Spartans 1 - 2 Arbroath — rezultat
Forma i statistika timova
Spartans Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 09.05.2026 | Clyde | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 05.05.2026 | Clyde | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 02.05.2026 | Stirling Albion | A | 2-2 (0-0) | N | O |
| 25.04.2026 | Elgin City | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 18.04.2026 | Annan Athletic | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 11.04.2026 | Stranraer | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 04.04.2026 | Edinburgh City | A | 0-3 (0-0) | P | O |
| 28.03.2026 | East Kilbride | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 21.03.2026 | Forfar Athletic | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 17.03.2026 | Forfar Athletic | H | 1-0 (1-0) | P | U |
Arbroath Gost
- Dao
- 0.4
- Primio
- 0.4
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 80%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 08.05.2026 | Dunfermline | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 05.05.2026 | Dunfermline | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 01.05.2026 | Dunfermline | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 25.04.2026 | Partick | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 18.04.2026 | Raith Rovers | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 11.04.2026 | Ayr Utd | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 04.04.2026 | ST Johnstone | H | 2-4 (1-1) | I | O |
| 28.03.2026 | Morton | A | 2-1 (2-1) | I | O |
| 21.03.2026 | Queen's Park | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 14.03.2026 | Airdrie United | A | 0-0 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.8% | 91.0% | 91.7% | 92.5% | 91.7% | 92.6% | 90.3% |
| 1 | 4.28 3.9% | 4.10 3.8% | 3.95 1.3% | 4.00 3.9% | 4.04 3.6% | 3.90 1.3% | 3.80 1.3% |
| X | 4.06 3.8% | 3.90 3.7% | 3.85 4.9% | 4.00 0.0% | 3.93 2.5% | 4.25 6.3% | 3.80 3.8% |
| 2 | 1.74 0.0% | 1.67 0.0% | 1.73 1.8% | 1.72 1.7% | 1.70 0.6% | 1.70 1.7% | 1.72 1.8% |
| 0-2 | 2.47 16.6% | 2.35 12.6% | 2.45 10.9% | 2.45 8.2% | 2.46 10.5% | 2.47 10.2% | 2.45 10.9% |
| 3+ | 1.54 10.0% | 1.47 8.1% | 1.48 5.7% | 1.49 4.9% | 1.48 6.5% | 1.48 5.7% | 1.48 6.5% |
| 4+ | 2.31 13.2% | 2.25 13.1% | 2.30 12.2% | 2.20 10.0% | 2.27 11.3% | 2.20 7.3% | 2.28 12.3% |
| GG | 1.56 6.8% | 1.51 7.1% | 1.48 4.2% | 1.50 4.2% | 1.50 5.6% | 1.44 5.9% | 1.49 5.7% |
| NG | 2.44 10.9% | 2.36 11.3% | 2.40 9.4% | 2.42 6.9% | 2.40 9.1% | 2.60 10.3% | 2.40 8.4% |
| I2+ | 2.24 7.7% | 2.18 7.9% | 2.25 7.1% | 2.15 6.4% | 2.22 6.7% | 2.20 7.3% | 2.22 7.2% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice