Stirling Albion 0 - 1 Dundee Utd — rezultat
11.07.2026 16:30 • Skotska - Liga kup
Forma i statistika timova
Stirling Albion Domaćin
- Dao
- 1.4
- Primio
- 2
- GG
- 100%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 02.05.2026 | Spartans | H | 2-2 (0-0) | N | O |
| 25.04.2026 | Stranraer | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 18.04.2026 | Elgin City | H | 2-2 (1-2) | N | O |
| 11.04.2026 | Dumbarton | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 04.04.2026 | Clyde | A | 3-1 (2-1) | I | O |
| 28.03.2026 | Edinburgh City | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 21.03.2026 | East Kilbride | A | 3-2 (2-0) | I | O |
| 14.03.2026 | Forfar Athletic | H | 0-3 (0-3) | I | O |
| 07.03.2026 | Annan Athletic | A | 3-3 (3-0) | N | O |
| 03.03.2026 | Spartans | A | 2-0 (1-0) | I | U |
Dundee Utd Gost
- Dao
- 0.8
- Primio
- 1.2
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.05.2026 | ST Mirren | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 12.05.2026 | Livingston | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 09.05.2026 | Aberdeen | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 02.05.2026 | Kilmarnock | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 26.04.2026 | Dundee | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 11.04.2026 | Livingston | H | 3-2 (1-0) | P | O |
| 04.04.2026 | Rangers | A | 4-2 (2-1) | I | O |
| 22.03.2026 | Celtic | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 15.03.2026 | Dundee | A | 2-2 (0-0) | N | O |
| 06.03.2026 | Falkirk | A | 2-1 (2-1) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.7% | 93.7% | 92.2% | 92.2% | 92.1% | 92.6% | 89.9% |
| 1 | 16.00 10.3% | 16.10 37.6% | 15.00 25.0% | 12.00 20.0% | 14.80 25.4% | 14.80 24.9% | 13.75 15.5% |
| X | 7.20 15.3% | 6.98 2.6% | 7.50 15.4% | 7.20 5.9% | 7.50 15.4% | 7.00 3.7% | 7.20 11.6% |
| 2 | 1.17 1.7% | 1.16 1.8% | 1.13 4.2% | 1.16 1.7% | 1.13 4.2% | 1.15 2.5% | 1.11 3.5% |
| 0-2 | 3.44 0.6% | 3.40 10.4% | 3.40 7.9% | 3.15 0.0% | 3.40 8.6% | 3.10 0.0% | 3.35 11.7% |
| 3+ | 1.31 0.8% | 1.29 0.8% | 1.27 3.1% | 1.31 0.0% | 1.27 3.1% | 1.32 0.0% | 1.26 4.5% |
| 4+ | 1.89 1.6% | 1.89 4.4% | 1.73 5.5% | 1.82 1.1% | 1.74 5.4% | 1.83 0.0% | 1.73 7.5% |
| GG | 1.98 8.8% | 1.95 10.2% | 1.95 5.4% | 1.88 5.6% | 1.96 5.9% | 1.90 11.8% | 1.96 0.5% |
| NG | 1.82 8.1% | 1.80 6.3% | 1.70 5.6% | 1.83 4.7% | 1.72 5.0% | 1.81 11.7% | 1.71 0.6% |
| I2+ | 1.97 1.0% | 1.97 3.7% | 1.78 7.8% | 1.82 0.0% | 1.78 7.8% | 1.90 0.0% | 1.78 9.2% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice