Lige
Argentina-Liga Profesional Argentina Argentina-Primera Nacional Australija-A-League Austrija-2. Liga Austrija-Bundesliga Belgija-Challenger Pro League Belgija-Jupiler Pro League Belorusija-Premier League Bolivija-Copa de la División Profesional Bolivija-Primera División Bosna i Hercegovina-Premijer Liga Brazil-Copa Do Brasil Brazil-Serie A Brazil-Serie B Bugarska-First League Ceska-Czech Liga Ceska-FNL Cile-Copa Chile Cile-Primera División Crna Gora-First League Danska-1. Division Danska-Superliga Egipat-Cup Ekvador-Copa Ecuador Ekvador-Liga Pro Engleska-Championship Engleska-FA Cup Engleska-League Cup Engleska-League One Engleska-League Two Engleska-Premier League Estonija-Meistriliiga Finska-Veikkausliiga Francuska-Coupe de France Francuska-Ligue 1 Francuska-Ligue 2 Grcka-Cup Grcka-Super League 1 Grcka-Super League 2 Holandija-Eerste Divisie Holandija-Eredivisie Honduras-Liga Nacional Hrvatska-First NL Hrvatska-HNL Iran-Azadegan League Iran-Persian Gulf Pro League Irska-FAI Cup Irska-Premier Division Italija-Serie A Italija-Serie B Izrael-Liga Leumit Izrael-Ligat Ha'al Japan-J1 League Japan-J2 League Juzna Koreja-K League 1 Juzna Koreja-K League 2 Katar-Second Division Katar-Stars League Kina-Super League Kipar-1. Division Kipar-Cup Kolumbija-Copa Colombia Kolumbija-Primera A Kolumbija-Primera B Kostarika-Primera División Letonija-Virsliga Litvanija-A Lyga Madarska-NB I Madarska-NB II Makedonija-First League Maroko-Botola Pro Meksiko-Liga MX Nemacka-2. Bundesliga Nemacka-3. Liga Nemacka-Bundesliga Nemacka-DFB Pokal Nigerija-NPFL Norveska-1. Division Norveska-Eliteserien Paragvaj-Division Profesional - Clausura Peru-Primera División Poljska-Ekstraklasa Poljska-I Liga Portugal-Primeira Liga Portugal-Segunda Liga Rumunija-Liga I Rumunija-Liga II Rusija-Cup Rusija-First League Rusija-Premier League SAD-Major League Soccer Saudijska Arabija-Division 1 Saudijska Arabija-Pro League Senegal-Ligue 1 Severna Irska-Premiership Skotska-Championship Skotska-League Cup Skotska-League One Skotska-Premiership Slovacka-2. liga Slovacka-Super Liga Slovenija-1. SNL Slovenija-2. SNL Spanija-Copa del Rey Spanija-La Liga Spanija-Segunda División Srbija-Prva Liga Srbija-Super Liga Svajcarska-Challenge League Svajcarska-Super League Svedska-Allsvenskan Svedska-Superettan Svet-AFC Champions League Elite Svet-Africa Cup of Nations Svet-CONMEBOL Libertadores Svet-CONMEBOL Sudamericana Svet-Friendlies Svet-SAFF Championship Svet-UEFA Champions League Svet-UEFA Europa Conference League Svet-UEFA Europa League Svet-UEFA Nations League Turska-1. Lig Turska-Süper Lig Ujedinjeni Arapski Emirati-Division 1 Ujedinjeni Arapski Emirati-Pro League Ukrajina-Premier League Urugvaj-Copa Uruguay Uzbekistan-Super League Vels-FAW Championship Vels-Premier League Venecuela-Primera División

Uporedi kvote: Inter Bratislava - Povazska Bystrica

Slovacka - 2. liga

07.11.2026 12:00 • Slovacka - 2. liga

Sledeći meč —
Sledeći meč —

Predikcija

Očekivani golovi

Inter Bratislava 2,2
najčešće 2+ 65%
Povazska Bystrica 1,2
najčešće 0-1 68%

Ukupno očekivano: 3,4 golova

Šanse za golove

Naš model Tržište (prosek kvota 1 kladionica)
3+ 3+ golova
66% 57%
GG Oba tima daju gol
62% 60%

Šanse za ishod

1 Inter Bratislava
61% 44%
X Nerešeno
20% 26%
2 Povazska Bystrica
19% 30%

Predikcija je statistička procena našeg modela — nije garancija ishoda. Igraj odgovorno.

Kvote za meč

1
Pobeda domaćina
X
Nerešen rezultat
2
Pobeda gosta
0-2
Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
3+
Na meču padnu 3 ili više golova
4+
Na meču padnu 4 ili više golova
GG
Oba tima daju bar po jedan gol
I2+
Na meču padnu 2 ili više golova
Tip
do 12,000 RSD Uzmi
2,000 RSD FREEBET Uzmi
do 21,000 RSD Uzmi
do 100,000 RSD Uzmi
do 2,000 RSD Uzmi
do 5,000 RSD Uzmi
Isplativost 91.7% 91.7% – 89.9% – – 89.8%
1 2.12 2.12 - 2.10 - - 2.04
X 3.45 3.45 - 3.40 - - 3.45
2 3.04 3.04 - 2.92 - - 3.00
0-2 - - - - - - 2.12
3+ - - - - - - 1.59
4+ - - - - - - 2.60
GG - - - - - - 1.53
NG - - - - - - 2.25
I2+ - - - - - - 2.45

Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice

Serije

Inter Bratislava ima seriju od 15 uzastopnih prvih poluvremena sa više od 0.5 ukupnih golova Inter Bratislava ima seriju od 13 uzastopnih utakmica sa više od 1.5 ukupnih golova Inter Bratislava ima seriju od 6 uzastopnih utakmica sa više od 2.5 ukupnih golova Inter Bratislava ima seriju od 6 uzastopnih utakmica gde kao domaćin daje gol
Inter Bratislava ima seriju od 6 uzastopnih drugih poluvremena gde kao domaćin daje gol Inter Bratislava ima seriju od 5 uzastopnih utakmica sa golovima oba tima Inter Bratislava ima seriju od 5 uzastopnih utakmica sa više od 3.5 ukupnih golova Inter Bratislava ima seriju od 4 uzastopnih utakmica gde kao domaćin daje više od 1.5 golova
Povazska Bystrica ima seriju od 15 uzastopnih prvih poluvremena sa više od 0.5 ukupnih golova Povazska Bystrica ima seriju od 7 uzastopnih utakmica gde kao gost daje gol Povazska Bystrica ima seriju od 3 uzastopnih drugih poluvremena sa manje od 1.5 ukupnih golova
Inter Bratislava Inter Bratislava
Inter Bratislava ima seriju od 15 uzastopnih prvih poluvremena sa više od 0.5 ukupnih golova Inter Bratislava ima seriju od 13 uzastopnih utakmica sa više od 1.5 ukupnih golova Inter Bratislava ima seriju od 6 uzastopnih utakmica sa više od 2.5 ukupnih golova Inter Bratislava ima seriju od 6 uzastopnih utakmica gde kao domaćin daje gol
Inter Bratislava ima seriju od 6 uzastopnih drugih poluvremena gde kao domaćin daje gol Inter Bratislava ima seriju od 5 uzastopnih utakmica sa golovima oba tima Inter Bratislava ima seriju od 5 uzastopnih utakmica sa više od 3.5 ukupnih golova Inter Bratislava ima seriju od 4 uzastopnih utakmica gde kao domaćin daje više od 1.5 golova
Povazska Bystrica Povazska Bystrica
Povazska Bystrica ima seriju od 15 uzastopnih prvih poluvremena sa više od 0.5 ukupnih golova Povazska Bystrica ima seriju od 7 uzastopnih utakmica gde kao gost daje gol Povazska Bystrica ima seriju od 3 uzastopnih drugih poluvremena sa manje od 1.5 ukupnih golova

Mečevi iz lige Slovacka - 2. liga

Meč Datum 1 X 2
petak, 6. novembar 2026.
── 2. liga ──
Pohronie - Banik Lehota p.Vtacnikom 06.11.2026 16:00 - - -
subota, 7. novembar 2026.
── 2. liga ──
Malzenice - Samorin 07.11.2026 10:00 3 3.6 2.14
Inter Bratislava - Povazska Bystrica 07.11.2026 12:00 2.12 3.45 3.04
Lokomotiva Zvolen - Galanta 07.11.2026 12:00 1.84 3.55 3.74
Zlate Moravce - Slovan Bratislava II 07.11.2026 16:00 1.84 3.75 3.75
Tatran Presov - Humenne 07.11.2026 17:00 1.35 4.8 7.25
Meč Datum Kvote
petak, 6. novembar 2026.
── 2. liga ──
Pohronie - Banik Lehota p.Vtacnikom 06.11 16:00
- | - | -
subota, 7. novembar 2026.
── 2. liga ──
Malzenice - Samorin 07.11 10:00
3 | 3.6 | 2.14
Inter Bratislava - Povazska Bystrica 07.11 12:00
2.12 | 3.45 | 3.04
Lokomotiva Zvolen - Galanta 07.11 12:00
1.84 | 3.55 | 3.74
Zlate Moravce - Slovan Bratislava II 07.11 16:00
1.84 | 3.75 | 3.75
Tatran Presov - Humenne 07.11 17:00
1.35 | 4.8 | 7.25

Tabele Slovacka - 2. liga

2. liga

# Tim O P N I G+ G- GR PG B
1 Samorin 15 10 3 2 27 16 11 2.9 33
2 Petrzalka 15 9 3 3 23 11 12 2.3 30
3 Povazska Bystrica 15 9 2 4 29 24 5 3.5 29
4 Tatran Presov 15 7 4 4 24 19 5 2.9 25
5 Pohronie 15 7 3 5 23 19 4 2.8 24
6 Zilina II 15 7 3 5 21 18 3 2.6 24
7 Galanta 15 7 2 6 23 26 -3 3.3 23
8 Liptovsky Mikulas 15 6 4 5 22 18 4 2.7 22
9 Banik Lehota p.Vtacnikom 15 6 4 5 22 22 0 2.9 22
10 Inter Bratislava 15 5 6 4 33 22 11 3.7 21
11 Slovan Bratislava II 15 4 6 5 22 20 2 2.8 18
12 Malzenice 15 4 4 7 21 23 -2 2.9 16
13 Zlate Moravce 15 3 5 7 14 19 -5 2.2 14
14 Humenne 15 3 4 8 14 25 -11 2.6 13
15 Lokomotiva Zvolen 15 2 3 10 15 24 -9 2.6 9
16 MFK Bytca 15 3 0 12 14 41 -27 3.7 9
# Tim O P N I G+ G- GR PG B
1 Samorin 8 6 1 1 16 9 7 3.1 19
2 Povazska Bystrica 8 6 1 1 18 12 6 3.8 19
3 Zilina II 8 5 1 2 14 10 4 3 16
4 Liptovsky Mikulas 7 4 3 0 13 7 6 2.9 15
5 Banik Lehota p.Vtacnikom 8 4 3 1 11 10 1 2.6 15
6 Petrzalka 7 4 2 1 13 5 8 2.6 14
7 Pohronie 7 4 2 1 11 7 4 2.6 14
8 Galanta 8 4 2 2 13 12 1 3.1 14
9 Slovan Bratislava II 8 3 3 2 13 8 5 2.6 12
10 Tatran Presov 7 3 2 2 10 7 3 2.4 11
11 Humenne 8 3 2 3 8 9 -1 2.1 11
12 Inter Bratislava 7 2 3 2 14 9 5 3.3 9
13 Malzenice 7 3 0 4 14 13 1 3.9 9
14 MFK Bytca 8 3 0 5 10 18 -8 3.5 9
15 Lokomotiva Zvolen 7 2 0 5 9 9 0 2.6 6
16 Zlate Moravce 7 1 3 3 7 8 -1 2.1 6
# Tim O P N I G+ G- GR PG B
1 Petrzalka 8 5 1 2 10 6 4 2 16
2 Samorin 7 4 2 1 11 7 4 2.6 14
3 Tatran Presov 8 4 2 2 14 12 2 3.2 14
4 Inter Bratislava 8 3 3 2 19 13 6 4 12
5 Pohronie 8 3 1 4 12 12 0 3 10
6 Povazska Bystrica 7 3 1 3 11 12 -1 3.3 10
7 Galanta 7 3 0 4 10 14 -4 3.4 9
8 Zilina II 7 2 2 3 7 8 -1 2.1 8
9 Zlate Moravce 8 2 2 4 7 11 -4 2.2 8
10 Banik Lehota p.Vtacnikom 7 2 1 4 11 12 -1 3.3 7
11 Liptovsky Mikulas 8 2 1 5 9 11 -2 2.5 7
12 Malzenice 8 1 4 3 7 10 -3 2.1 7
13 Slovan Bratislava II 7 1 3 3 9 12 -3 3 6
14 Lokomotiva Zvolen 8 0 3 5 6 15 -9 2.6 3
15 Humenne 7 0 2 5 6 16 -10 3.1 2
16 MFK Bytca 7 0 0 7 4 23 -19 3.9 0

Forma i statistika timova

Inter Bratislava Domaćin

1
Pobede
3
Nerešeno
1
Porazi
5
3+ golova
0
0-2 gola
Prosek golova po meču: 4.8
Dao
2.6
Primio
2.2
GG
100%
Bez primljenog
0%
Bez datog
0%
Datum Protivnik H/A Rezultat Forma Golovi
31.10.2026 Banik Lehota p.Vtacnikom H 2-3 (1-0) I O
25.10.2026 Slovan Bratislava II A 2-2 (2-1) N O
17.10.2026 Samorin H 2-2 (1-1) N O
11.10.2026 Malzenice A 2-5 (1-0) P O
03.10.2026 Zlate Moravce H 2-2 (1-1) N O
29.09.2026 Podbrezova H 0-2 (0-1) I U
25.09.2026 Pohronie A 0-3 (0-3) P O
19.09.2026 Humenne A 1-1 (1-0) N U
12.09.2026 Petrzalka H 4-0 (1-0) P O
04.09.2026 Liptovsky Mikulas A 3-3 (2-2) N O
2
Pobede
1
Nerešeno
2
Porazi
3
3+ golova
2
0-2 gola
Prosek golova po meču: 2.6
Dao
1.2
Primio
1.4
GG
60%
Bez primljenog
20%
Bez datog
20%
Datum Protivnik H/A Rezultat Forma Golovi
01.11.2026 Petrzalka A 0-1 (0-1) P U
24.10.2026 Liptovsky Mikulas H 2-1 (2-0) P O
17.10.2026 Lokomotiva Zvolen A 2-1 (2-1) I O
14.10.2026 FK Kosice H 0-2 (0-2) I U
10.10.2026 Tatran Presov H 2-2 (1-1) N O
03.10.2026 Galanta A 2-3 (2-0) P O
26.09.2026 MFK Bytca H 4-1 (2-0) P O
20.09.2026 Zilina II A 4-2 (3-2) I O
12.09.2026 Humenne H 2-1 (0-1) P O
05.09.2026 Banik Lehota p.Vtacnikom H 2-1 (2-1) P O

Statistika za meč

Forma (5 mečeva)

I N N P N
1-3-1
Inter Bratislava
P P I I N
2-1-2
Povazska Bystrica

3+ golova

100%
Inter Bratislava
60%
Povazska Bystrica

Prosek golova

4.8
Inter Bratislava
+
2.6
Povazska Bystrica
=
3.7
Prosek

Međusobni dueli

Statistika duela (3 meča)

1
33%
Inter Bratislava
1
33%
Povazska Bystrica
1 nerešenih (33%)

Golovi

2.7
Prosek golova po meču
33%
Mečeva sa 3+ golova

Istorija međusobnih duela

Datum Takmičenje Domaćin Rezultat Gost Ishod Golovi
25.07.2026 2. liga Povazska Bystrica 3-1 (3-0) Inter Bratislava I O
28.02.2026 2. liga Povazska Bystrica 0-2 (0-0) Inter Bratislava P U
09.08.2025 2. liga Inter Bratislava 1-1 (1-0) Povazska Bystrica N U