Morton 0 - 1 Linlithgow Rose — rezultat
11.07.2026 14:00 • Skotska - Liga kup
Forma i statistika timova
Morton Domaćin
- Dao
- 0.8
- Primio
- 2.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 01.05.2026 | Airdrie United | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 25.04.2026 | Ross County | A | 4-0 (2-0) | I | O |
| 18.04.2026 | Queen's Park | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 11.04.2026 | Raith Rovers | A | 3-2 (0-1) | I | O |
| 04.04.2026 | Dunfermline | A | 3-1 (0-1) | I | O |
| 28.03.2026 | Arbroath | H | 2-1 (2-1) | P | O |
| 21.03.2026 | Ayr Utd | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 13.03.2026 | Partick | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 07.03.2026 | ST Johnstone | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 28.02.2026 | Airdrie United | A | 3-1 (1-1) | I | O |
Linlithgow Rose Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 0.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 02.05.2026 | Brora Rangers | A | 0-0 | I | U |
| 25.04.2026 | Brora Rangers | H | 0-0 | I | U |
| 28.11.2025 | Queen's Park | H | 1-3 (1-1) | I | O |
| 24.10.2025 | Bo'ness Athletic | A | 0-2 (0-2) | P | U |
| 27.09.2025 | Gala Fairydean Rovers | H | 2-1 | P | O |
| 30.11.2024 | Raith Rovers | H | 0-4 (0-1) | I | O |
| 26.10.2024 | Clachnacuddin | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 28.09.2024 | Lossiemouth | H | 3-1 (2-0) | P | O |
| 23.09.2023 | Cowdenbeath | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 24.01.2023 | Raith Rovers | H | 0-2 (0-0) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.9% | 91.0% | 91.3% | 92.0% | 91.6% | 92.7% | 90.2% |
| 1 | 1.40 6.7% | 1.36 5.6% | 1.45 0.0% | 1.44 4.6% | 1.42 3.4% | 1.43 4.7% | 1.38 5.5% |
| X | 5.10 11.4% | 4.75 8.0% | 4.40 1.1% | 4.60 7.0% | 4.48 5.2% | 4.75 11.8% | 4.70 8.0% |
| 2 | 7.00 19.7% | 6.52 15.8% | 5.60 5.1% | 5.70 7.5% | 6.10 5.2% | 5.90 5.4% | 5.85 13.6% |
| 0-2 | 2.65 3.9% | 2.52 3.7% | 2.55 2.0% | 2.47 0.0% | 2.67 7.7% | 2.47 0.0% | 2.65 8.2% |
| 3+ | 1.48 2.0% | 1.41 2.1% | 1.45 2.0% | 1.48 0.0% | 1.41 4.1% | 1.48 0.0% | 1.41 4.7% |
| 4+ | 2.18 3.1% | 2.12 3.2% | 2.20 2.2% | 2.20 0.0% | 2.10 6.7% | 2.20 0.0% | 2.10 6.7% |
| GG | 1.66 2.5% | 1.61 2.5% | 1.60 3.0% | 1.66 4.4% | 1.59 2.5% | 1.58 1.3% | 1.59 0.6% |
| NG | 2.22 3.5% | 2.16 3.1% | 2.20 3.8% | 2.10 5.4% | 2.20 2.8% | 2.25 2.3% | 2.18 0.0% |
| I2+ | 2.17 2.7% | 2.11 2.8% | 2.20 0.0% | 2.10 0.0% | 2.11 4.5% | 2.20 0.0% | 2.10 5.4% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice