Stenhousemuir 2 - 0 Forfar Athletic — rezultat
11.07.2026 14:00 • Skotska - Liga kup
Forma i statistika timova
Stenhousemuir Domaćin
- Dao
- 1.4
- Primio
- 0.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 16.05.2026 | Alloa Athletic | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 13.05.2026 | Alloa Athletic | A | 1-3 (0-2) | P | O |
| 09.05.2026 | Queen of the South | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 05.05.2026 | Queen of the South | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 02.05.2026 | Montrose | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 25.04.2026 | Alloa Athletic | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 18.04.2026 | Cove Rangers | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 11.04.2026 | Inverness CT | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 04.04.2026 | Hamilton Academical | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 28.03.2026 | East Fife | A | 2-2 (0-1) | N | O |
Forfar Athletic Gost
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 09.05.2026 | Hamilton Academical | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 05.05.2026 | Hamilton Academical | H | 1-3 (0-1) | I | O |
| 02.05.2026 | Annan Athletic | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 25.04.2026 | Edinburgh City | H | 4-0 (2-0) | P | O |
| 18.04.2026 | Stranraer | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 11.04.2026 | East Kilbride | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 04.04.2026 | Elgin City | H | 2-1 (2-1) | P | O |
| 28.03.2026 | Dumbarton | A | 2-2 (0-2) | N | O |
| 24.03.2026 | Elgin City | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 21.03.2026 | Spartans | H | 1-1 (1-1) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (20 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.03.2024 | League Two | Forfar Athletic | 1-1 (0-1) | Stenhousemuir | N | U |
| 06.01.2024 | League Two | Stenhousemuir | 2-1 (1-0) | Forfar Athletic | P | O |
| 04.11.2023 | League Two | Forfar Athletic | 1-3 (1-1) | Stenhousemuir | P | O |
| 05.08.2023 | League Two | Stenhousemuir | 0-0 (0-0) | Forfar Athletic | N | U |
| 25.03.2023 | League Two | Stenhousemuir | 1-1 (1-0) | Forfar Athletic | N | U |
| 11.02.2023 | League Two | Forfar Athletic | 1-1 (1-1) | Stenhousemuir | N | U |
| 10.12.2022 | League Two | Stenhousemuir | 1-2 (0-1) | Forfar Athletic | I | O |
| 27.08.2022 | League Two | Forfar Athletic | 1-2 (0-2) | Stenhousemuir | P | O |
| 30.04.2022 | League Two | Forfar Athletic | 0-0 (0-0) | Stenhousemuir | N | U |
| 26.02.2022 | League Two | Stenhousemuir | 2-0 (1-0) | Forfar Athletic | P | U |
| 26.12.2021 | League Two | Forfar Athletic | 3-4 (1-4) | Stenhousemuir | P | O |
| 02.10.2021 | League Two | Stenhousemuir | 1-1 (0-1) | Forfar Athletic | N | U |
| 20.04.2019 | League One | Stenhousemuir | 0-3 (0-2) | Forfar Athletic | I | O |
| 23.02.2019 | League One | Forfar Athletic | 2-1 (0-0) | Stenhousemuir | I | O |
| 20.10.2018 | League One | Stenhousemuir | 1-2 (0-2) | Forfar Athletic | I | O |
| 25.08.2018 | League One | Forfar Athletic | 2-0 (2-0) | Stenhousemuir | I | U |
| 26.03.2016 | League One | Stenhousemuir | 2-1 (1-0) | Forfar Athletic | P | O |
| 23.01.2016 | League One | Forfar Athletic | 0-1 (0-1) | Stenhousemuir | P | U |
| 14.11.2015 | League One | Stenhousemuir | 2-2 (0-1) | Forfar Athletic | N | O |
| 22.08.2015 | League One | Forfar Athletic | 4-1 (4-1) | Stenhousemuir | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 95.3% | 90.9% | 92.3% | 92.1% | 91.8% | 92.6% | 90.0% |
| 1 | 1.48 7.2% | 1.41 5.2% | 1.45 8.2% | 1.45 4.3% | 1.48 8.0% | 1.45 3.6% | 1.42 6.0% |
| X | 4.70 12.1% | 4.50 9.1% | 4.45 11.0% | 4.60 6.1% | 4.20 10.6% | 4.75 5.0% | 4.35 9.4% |
| 2 | 6.20 12.7% | 5.95 10.1% | 5.90 15.7% | 5.60 6.7% | 5.70 16.8% | 5.55 8.3% | 5.65 11.7% |
| 0-2 | 2.50 17.2% | 2.38 13.1% | 2.50 12.3% | 2.42 12.0% | 2.50 12.0% | 2.37 13.8% | 2.47 11.8% |
| 3+ | 1.54 11.6% | 1.46 8.1% | 1.48 8.0% | 1.50 7.1% | 1.47 7.3% | 1.52 8.6% | 1.46 6.6% |
| 4+ | 2.33 14.2% | 2.27 14.1% | 2.25 13.6% | 2.25 12.5% | 2.23 12.1% | 2.30 12.2% | 2.22 12.1% |
| GG | 1.66 3.8% | 1.62 4.5% | 1.63 1.9% | 1.66 4.4% | 1.61 1.3% | 1.61 5.9% | 1.63 2.5% |
| NG | 2.21 5.6% | 2.15 5.3% | 2.12 1.4% | 2.10 5.4% | 2.17 0.9% | 2.20 6.4% | 2.12 3.6% |
| I2+ | 2.26 8.7% | 2.20 8.9% | 2.20 7.3% | 2.15 9.1% | 2.20 7.8% | 2.25 9.8% | 2.20 7.8% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice