Liptovsky Mikulas 2 - 0 Galanta — rezultat
31.07.2026 17:00 • Slovacka - 2. liga
Mečevi iz lige Slovacka - 2. liga
Tabele Slovacka - 2. liga
2. liga
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Petrzalka | 6 | 6 | 0 | 0 | 16 | 2 | 14 | 3 | 18 |
| 2 | Samorin | 6 | 5 | 0 | 1 | 13 | 6 | 7 | 3.2 | 15 |
| 3 | Banik Lehota p.Vtacnikom | 6 | 2 | 4 | 0 | 11 | 8 | 3 | 3.2 | 10 |
| 4 | Pohronie | 6 | 3 | 1 | 2 | 12 | 10 | 2 | 3.7 | 10 |
| 5 | Zilina II | 6 | 3 | 1 | 2 | 6 | 6 | 0 | 2 | 10 |
| 6 | Povazska Bystrica | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 10 | 0 | 3.3 | 10 |
| 7 | Tatran Presov | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | 10 | -1 | 3.2 | 10 |
| 8 | Liptovsky Mikulas | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | 6 | 4 | 2.7 | 8 |
| 9 | Inter Bratislava | 6 | 2 | 1 | 3 | 9 | 7 | 2 | 2.7 | 7 |
| 10 | Malzenice | 6 | 2 | 1 | 3 | 10 | 10 | 0 | 3.3 | 7 |
| 11 | Galanta | 6 | 2 | 1 | 3 | 4 | 9 | -5 | 2.2 | 7 |
| 12 | Humenne | 6 | 2 | 0 | 4 | 4 | 9 | -5 | 2.2 | 6 |
| 13 | Slovan Bratislava II | 6 | 1 | 2 | 3 | 9 | 10 | -1 | 3.2 | 5 |
| 14 | Zlate Moravce | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 7 | -2 | 2 | 5 |
| 15 | Lokomotiva Zvolen | 6 | 0 | 3 | 3 | 4 | 7 | -3 | 1.8 | 3 |
| 16 | MFK Bytca | 6 | 1 | 0 | 5 | 4 | 19 | -15 | 3.8 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Petrzalka | 3 | 3 | 0 | 0 | 10 | 2 | 8 | 4 | 9 |
| 2 | Pohronie | 3 | 3 | 0 | 0 | 8 | 3 | 5 | 3.7 | 9 |
| 3 | Samorin | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | 4 | 3 | 2.8 | 9 |
| 4 | Malzenice | 3 | 2 | 0 | 1 | 8 | 5 | 3 | 4.3 | 6 |
| 5 | Banik Lehota p.Vtacnikom | 4 | 1 | 3 | 0 | 7 | 6 | 1 | 3.2 | 6 |
| 6 | Humenne | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 2 | 1 | 1.7 | 6 |
| 7 | Zilina II | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 6 |
| 8 | Povazska Bystrica | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 6 | 0 | 4 | 6 |
| 9 | Liptovsky Mikulas | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 2 | 2 | 3 | 4 |
| 10 | Inter Bratislava | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 2 | 2 | 2 | 4 |
| 11 | Tatran Presov | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 4 |
| 12 | Slovan Bratislava II | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 4 | 1 | 2.2 | 4 |
| 13 | Galanta | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 4 | -1 | 2.3 | 4 |
| 14 | MFK Bytca | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 9 | -7 | 3.7 | 3 |
| 15 | Zlate Moravce | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 3 | -1 | 1.7 | 2 |
| 16 | Lokomotiva Zvolen | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | -2 | 1 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Petrzalka | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | 0 | 6 | 2 | 9 |
| 2 | Samorin | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 2 | 4 | 4 | 6 |
| 3 | Tatran Presov | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 8 | -2 | 3.5 | 6 |
| 4 | Banik Lehota p.Vtacnikom | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 2 | 2 | 3 | 4 |
| 5 | Liptovsky Mikulas | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | 4 | 2 | 2.5 | 4 |
| 6 | Zilina II | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 4 |
| 7 | Povazska Bystrica | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 4 |
| 8 | Inter Bratislava | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 5 | 0 | 3.3 | 3 |
| 9 | Zlate Moravce | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 4 | -1 | 2.3 | 3 |
| 10 | Lokomotiva Zvolen | 4 | 0 | 3 | 1 | 4 | 5 | -1 | 2.2 | 3 |
| 11 | Galanta | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 5 | -4 | 2 | 3 |
| 12 | Slovan Bratislava II | 2 | 0 | 1 | 1 | 4 | 6 | -2 | 5 | 1 |
| 13 | Pohronie | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 7 | -3 | 3.7 | 1 |
| 14 | Malzenice | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 5 | -3 | 2.3 | 1 |
| 15 | Humenne | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 7 | -6 | 2.7 | 0 |
| 16 | MFK Bytca | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 10 | -8 | 4 | 0 |
Forma i statistika timova
Liptovsky Mikulas Domaćin
- Dao
- 2.6
- Primio
- 0.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 25.07.2026 | MFK Bytca | A | 0-5 (0-2) | P | O |
| 15.05.2026 | Petrzalka | A | 2-1 (0-1) | I | O |
| 08.05.2026 | Puchov | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 02.05.2026 | Pohronie | A | 2-2 (0-1) | N | O |
| 25.04.2026 | Stara Lubovna | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 22.04.2026 | Samorin | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 18.04.2026 | Zilina II | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 11.04.2026 | Lokomotiva Zvolen | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 04.04.2026 | Malzenice | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 28.03.2026 | Slovan Bratislava II | A | 3-1 (0-1) | I | O |
Galanta Gost
- Dao
- 3.2
- Primio
- 1.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 25.07.2026 | Lokomotiva Zvolen | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 22.10.2025 | Komarno | H | 2-3 (0-2) | I | O |
| 24.09.2025 | Blava 1928 | A | 2-6 (0-3) | P | O |
| 27.08.2025 | Trebatice | A | 0-4 (0-2) | P | O |
| 06.08.2025 | Senica | A | 0-3 (0-1) | P | O |
| 27.07.2024 | Kostolne Kracany | A | 2-1 (2-0) | I | O |
| 18.11.2023 | Slovan Bratislava | H | 0-3 (0-1) | I | O |
| 27.09.2023 | Petrzalka | H | 3-3 (1-1) | N | O |
| 23.08.2023 | Nova Dedinka | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 30.07.2023 | Inter Bratislava | A | 1-1 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.9% | 90.8% | 89.9% | 89.6% | 90.3% | 90.1% | 89.9% |
| 1 | 1.32 4.3% | 1.29 4.4% | 1.30 2.3% | 1.29 9.2% | 1.33 2.9% | 1.28 3.8% | 1.29 3.7% |
| X | 5.60 12.0% | 5.10 4.1% | 4.95 3.1% | 5.15 18.4% | 4.74 5.1% | 5.25 10.5% | 5.10 5.2% |
| 2 | 8.50 9.0% | 7.70 0.0% | 7.10 5.2% | 6.80 24.8% | 6.90 9.5% | 7.25 6.6% | 7.10 10.1% |
| 0-2 | 2.72 11.9% | 2.56 8.0% | 2.70 1.9% | 2.52 8.6% | 2.72 4.2% | 2.63 3.1% | 2.65 3.9% |
| 3+ | 1.46 6.4% | 1.40 7.9% | 1.37 0.7% | 1.42 6.0% | 1.39 2.1% | 1.43 1.4% | 1.38 2.1% |
| 4+ | 2.15 7.3% | 2.08 8.0% | 2.00 2.4% | 2.10 8.7% | 2.04 4.2% | 2.15 0.0% | 2.02 3.8% |
| GG | 1.74 3.9% | 1.68 5.1% | 1.65 1.2% | 1.76 2.3% | 1.65 0.6% | 1.73 0.0% | 1.65 0.6% |
| NG | 2.10 5.0% | 2.02 3.1% | 2.05 0.0% | 1.95 2.5% | 2.08 1.0% | 1.95 0.0% | 2.03 1.0% |
| I2+ | 2.16 2.3% | 2.10 2.3% | 2.05 2.4% | - | 2.07 2.4% | 2.10 2.3% | 2.05 2.4% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice