Partick 2 - 1 Dunfermline — rezultat
15.05.2026 18:45 • Skotska - Premiership
Mečevi iz lige Skotska - Premiership
Tabele Skotska - Premiership
Premiership
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Celtic | 12 | 9 | 1 | 2 | 27 | 10 | 17 | 3.1 | 28 |
| 2 | Rangers | 11 | 7 | 3 | 1 | 19 | 9 | 10 | 2.5 | 24 |
| 3 | Heart Of Midlothian | 11 | 6 | 2 | 3 | 24 | 17 | 7 | 3.7 | 20 |
| 4 | Falkirk | 12 | 5 | 3 | 4 | 15 | 12 | 3 | 2.2 | 18 |
| 5 | Dundee | 11 | 5 | 2 | 4 | 17 | 13 | 4 | 2.7 | 17 |
| 6 | Dundee Utd | 11 | 4 | 4 | 3 | 16 | 16 | 0 | 2.9 | 16 |
| 7 | ST Johnstone | 12 | 3 | 5 | 4 | 15 | 19 | -4 | 2.8 | 14 |
| 8 | ST Mirren | 12 | 4 | 2 | 6 | 12 | 20 | -8 | 2.7 | 14 |
| 9 | Motherwell | 12 | 3 | 3 | 6 | 14 | 20 | -6 | 2.8 | 12 |
| 10 | Aberdeen | 11 | 3 | 2 | 6 | 12 | 14 | -2 | 2.4 | 11 |
| 11 | Kilmarnock | 12 | 2 | 3 | 7 | 13 | 28 | -15 | 3.4 | 9 |
| 12 | Hibernian | 11 | 2 | 2 | 7 | 11 | 17 | -6 | 2.5 | 8 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Heart Of Midlothian | 5 | 4 | 1 | 0 | 15 | 4 | 11 | 3.8 | 13 |
| 2 | Celtic | 6 | 4 | 1 | 1 | 15 | 5 | 10 | 3.3 | 13 |
| 3 | Rangers | 5 | 4 | 0 | 1 | 10 | 3 | 7 | 2.6 | 12 |
| 4 | Dundee | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 7 | 4 | 3 | 11 |
| 5 | Falkirk | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | 7 | 2 | 2.7 | 9 |
| 6 | ST Johnstone | 6 | 2 | 3 | 1 | 10 | 9 | 1 | 3.2 | 9 |
| 7 | Dundee Utd | 5 | 2 | 2 | 1 | 6 | 6 | 0 | 2.4 | 8 |
| 8 | ST Mirren | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | 10 | -2 | 3 | 8 |
| 9 | Aberdeen | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | 5 | 0 | 1.7 | 7 |
| 10 | Motherwell | 6 | 2 | 1 | 3 | 4 | 8 | -4 | 2 | 7 |
| 11 | Kilmarnock | 6 | 1 | 2 | 3 | 7 | 15 | -8 | 3.7 | 5 |
| 12 | Hibernian | 6 | 0 | 1 | 5 | 5 | 11 | -6 | 2.7 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Celtic | 6 | 5 | 0 | 1 | 12 | 5 | 7 | 2.8 | 15 |
| 2 | Rangers | 6 | 3 | 3 | 0 | 9 | 6 | 3 | 2.5 | 12 |
| 3 | Falkirk | 6 | 2 | 3 | 1 | 6 | 5 | 1 | 1.8 | 9 |
| 4 | Dundee Utd | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | 10 | 0 | 3.3 | 8 |
| 5 | Hibernian | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | 6 | 0 | 2.4 | 7 |
| 6 | Heart Of Midlothian | 6 | 2 | 1 | 3 | 9 | 13 | -4 | 3.7 | 7 |
| 7 | Dundee | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 6 | 0 | 2.4 | 6 |
| 8 | ST Mirren | 6 | 2 | 0 | 4 | 4 | 10 | -6 | 2.3 | 6 |
| 9 | Motherwell | 6 | 1 | 2 | 3 | 10 | 12 | -2 | 3.7 | 5 |
| 10 | ST Johnstone | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 10 | -5 | 2.5 | 5 |
| 11 | Aberdeen | 5 | 1 | 1 | 3 | 7 | 9 | -2 | 3.2 | 4 |
| 12 | Kilmarnock | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | 13 | -7 | 3.2 | 4 |
Forma i statistika timova
Partick Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 0.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 12.05.2026 | Dunfermline | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 01.05.2026 | Queen's Park | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 25.04.2026 | Arbroath | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 18.04.2026 | Airdrie United | A | 2-2 (1-0) | N | O |
| 11.04.2026 | Dunfermline | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 04.04.2026 | Ayr Utd | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 27.03.2026 | Ross County | H | 3-1 (3-1) | P | O |
| 24.03.2026 | Raith Rovers | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 20.03.2026 | ST Johnstone | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 13.03.2026 | Morton | A | 1-2 (1-1) | P | O |
Dunfermline Gost
- Dao
- 0.8
- Primio
- 0.2
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 80%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 12.05.2026 | Partick | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 08.05.2026 | Arbroath | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 05.05.2026 | Arbroath | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 01.05.2026 | Arbroath | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 25.04.2026 | Queen's Park | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 21.04.2026 | ST Johnstone | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 18.04.2026 | Falkirk | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 14.04.2026 | Airdrie United | A | 2-2 (1-0) | N | O |
| 11.04.2026 | Partick | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 07.04.2026 | Ayr Utd | A | 0-3 (0-1) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (27 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.05.2026 | Premiership | Dunfermline | 1-1 (1-1) | Partick | N | U |
| 11.04.2026 | Championship | Partick | 2-0 (2-0) | Dunfermline | P | U |
| 24.02.2026 | Championship | Dunfermline | 2-2 (0-1) | Partick | N | O |
| 25.11.2025 | Championship | Partick | 1-0 (1-0) | Dunfermline | P | U |
| 27.09.2025 | Championship | Dunfermline | 0-2 (0-2) | Partick | P | U |
| 19.04.2025 | Championship | Dunfermline | 0-0 (0-0) | Partick | N | U |
| 04.01.2025 | Championship | Partick | 1-4 (1-3) | Dunfermline | I | O |
| 02.11.2024 | Championship | Dunfermline | 0-1 (0-0) | Partick | P | U |
| 21.09.2024 | Championship | Partick | 1-0 (0-0) | Dunfermline | P | U |
| 06.04.2024 | Championship | Dunfermline | 1-1 (0-1) | Partick | N | U |
| 23.02.2024 | Championship | Partick | 1-3 (1-1) | Dunfermline | I | O |
| 16.12.2023 | Championship | Dunfermline | 1-2 (0-2) | Partick | P | O |
| 30.09.2023 | Championship | Partick | 3-0 (1-0) | Dunfermline | P | O |
| 21.01.2023 | FA Cup | Partick | 1-1 (0-1) | Dunfermline | N | U |
| 23.04.2022 | Championship | Partick | 1-0 (1-0) | Dunfermline | P | U |
| 22.03.2022 | Championship | Dunfermline | 4-1 (3-1) | Partick | I | O |
| 26.11.2021 | FA Cup | Partick | 1-0 (0-0) | Dunfermline | P | U |
| 23.10.2021 | Championship | Partick | 0-0 (0-0) | Dunfermline | N | U |
| 07.08.2021 | Championship | Dunfermline | 0-3 (0-2) | Partick | P | O |
| 10.07.2021 | League Cup | Partick | 2-4 (1-3) | Dunfermline | I | O |
| 25.04.2020 | Championship | Dunfermline | - | Partick | - | U |
| 10.03.2020 | Championship | Partick | 1-1 (0-0) | Dunfermline | N | U |
| 30.11.2019 | Championship | Dunfermline | 5-1 (4-0) | Partick | I | O |
| 21.09.2019 | Championship | Partick | 0-3 (0-2) | Dunfermline | I | O |
| 06.04.2019 | Championship | Partick | 2-2 (1-2) | Dunfermline | N | O |
| 26.02.2019 | Championship | Dunfermline | 3-0 (0-0) | Partick | I | O |
| 08.12.2018 | Championship | Partick | 2-0 (1-0) | Dunfermline | P | U |
| 28.09.2018 | Championship | Dunfermline | 1-0 (0-0) | Partick | I | U |