Inverness CT 1 - 1 East Fife — rezultat
11.07.2026 14:00 • Skotska - Liga kup
Forma i statistika timova
Inverness CT Domaćin
- Dao
- 1.4
- Primio
- 0.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 02.05.2026 | Hamilton Academical | H | 2-1 (2-0) | P | O |
| 25.04.2026 | East Fife | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 18.04.2026 | Kelty Hearts | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 14.04.2026 | Peterhead | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 11.04.2026 | Stenhousemuir | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 05.04.2026 | Raith Rovers | A | 4-1 (1-1) | I | O |
| 27.03.2026 | Queen of the South | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 21.03.2026 | Alloa Athletic | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 17.03.2026 | Peterhead | H | 3-1 (2-0) | P | O |
| 14.03.2026 | Cove Rangers | H | 1-1 (1-0) | N | U |
East Fife Gost
- Dao
- 0.6
- Primio
- 1
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 02.05.2026 | Cove Rangers | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 25.04.2026 | Inverness CT | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 18.04.2026 | Alloa Athletic | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 11.04.2026 | Peterhead | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 04.04.2026 | Montrose | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 28.03.2026 | Stenhousemuir | H | 2-2 (0-1) | N | O |
| 21.03.2026 | Queen of the South | A | 2-2 (2-1) | N | O |
| 14.03.2026 | Kelty Hearts | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 07.03.2026 | Hamilton Academical | H | 0-3 (0-1) | I | O |
| 28.02.2026 | Alloa Athletic | H | 0-2 (0-1) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (5 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.04.2026 | League One | East Fife | 1-1 (0-0) | Inverness CT | N | U |
| 07.02.2026 | League One | Inverness CT | 3-0 (1-0) | East Fife | P | O |
| 20.01.2026 | League One | East Fife | 0-2 (0-0) | Inverness CT | P | U |
| 27.09.2025 | League One | Inverness CT | 4-1 (1-1) | East Fife | P | O |
| 14.11.2020 | League Cup | Inverness CT | 1-0 (0-0) | East Fife | P | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.7% | 90.9% | 92.0% | 92.0% | 91.7% | 92.0% | 90.2% |
| 1 | 1.26 2.3% | 1.24 1.6% | 1.27 1.6% | 1.29 0.8% | 1.30 1.6% | 1.27 0.0% | 1.27 0.0% |
| X | 6.00 5.3% | 5.35 3.9% | 5.30 1.9% | 5.45 2.8% | 4.84 1.8% | 5.50 0.0% | 4.90 1.0% |
| 2 | 10.50 6.1% | 9.35 4.5% | 9.00 7.7% | 7.80 2.6% | 8.75 6.9% | 8.50 0.0% | 8.55 0.0% |
| 0-2 | 2.39 0.4% | 2.33 0.4% | 2.35 2.2% | 2.35 0.0% | 2.36 1.7% | 2.30 0.0% | 2.28 0.9% |
| 3+ | 1.58 0.0% | 1.53 0.6% | 1.53 0.0% | 1.53 0.0% | 1.52 1.3% | 1.55 0.0% | 1.54 0.7% |
| 4+ | 2.39 1.2% | 2.28 0.9% | 2.38 2.9% | 2.37 2.2% | 2.37 2.1% | 2.40 0.0% | 2.45 2.1% |
| GG | 1.99 2.1% | 1.93 2.1% | 1.95 4.9% | 1.92 1.1% | 1.93 4.5% | 1.90 0.0% | 2.00 0.5% |
| NG | 1.82 2.2% | 1.76 2.2% | 1.73 4.8% | 1.78 1.1% | 1.74 3.6% | 1.81 0.0% | 1.69 0.0% |
| I2+ | 2.32 0.0% | 2.26 0.0% | 2.30 0.0% | 2.17 0.0% | 2.28 1.3% | 2.30 0.0% | 2.32 0.9% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice