.4% | 92.1% | 91.9% | 91.7% | 92.6% | 90.1% |
| 1 | 2.03 11.0% | 2.03 11.0% | 2.05 10.9% | 2.20 4.3% | 2.04 9.3% | 2.10 0.0% | 2.03 11.0% |
| X | 3.66 3.7% | 3.66 3.7% | 3.95 1.3% | 3.70 2.6% | 3.94 1.5% | 3.50 0.0% | 3.85 1.3% |
| 2 | 2.94 22.5% | 2.94 22.5% | 2.90 16.0% | 2.75 7.8% | 2.89 12.0% | 3.15 0.0% | 2.80 14.3% |
| 0-2 | 2.83 4.7% | 2.83 4.7% | 3.10 1.6% | 2.87 0.7% | - | 2.95 0.0% | 3.05 1.7% |
| 3+ | 1.33 2.3% | 1.33 2.3% | 1.32 0.8% | 1.32 0.8% | - | 1.35 0.0% | 1.32 0.8% |
| 4+ | 1.87 2.2% | 1.87 2.2% | 1.88 0.0% | 1.85 1.1% | 1.87 1.1% | 1.90 0.0% | 1.86 1.1% |
| GG | 1.33 2.3% | 1.33 2.3% | 1.32 0.0% | 1.33 0.7% | 1.32 0.0% | 1.32 0.0% | 1.32 0.0% |
| NG | 3.00 5.1% | 3.00 5.1% | 3.05 0.0% | 3.05 1.7% | 3.05 0.3% | 3.10 0.0% | 3.05 0.0% |
| I2+ | 1.95 2.6% | 1.95 2.6% | 1.95 1.5% | 1.92 0.0% | 1.95 1.0% | 1.95 0.0% | 1.95 1.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice