Raith Rovers 3 - 1 Elgin City — rezultat
11.07.2026 14:00 • Skotska - Liga kup
Forma i statistika timova
Raith Rovers Domaćin
- Dao
- 1.8
- Primio
- 1.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 01.05.2026 | Ross County | H | 3-2 (0-1) | P | O |
| 24.04.2026 | ST Johnstone | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 18.04.2026 | Arbroath | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 14.04.2026 | Queen's Park | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 11.04.2026 | Morton | H | 3-2 (0-1) | P | O |
| 05.04.2026 | Inverness CT | H | 4-1 (1-1) | P | O |
| 27.03.2026 | Ayr Utd | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 24.03.2026 | Partick | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 21.03.2026 | Airdrie United | H | 3-1 (0-0) | P | O |
| 14.03.2026 | Dunfermline | A | 3-0 (1-0) | I | O |
Elgin City Gost
- Dao
- 0.8
- Primio
- 1.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 02.05.2026 | Stranraer | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 25.04.2026 | Spartans | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 18.04.2026 | Stirling Albion | A | 2-2 (1-2) | N | O |
| 11.04.2026 | Annan Athletic | H | 0-3 (0-1) | I | O |
| 04.04.2026 | Forfar Athletic | A | 2-1 (2-1) | I | O |
| 28.03.2026 | Clyde | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 24.03.2026 | Forfar Athletic | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 21.03.2026 | Edinburgh City | A | 0-3 (0-2) | P | O |
| 14.03.2026 | Dumbarton | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 10.03.2026 | Annan Athletic | A | 2-1 (1-0) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (2 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.07.2025 | League Cup | Elgin City | 1-5 (0-3) | Raith Rovers | P | O |
| 15.11.2019 | Challenge Cup | Raith Rovers | 3-2 (2-1) | Elgin City | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.8% | 90.0% | 91.7% | 91.9% | 91.6% | 92.6% | 90.1% |
| 1 | 1.10 1.9% | 1.09 0.9% | 1.14 2.7% | 1.16 4.5% | 1.14 2.7% | 1.12 0.0% | 1.13 2.7% |
| X | 10.00 9.1% | 7.50 7.4% | 6.80 10.5% | 7.00 11.4% | 6.80 9.9% | 7.50 0.0% | 6.55 9.0% |
| 2 | 22.00 4.3% | 16.50 2.9% | 15.00 11.8% | 12.00 25.0% | 14.80 12.9% | 18.60 0.0% | 13.75 12.7% |
| 0-2 | 2.80 10.8% | 2.62 7.4% | 2.65 8.6% | 2.72 5.2% | 2.67 7.3% | 2.75 9.8% | 2.65 7.0% |
| 3+ | 1.44 5.9% | 1.38 3.8% | 1.40 2.9% | 1.40 2.2% | 1.41 3.7% | 1.40 5.3% | 1.40 3.7% |
| 4+ | 2.14 8.1% | 2.08 7.8% | 2.10 7.7% | 2.02 5.2% | 2.09 6.6% | 2.05 10.8% | 2.08 6.7% |
| GG | 2.26 3.7% | 2.19 3.3% | 2.25 2.2% | 2.10 6.7% | 2.26 2.2% | 2.40 9.1% | 2.25 3.0% |
| NG | 1.64 2.4% | 1.59 2.5% | 1.53 2.0% | 1.66 5.7% | 1.54 2.0% | 1.51 5.6% | 1.53 1.3% |
| I2+ | 2.14 4.9% | 2.08 4.5% | 2.10 5.0% | 1.95 2.6% | 2.10 4.5% | 2.05 7.9% | 2.10 5.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice