Partick 6 - 0 Brechin — rezultat
Forma i statistika timova
Partick Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 1
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 25.05.2026 | ST Mirren | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 21.05.2026 | ST Mirren | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 15.05.2026 | Dunfermline | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 12.05.2026 | Dunfermline | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 01.05.2026 | Queen's Park | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 25.04.2026 | Arbroath | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 18.04.2026 | Airdrie United | A | 2-2 (1-0) | N | O |
| 11.04.2026 | Dunfermline | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 04.04.2026 | Ayr Utd | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 27.03.2026 | Ross County | H | 3-1 (3-1) | P | O |
Brechin Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.11.2025 | Kelty Hearts | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 25.10.2025 | Dundonald Bluebell | H | 3-1 (0-0) | P | O |
| 27.09.2025 | Lochee United | A | 1-3 | P | O |
| 22.07.2025 | Cove Rangers | H | 0-3 (0-3) | I | O |
| 19.07.2025 | Spartans | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 15.07.2025 | Queen's Park | A | 5-0 (1-0) | I | O |
| 12.07.2025 | Falkirk | H | 0-7 (0-4) | I | O |
| 17.01.2025 | Heart Of Midlothian | H | 1-4 (1-1) | I | O |
| 30.11.2024 | Cowdenbeath | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 26.10.2024 | Huntly | H | 3-2 (2-1) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 95.1% | 90.2% | 91.9% | 92.9% | 91.9% | 90.1% | 90.0% |
| 1 | 1.02 3.8% | 1.02 3.8% | 1.03 2.8% | 1.04 4.6% | 1.03 2.8% | 1.05 4.5% | 1.02 2.9% |
| X | 23.00 84.0% | 12.80 45.5% | 12.00 29.7% | 13.00 49.4% | 12.20 29.1% | 9.00 9.1% | 11.20 25.8% |
| 2 | 36.00 38.5% | 20.00 11.1% | 29.00 20.8% | 26.00 44.4% | 28.60 16.7% | 21.50 7.0% | 24.50 11.4% |
| 0-2 | 4.42 30.8% | 4.20 38.2% | 4.30 38.7% | 4.15 33.9% | 4.61 49.2% | 3.90 25.8% | 4.50 47.5% |
| 3+ | 1.21 8.3% | 1.19 7.8% | 1.17 10.7% | 1.19 9.8% | 1.15 12.2% | 1.17 11.4% | 1.15 12.2% |
| 4+ | 1.56 16.6% | 1.49 18.1% | 1.53 17.3% | 1.53 15.9% | 1.58 15.1% | 1.42 22.4% | 1.47 20.5% |
| GG | 2.35 3.1% | 2.28 3.2% | 2.60 7.1% | 2.35 2.2% | 2.41 13.6% | 2.30 2.2% | 2.45 12.5% |
| NG | 1.60 1.8% | 1.55 1.9% | 1.40 2.9% | 1.53 1.3% | 1.47 8.1% | 1.53 2.5% | 1.46 8.1% |
| I2+ | 1.72 12.2% | 1.67 12.6% | 1.63 16.4% | 1.60 12.1% | 1.58 18.6% | 1.60 15.8% | 1.56 19.6% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice