East Kilbride 3 - 0 Dunfermline — rezultat
11.07.2026 14:00 • Skotska - Liga kup
Forma i statistika timova
East Kilbride Domaćin
- Dao
- 2.4
- Primio
- 0.4
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 02.05.2026 | Clyde | H | 5-0 (3-0) | P | O |
| 25.04.2026 | Dumbarton | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 18.04.2026 | Edinburgh City | H | 4-0 (1-0) | P | O |
| 11.04.2026 | Forfar Athletic | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 04.04.2026 | Annan Athletic | H | 2-1 (0-0) | P | O |
| 28.03.2026 | Spartans | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 21.03.2026 | Stirling Albion | H | 3-2 (2-0) | P | O |
| 14.03.2026 | Stranraer | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 07.03.2026 | Elgin City | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 28.02.2026 | Clyde | A | 1-3 (1-0) | P | O |
Dunfermline Gost
- Dao
- 0.8
- Primio
- 1.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 23.05.2026 | Celtic | A | 3-1 (2-0) | I | O |
| 15.05.2026 | Partick | A | 2-1 (0-1) | I | O |
| 12.05.2026 | Partick | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 08.05.2026 | Arbroath | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 05.05.2026 | Arbroath | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 01.05.2026 | Arbroath | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 25.04.2026 | Queen's Park | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 21.04.2026 | ST Johnstone | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 18.04.2026 | Falkirk | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 14.04.2026 | Airdrie United | A | 2-2 (1-0) | N | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (1 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.07.2019 | League Cup | Dunfermline | 4-0 (3-0) | East Kilbride | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.9% | 90.9% | 92.0% | 92.1% | 91.9% | 92.5% | 90.1% |
| 1 | 4.70 19.3% | 4.50 19.0% | 4.35 10.1% | 4.35 14.5% | 4.31 12.5% | 4.45 18.7% | 4.25 16.4% |
| X | 4.32 6.4% | 4.15 6.4% | 4.10 5.1% | 4.00 3.9% | 4.06 4.1% | 4.00 0.0% | 4.00 5.3% |
| 2 | 1.64 9.4% | 1.57 9.2% | 1.63 5.8% | 1.65 8.3% | 1.64 6.3% | 1.65 7.3% | 1.60 8.6% |
| 0-2 | 2.54 3.1% | 2.42 2.8% | 2.50 2.0% | 2.50 1.2% | 2.52 0.8% | 2.47 1.2% | 2.50 0.0% |
| 3+ | 1.52 2.0% | 1.44 1.4% | 1.45 0.0% | 1.47 0.7% | 1.46 0.7% | 1.48 0.7% | 1.46 0.7% |
| 4+ | 2.27 3.2% | 2.21 3.3% | 2.20 0.0% | 2.15 0.0% | 2.22 0.9% | 2.20 0.0% | 2.20 0.0% |
| GG | 1.57 6.1% | 1.52 5.6% | 1.50 1.4% | 1.51 2.7% | 1.50 2.7% | 1.51 3.4% | 1.51 4.1% |
| NG | 2.42 8.3% | 2.34 8.6% | 2.38 4.8% | 2.40 4.0% | 2.39 4.8% | 2.40 4.0% | 2.35 6.0% |
| I2+ | 2.23 2.8% | 2.17 2.8% | 2.20 0.0% | 2.10 0.0% | 2.19 0.5% | 2.20 0.0% | 2.18 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice