Dunfermline 1 - 0 Arbroath — rezultat
05.05.2026 18:45 • Skotska - Premiership
Mečevi iz lige Skotska - Premiership
Tabele Skotska - Premiership
Premiership
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Celtic | 12 | 9 | 1 | 2 | 27 | 10 | 17 | 3.1 | 28 |
| 2 | Rangers | 11 | 7 | 3 | 1 | 19 | 9 | 10 | 2.5 | 24 |
| 3 | Heart Of Midlothian | 11 | 6 | 2 | 3 | 24 | 17 | 7 | 3.7 | 20 |
| 4 | Falkirk | 12 | 5 | 3 | 4 | 15 | 12 | 3 | 2.2 | 18 |
| 5 | Dundee | 11 | 5 | 2 | 4 | 17 | 13 | 4 | 2.7 | 17 |
| 6 | Dundee Utd | 11 | 4 | 4 | 3 | 16 | 16 | 0 | 2.9 | 16 |
| 7 | ST Johnstone | 12 | 3 | 5 | 4 | 15 | 19 | -4 | 2.8 | 14 |
| 8 | ST Mirren | 12 | 4 | 2 | 6 | 12 | 20 | -8 | 2.7 | 14 |
| 9 | Motherwell | 12 | 3 | 3 | 6 | 14 | 20 | -6 | 2.8 | 12 |
| 10 | Aberdeen | 11 | 3 | 2 | 6 | 12 | 14 | -2 | 2.4 | 11 |
| 11 | Kilmarnock | 12 | 2 | 3 | 7 | 13 | 28 | -15 | 3.4 | 9 |
| 12 | Hibernian | 11 | 2 | 2 | 7 | 11 | 17 | -6 | 2.5 | 8 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Heart Of Midlothian | 5 | 4 | 1 | 0 | 15 | 4 | 11 | 3.8 | 13 |
| 2 | Celtic | 6 | 4 | 1 | 1 | 15 | 5 | 10 | 3.3 | 13 |
| 3 | Rangers | 5 | 4 | 0 | 1 | 10 | 3 | 7 | 2.6 | 12 |
| 4 | Dundee | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 7 | 4 | 3 | 11 |
| 5 | Falkirk | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | 7 | 2 | 2.7 | 9 |
| 6 | ST Johnstone | 6 | 2 | 3 | 1 | 10 | 9 | 1 | 3.2 | 9 |
| 7 | Dundee Utd | 5 | 2 | 2 | 1 | 6 | 6 | 0 | 2.4 | 8 |
| 8 | ST Mirren | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | 10 | -2 | 3 | 8 |
| 9 | Aberdeen | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | 5 | 0 | 1.7 | 7 |
| 10 | Motherwell | 6 | 2 | 1 | 3 | 4 | 8 | -4 | 2 | 7 |
| 11 | Kilmarnock | 6 | 1 | 2 | 3 | 7 | 15 | -8 | 3.7 | 5 |
| 12 | Hibernian | 6 | 0 | 1 | 5 | 5 | 11 | -6 | 2.7 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Celtic | 6 | 5 | 0 | 1 | 12 | 5 | 7 | 2.8 | 15 |
| 2 | Rangers | 6 | 3 | 3 | 0 | 9 | 6 | 3 | 2.5 | 12 |
| 3 | Falkirk | 6 | 2 | 3 | 1 | 6 | 5 | 1 | 1.8 | 9 |
| 4 | Dundee Utd | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | 10 | 0 | 3.3 | 8 |
| 5 | Hibernian | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | 6 | 0 | 2.4 | 7 |
| 6 | Heart Of Midlothian | 6 | 2 | 1 | 3 | 9 | 13 | -4 | 3.7 | 7 |
| 7 | Dundee | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 6 | 0 | 2.4 | 6 |
| 8 | ST Mirren | 6 | 2 | 0 | 4 | 4 | 10 | -6 | 2.3 | 6 |
| 9 | Motherwell | 6 | 1 | 2 | 3 | 10 | 12 | -2 | 3.7 | 5 |
| 10 | ST Johnstone | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 10 | -5 | 2.5 | 5 |
| 11 | Aberdeen | 5 | 1 | 1 | 3 | 7 | 9 | -2 | 3.2 | 4 |
| 12 | Kilmarnock | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | 13 | -7 | 3.2 | 4 |
Forma i statistika timova
Dunfermline Domaćin
- Dao
- 0.8
- Primio
- 0.8
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 01.05.2026 | Arbroath | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 25.04.2026 | Queen's Park | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 21.04.2026 | ST Johnstone | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 18.04.2026 | Falkirk | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 14.04.2026 | Airdrie United | A | 2-2 (1-0) | N | O |
| 11.04.2026 | Partick | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 07.04.2026 | Ayr Utd | A | 0-3 (0-1) | P | O |
| 04.04.2026 | Morton | H | 3-1 (0-1) | P | O |
| 21.03.2026 | Ross County | A | 2-2 (2-1) | N | O |
| 14.03.2026 | Raith Rovers | H | 3-0 (1-0) | P | O |
Arbroath Gost
- Dao
- 0.8
- Primio
- 1.2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 01.05.2026 | Dunfermline | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 25.04.2026 | Partick | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 18.04.2026 | Raith Rovers | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 11.04.2026 | Ayr Utd | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 04.04.2026 | ST Johnstone | H | 2-4 (1-1) | I | O |
| 28.03.2026 | Morton | A | 2-1 (2-1) | I | O |
| 21.03.2026 | Queen's Park | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 14.03.2026 | Airdrie United | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 07.03.2026 | Ross County | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 03.03.2026 | Ayr Utd | H | 1-1 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (20 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.05.2026 | Championship | Dunfermline | 0-0 (0-0) | Arbroath | N | U |
| 21.02.2026 | Championship | Arbroath | 4-2 (1-1) | Dunfermline | I | O |
| 06.12.2025 | Championship | Dunfermline | 1-2 (0-0) | Arbroath | I | O |
| 13.09.2025 | Championship | Arbroath | 0-5 (0-2) | Dunfermline | P | O |
| 30.03.2024 | Championship | Arbroath | 2-3 (0-3) | Dunfermline | P | O |
| 17.02.2024 | Championship | Dunfermline | 1-1 (1-0) | Arbroath | N | U |
| 23.12.2023 | Championship | Arbroath | 1-1 (1-0) | Dunfermline | N | U |
| 28.11.2023 | Championship | Dunfermline | 3-0 (0-0) | Arbroath | P | O |
| 09.12.2022 | Challenge Cup | Arbroath | 1-5 (0-4) | Dunfermline | P | O |
| 05.03.2022 | Championship | Arbroath | 1-0 (1-0) | Dunfermline | I | U |
| 26.12.2021 | Championship | Dunfermline | 0-3 (0-2) | Arbroath | I | O |
| 30.10.2021 | Championship | Arbroath | 4-2 (2-2) | Dunfermline | I | O |
| 28.08.2021 | Championship | Dunfermline | 0-3 (0-2) | Arbroath | I | O |
| 24.04.2021 | Championship | Dunfermline | 4-3 (2-2) | Arbroath | P | O |
| 06.02.2021 | Championship | Arbroath | 2-0 (2-0) | Dunfermline | I | U |
| 26.12.2020 | Championship | Dunfermline | 1-0 (0-0) | Arbroath | P | U |
| 28.11.2020 | League Cup | Arbroath | 1-3 (0-2) | Dunfermline | P | O |
| 11.04.2020 | Championship | Dunfermline | - | Arbroath | - | U |
| 04.03.2020 | Championship | Arbroath | 0-0 (0-0) | Dunfermline | N | U |
| 29.10.2019 | Championship | Dunfermline | 2-0 (0-0) | Arbroath | P | U |
| 31.08.2019 | Championship | Arbroath | 1-0 (0-0) | Dunfermline | I | U |