Stranraer 2 - 3 Ayr Utd — rezultat
Forma i statistika timova
Stranraer Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 0.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 02.05.2026 | Elgin City | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 25.04.2026 | Stirling Albion | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 18.04.2026 | Forfar Athletic | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 11.04.2026 | Spartans | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 04.04.2026 | Dumbarton | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 28.03.2026 | Annan Athletic | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 24.03.2026 | Clyde | H | 3-1 (1-1) | P | O |
| 21.03.2026 | Clyde | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 14.03.2026 | East Kilbride | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 10.03.2026 | Dumbarton | A | 2-0 (2-0) | I | U |
Ayr Utd Gost
- Dao
- 0.6
- Primio
- 1.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 01.05.2026 | ST Johnstone | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 25.04.2026 | Airdrie United | A | 2-1 (0-1) | I | O |
| 18.04.2026 | Ross County | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 11.04.2026 | Arbroath | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 07.04.2026 | Dunfermline | H | 0-3 (0-1) | I | O |
| 04.04.2026 | Partick | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 27.03.2026 | Raith Rovers | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 21.03.2026 | Morton | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 14.03.2026 | Queen's Park | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 10.03.2026 | Queen's Park | H | 1-2 (0-0) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (11 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.01.2026 | Challenge Cup | Ayr Utd | 4-1 (3-1) | Stranraer | I | O |
| 14.11.2020 | League Cup | Ayr Utd | 1-1 (0-1) | Stranraer | N | U |
| 27.07.2019 | League Cup | Ayr Utd | 2-2 (2-1) | Stranraer | N | O |
| 14.04.2018 | League One | Ayr Utd | 1-2 (1-1) | Stranraer | P | O |
| 02.01.2018 | League One | Stranraer | 1-5 (0-2) | Ayr Utd | I | O |
| 28.10.2017 | League One | Ayr Utd | 2-0 (0-0) | Stranraer | I | U |
| 19.08.2017 | League One | Stranraer | 3-4 (1-1) | Ayr Utd | I | O |
| 26.03.2016 | League One | Ayr Utd | 2-1 (1-0) | Stranraer | I | O |
| 02.01.2016 | League One | Stranraer | 1-0 (0-0) | Ayr Utd | P | U |
| 31.10.2015 | League One | Ayr Utd | 3-1 (2-1) | Stranraer | I | O |
| 22.08.2015 | League One | Stranraer | 1-2 (0-1) | Ayr Utd | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.8% | 91.0% | 92.4% | 92.2% | 91.8% | 92.6% | 90.3% |
| 1 | 6.70 10.7% | 6.36 8.5% | 5.40 26.0% | 5.50 11.3% | 5.90 18.1% | 5.95 7.8% | 5.75 15.4% |
| X | 4.84 8.7% | 4.60 6.1% | 4.10 13.7% | 4.50 6.3% | 4.43 9.2% | 4.50 5.3% | 4.35 7.4% |
| 2 | 1.43 5.1% | 1.38 3.8% | 1.53 13.3% | 1.47 5.8% | 1.44 7.5% | 1.45 3.6% | 1.42 6.8% |
| 0-2 | 2.50 5.7% | 2.38 5.6% | 2.35 7.8% | 2.42 4.0% | 2.43 5.4% | 2.42 3.2% | 2.40 5.9% |
| 3+ | 1.54 4.1% | 1.46 3.5% | 1.53 5.5% | 1.50 2.7% | 1.52 0.0% | 1.50 2.0% | 1.49 3.5% |
| 4+ | 2.33 5.9% | 2.27 6.1% | 2.38 8.2% | 2.25 4.7% | 2.30 5.5% | 2.25 2.3% | 2.30 5.5% |
| GG | 1.70 0.6% | 1.65 0.6% | 1.63 5.8% | 1.65 0.6% | 1.66 2.9% | 1.62 0.0% | 1.67 1.8% |
| NG | 2.15 0.9% | 2.08 1.0% | 2.12 7.1% | 2.10 0.0% | 2.09 4.0% | 2.15 0.0% | 2.07 2.5% |
| I2+ | 2.28 4.1% | 2.22 4.2% | 2.30 4.5% | 2.15 3.9% | 2.24 3.7% | 2.25 2.3% | 2.25 4.7% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice