Clachnacuddin 2 - 0 Bonnyrigg Rose Athletic — rezultat
03.10.2026 14:00 • Skotska - FA kup
Forma i statistika timova
Clachnacuddin Domaćin
- Dao
- 2
- Primio
- 2.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.09.2026 | Celtic II | H | 3-3 (0-1) | N | O |
| 22.09.2026 | Ross County | H | 1-5 (0-1) | I | O |
| 08.09.2026 | Peterhead | A | 2-1 (2-0) | I | O |
| 25.08.2026 | Elgin City | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 11.08.2026 | Dundee United II | H | 5-0 (3-0) | P | O |
| 29.11.2025 | Stenhousemuir | A | 4-1 (4-0) | I | O |
| 25.10.2025 | Sauchie Juniors | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 27.09.2025 | Kilwinning Rangers | H | 2-1 | P | O |
| 26.10.2024 | Linlithgow Rose | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 28.09.2024 | Nairn County | H | 3-1 (0-1) | P | O |
- Dao
- 1.6
- Primio
- 2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.09.2026 | Motherwell U21 | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 22.09.2026 | Airdrie United | H | 1-6 (1-4) | I | O |
| 08.09.2026 | East Kilbride | A | 3-1 (0-0) | I | O |
| 25.08.2026 | Rangers U21 | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 11.08.2026 | Annan Athletic | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 29.11.2025 | Spartans | H | 1-2 (1-2) | I | O |
| 25.10.2025 | Cumbernauld Colts | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 27.09.2025 | Broxburn Athletic | H | 2-1 | P | O |
| 22.07.2025 | Dundee | H | 1-3 (1-1) | I | O |
| 19.07.2025 | Montrose | A | 4-1 (0-1) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.5% | 90.5% | 91.5% | 91.9% | 91.9% | 92.4% | 90.0% |
| 1 | 2.77 20.4% | 2.77 20.4% | 2.95 25.5% | 2.80 19.1% | 2.98 26.8% | 2.85 0.0% | 2.88 25.2% |
| X | 3.70 0.5% | 3.70 0.5% | 3.75 1.4% | 3.70 1.3% | 3.74 1.4% | 3.75 0.0% | 3.65 1.4% |
| 2 | 2.11 13.2% | 2.11 13.2% | 2.05 19.6% | 2.17 13.9% | 2.06 18.9% | 2.15 0.0% | 2.04 18.4% |
| 0-2 | 2.52 2.7% | 2.52 2.7% | 2.55 0.0% | 2.50 0.0% | - | 2.55 0.0% | 2.55 2.0% |
| 3+ | 1.41 1.4% | 1.41 1.4% | 1.45 0.0% | 1.44 0.0% | - | 1.45 0.0% | 1.44 0.7% |
| 4+ | 2.12 2.9% | 2.12 2.9% | 2.20 0.0% | 2.12 0.0% | 2.18 0.9% | 2.15 0.0% | 2.18 0.9% |
| GG | 1.39 1.5% | 1.39 1.5% | 1.42 0.0% | 1.42 0.0% | 1.42 0.7% | 1.39 0.0% | 1.41 0.0% |
| NG | 2.73 2.8% | 2.73 2.8% | 2.65 0.0% | 2.65 0.0% | 2.64 0.8% | 2.75 0.0% | 2.62 1.1% |
| I2+ | 2.11 2.4% | 2.11 2.4% | 2.15 2.3% | 2.10 0.0% | 2.16 0.9% | 2.15 0.0% | 2.15 1.4% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice