East Kilbride 2 - 0 Stirling Albion — rezultat
08.11.2025 15:00 • Skotska - Liga 2
Mečevi iz lige Skotska - Liga 2
Tabele Skotska - Liga 2
League Two
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Elgin City | 5 | 3 | 2 | 0 | 17 | 5 | 12 | 4.4 | 11 |
| 2 | Clyde | 5 | 3 | 1 | 1 | 11 | 6 | 5 | 3.4 | 10 |
| 3 | Forfar Athletic | 5 | 2 | 2 | 1 | 6 | 5 | 1 | 2.2 | 8 |
| 4 | Edinburgh City | 5 | 2 | 2 | 1 | 7 | 8 | -1 | 3 | 8 |
| 5 | Stranraer | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | 6 | 0 | 2.4 | 7 |
| 6 | Spartans | 5 | 1 | 3 | 1 | 12 | 11 | 1 | 4.6 | 6 |
| 7 | Annan Athletic | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 7 | -1 | 2.6 | 6 |
| 8 | Kelty Hearts | 5 | 2 | 0 | 3 | 7 | 10 | -3 | 3.4 | 6 |
| 9 | Stirling Albion | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | 12 | -6 | 3.6 | 4 |
| 10 | Dumbarton | 5 | 1 | 0 | 4 | 2 | 10 | -8 | 2.4 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Elgin City | 3 | 2 | 1 | 0 | 9 | 2 | 7 | 3.7 | 7 |
| 2 | Clyde | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 1 | 5 | 3.5 | 6 |
| 3 | Forfar Athletic | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 2 | 6 |
| 4 | Kelty Hearts | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 3 | 3 | 4.5 | 6 |
| 5 | Stranraer | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 1 | 2 | 1.3 | 6 |
| 6 | Stirling Albion | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 2 | 2 | 3 | 4 |
| 7 | Edinburgh City | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 6 | -4 | 2.7 | 4 |
| 8 | Spartans | 3 | 0 | 3 | 0 | 8 | 8 | 0 | 5.3 | 3 |
| 9 | Annan Athletic | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 6 | -1 | 3.7 | 3 |
| 10 | Dumbarton | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 2 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Elgin City | 2 | 1 | 1 | 0 | 8 | 3 | 5 | 5.5 | 4 |
| 2 | Edinburgh City | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 2 | 3 | 3.5 | 4 |
| 3 | Clyde | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 5 | 0 | 3.3 | 4 |
| 4 | Spartans | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 3 | 1 | 3.5 | 3 |
| 5 | Annan Athletic | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 3 |
| 6 | Forfar Athletic | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 5 | -3 | 2.3 | 2 |
| 7 | Stranraer | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | 5 | -2 | 4 | 1 |
| 8 | Kelty Hearts | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 7 | -6 | 2.7 | 0 |
| 9 | Dumbarton | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 7 | -6 | 2.7 | 0 |
| 10 | Stirling Albion | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 10 | -8 | 4 | 0 |
Forma i statistika timova
East Kilbride Domaćin
- Dao
- 2
- Primio
- 1.6
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2025 | Spartans | A | 2-1 (2-0) | I | O |
| 25.10.2025 | Spartans | A | 2-1 (0-1) | I | O |
| 18.10.2025 | Elgin City | H | 3-0 (3-0) | P | O |
| 11.10.2025 | Hearts U21 | H | 3-2 (1-1) | P | O |
| 04.10.2025 | Clyde | A | 2-2 (0-1) | N | O |
| 27.09.2025 | Annan Athletic | A | 3-1 (2-1) | I | O |
| 23.09.2025 | Stenhousemuir | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 20.09.2025 | Dumbarton | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 13.09.2025 | Edinburgh City | A | 2-2 (1-2) | N | O |
| 06.09.2025 | Hamilton Academical | H | 2-4 (0-2) | I | O |
Stirling Albion Gost
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2025 | Edinburgh City | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 25.10.2025 | Caledonian Braves | A | 3-3 (1-1) | N | O |
| 18.10.2025 | Annan Athletic | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 11.10.2025 | Dundee II | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 04.10.2025 | Dumbarton | H | 2-2 (1-1) | N | O |
| 27.09.2025 | Clyde | H | 2-4 (0-2) | I | O |
| 23.09.2025 | Montrose | H | 1-2 (1-2) | I | O |
| 20.09.2025 | Spartans | A | 1-3 (0-2) | P | O |
| 13.09.2025 | Elgin City | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 05.09.2025 | Inverness CT | A | 2-1 (1-1) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (2 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.08.2025 | League Two | Stirling Albion | 2-3 (1-3) | East Kilbride | P | O |
| 15.08.2023 | Challenge Cup | Stirling Albion | 0-3 (0-1) | East Kilbride | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.9% | 90.9% | 91.7% | 90.8% | 91.8% | 92.5% | 90.2% |
| 1 | 1.32 7.0% | 1.32 7.0% | 1.31 6.4% | 1.28 12.3% | 1.31 7.7% | 1.33 8.3% | 1.30 8.5% |
| X | 5.00 15.5% | 5.00 15.5% | 5.25 18.0% | 5.35 23.0% | 5.25 19.6% | 5.25 16.7% | 5.10 20.0% |
| 2 | 7.04 16.2% | 7.04 16.2% | 7.30 10.6% | 7.50 31.6% | 7.35 14.8% | 7.20 22.0% | 7.00 18.6% |
| 0-2 | 2.78 24.7% | 2.78 24.7% | 3.05 35.6% | 2.95 31.1% | 3.05 36.8% | 2.80 24.4% | 3.00 33.3% |
| 3+ | 1.34 15.2% | 1.34 15.2% | 1.33 15.8% | 1.35 14.0% | 1.52 3.8% | 1.38 12.1% | 1.32 15.4% |
| 4+ | 1.93 18.9% | 1.93 18.9% | 1.88 24.8% | 1.88 21.7% | 1.88 8.3% | 1.95 18.8% | 1.87 25.2% |
| GG | 1.57 8.7% | 1.57 8.7% | 1.58 11.2% | 1.64 5.2% | 1.58 11.7% | 1.60 8.6% | 1.58 9.7% |
| NG | 2.23 12.6% | 2.23 12.6% | 2.20 15.8% | 2.12 6.0% | 2.22 16.2% | 2.20 12.8% | 2.22 13.8% |
| I2+ | 1.99 13.1% | 1.99 13.1% | 1.98 15.7% | 1.95 12.2% | 1.96 18.3% | 2.05 10.9% | 1.96 16.6% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice