Dumbarton 0 - 4 ST Mirren — rezultat
Forma i statistika timova
Dumbarton Domaćin
- Dao
- 0.6
- Primio
- 2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 02.05.2026 | Edinburgh City | A | 5-0 (4-0) | I | O |
| 25.04.2026 | East Kilbride | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 18.04.2026 | Clyde | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 11.04.2026 | Stirling Albion | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 04.04.2026 | Stranraer | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 28.03.2026 | Forfar Athletic | H | 2-2 (0-2) | N | O |
| 21.03.2026 | Annan Athletic | H | 2-1 (0-0) | P | O |
| 14.03.2026 | Elgin City | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 10.03.2026 | Stranraer | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 07.03.2026 | Spartans | H | 3-0 (0-0) | P | O |
ST Mirren Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 1
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 25.05.2026 | Partick | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 21.05.2026 | Partick | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 17.05.2026 | Dundee Utd | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 12.05.2026 | Aberdeen | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 09.05.2026 | Kilmarnock | H | 0-3 (0-1) | I | O |
| 02.05.2026 | Dundee | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 25.04.2026 | Livingston | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 19.04.2026 | Celtic | A | 2-2 (2-0) | N | O |
| 11.04.2026 | Celtic | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 04.04.2026 | Aberdeen | H | 2-0 (1-0) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (13 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.07.2021 | League Cup | Dumbarton | 0-3 | ST Mirren | I | O |
| 27.03.2018 | Championship | ST Mirren | 5-0 (2-0) | Dumbarton | I | O |
| 13.01.2018 | Championship | Dumbarton | 0-2 (0-0) | ST Mirren | I | U |
| 02.12.2017 | Championship | ST Mirren | 0-1 (0-0) | Dumbarton | P | U |
| 14.10.2017 | Championship | Dumbarton | 0-2 (0-1) | ST Mirren | I | U |
| 08.04.2017 | Championship | ST Mirren | 1-1 (1-1) | Dumbarton | N | U |
| 04.02.2017 | Championship | Dumbarton | 2-2 (0-1) | ST Mirren | N | O |
| 05.11.2016 | Championship | ST Mirren | 0-1 (0-0) | Dumbarton | P | U |
| 17.09.2016 | Championship | Dumbarton | 1-1 (1-1) | ST Mirren | N | U |
| 23.04.2016 | Championship | Dumbarton | 2-1 (1-1) | ST Mirren | P | O |
| 20.02.2016 | Championship | ST Mirren | 1-0 (0-0) | Dumbarton | I | U |
| 12.12.2015 | Championship | Dumbarton | 1-0 (0-0) | ST Mirren | P | U |
| 15.08.2015 | Championship | ST Mirren | 1-2 (0-1) | Dumbarton | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.8% | 90.0% | 92.0% | 91.8% | 91.8% | 92.6% | 89.9% |
| 1 | 20.00 33.3% | 15.00 23.0% | 14.00 16.7% | 12.00 9.1% | 14.40 19.0% | 14.80 24.9% | 12.50 8.7% |
| X | 10.50 16.7% | 7.90 11.3% | 7.20 7.5% | 7.30 5.8% | 7.40 10.4% | 7.00 3.7% | 6.80 4.6% |
| 2 | 1.10 3.5% | 1.09 3.5% | 1.14 2.6% | 1.15 1.7% | 1.13 3.4% | 1.15 2.5% | 1.13 1.7% |
| 0-2 | 3.62 0.0% | 3.20 0.0% | 3.35 3.1% | 3.15 0.0% | 3.37 3.4% | 3.25 4.8% | 3.30 3.1% |
| 3+ | 1.29 0.0% | 1.26 0.0% | 1.28 0.8% | 1.31 0.0% | 1.27 1.6% | 1.30 1.5% | 1.27 0.8% |
| 4+ | 1.82 0.0% | 1.78 0.0% | 1.75 1.7% | 1.80 0.0% | 1.75 2.2% | 1.80 1.6% | 1.75 1.7% |
| GG | 1.94 7.8% | 1.88 7.4% | 1.93 5.5% | 1.85 2.8% | 1.95 7.1% | 1.85 8.8% | 1.90 4.4% |
| NG | 1.86 7.5% | 1.81 7.2% | 1.75 6.9% | 1.85 2.6% | 1.73 7.5% | 1.85 9.8% | 1.76 5.4% |
| I2+ | 1.93 0.0% | 1.88 0.0% | 1.80 1.6% | 1.82 0.0% | 1.79 1.6% | 1.85 2.6% | 1.80 1.1% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice