Uporedi kvote: Zemplin Michalovce - Podbrezova
24.10.2026 13:30 • Slovacka - Super liga
Mečevi iz lige Slovacka - Super liga
Tabele Slovacka - Super liga
Super Liga
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Dunajska Streda | 9 | 7 | 2 | 0 | 28 | 5 | 23 | 3.7 | 23 |
| 2 | Spartak Trnava | 11 | 6 | 3 | 2 | 24 | 14 | 10 | 3.5 | 21 |
| 3 | Zilina | 10 | 6 | 3 | 1 | 25 | 19 | 6 | 4.4 | 21 |
| 4 | Slovan Bratislava | 10 | 6 | 2 | 2 | 24 | 10 | 14 | 3.4 | 20 |
| 5 | FK Kosice | 10 | 3 | 5 | 2 | 23 | 20 | 3 | 4.3 | 14 |
| 6 | Zemplin Michalovce | 11 | 4 | 2 | 5 | 10 | 15 | -5 | 2.3 | 14 |
| 7 | Podbrezova | 11 | 4 | 2 | 5 | 14 | 20 | -6 | 3.1 | 14 |
| 8 | Dukla Banska Bystrica | 11 | 4 | 1 | 6 | 11 | 21 | -10 | 2.9 | 13 |
| 9 | Ruzomberok | 11 | 2 | 3 | 6 | 11 | 20 | -9 | 2.8 | 9 |
| 10 | Skalica | 11 | 2 | 3 | 6 | 12 | 22 | -10 | 3.1 | 9 |
| 11 | AS Trencin | 10 | 2 | 2 | 6 | 12 | 21 | -9 | 3.3 | 8 |
| 12 | Komarno | 11 | 0 | 6 | 5 | 9 | 16 | -7 | 2.3 | 6 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Zemplin Michalovce | 7 | 3 | 2 | 2 | 8 | 7 | 1 | 2.1 | 11 |
| 2 | Dunajska Streda | 4 | 3 | 1 | 0 | 11 | 2 | 9 | 3.2 | 10 |
| 3 | Spartak Trnava | 6 | 3 | 1 | 2 | 12 | 9 | 3 | 3.5 | 10 |
| 4 | Zilina | 5 | 3 | 1 | 1 | 12 | 10 | 2 | 4.4 | 10 |
| 5 | FK Kosice | 5 | 2 | 2 | 1 | 10 | 6 | 4 | 3.2 | 8 |
| 6 | Podbrezova | 5 | 2 | 2 | 1 | 8 | 7 | 1 | 3 | 8 |
| 7 | Slovan Bratislava | 4 | 2 | 1 | 1 | 12 | 5 | 7 | 4.2 | 7 |
| 8 | Dukla Banska Bystrica | 5 | 2 | 1 | 2 | 9 | 12 | -3 | 4.2 | 7 |
| 9 | Ruzomberok | 6 | 1 | 3 | 2 | 8 | 9 | -1 | 2.8 | 6 |
| 10 | AS Trencin | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | 11 | -7 | 3 | 4 |
| 11 | Skalica | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | 15 | -9 | 3.5 | 4 |
| 12 | Komarno | 5 | 0 | 1 | 4 | 2 | 8 | -6 | 2 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Dunajska Streda | 5 | 4 | 1 | 0 | 17 | 3 | 14 | 4 | 13 |
| 2 | Slovan Bratislava | 6 | 4 | 1 | 1 | 12 | 5 | 7 | 2.8 | 13 |
| 3 | Spartak Trnava | 5 | 3 | 2 | 0 | 12 | 5 | 7 | 3.4 | 11 |
| 4 | Zilina | 5 | 3 | 2 | 0 | 13 | 9 | 4 | 4.4 | 11 |
| 5 | FK Kosice | 5 | 1 | 3 | 1 | 13 | 14 | -1 | 5.4 | 6 |
| 6 | Podbrezova | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 13 | -7 | 3.2 | 6 |
| 7 | Dukla Banska Bystrica | 6 | 2 | 0 | 4 | 2 | 9 | -7 | 1.8 | 6 |
| 8 | Skalica | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 | 7 | -1 | 2.6 | 5 |
| 9 | Komarno | 6 | 0 | 5 | 1 | 7 | 8 | -1 | 2.5 | 5 |
| 10 | AS Trencin | 5 | 1 | 1 | 3 | 8 | 10 | -2 | 3.6 | 4 |
| 11 | Zemplin Michalovce | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | 8 | -6 | 2.5 | 3 |
| 12 | Ruzomberok | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | 11 | -8 | 2.8 | 3 |
Forma i statistika timova
Zemplin Michalovce Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 1.4
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.2026 | FK Kosice | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 13.10.2026 | Banik Lehota p.Vtacnikom | A | 0-3 (0-1) | P | O |
| 10.10.2026 | Dunajska Streda | H | 0-3 (0-1) | I | O |
| 19.09.2026 | Dukla Banska Bystrica | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 12.09.2026 | Ruzomberok | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 08.09.2026 | Spartak Medzev | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 05.09.2026 | AS Trencin | H | 3-1 (2-0) | P | O |
| 30.08.2026 | Slovan Bratislava | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 26.08.2026 | V. Kapusany | A | 0-3 (0-2) | P | O |
| 22.08.2026 | Skalica | H | 2-0 (1-0) | P | U |
Podbrezova Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 1
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.2026 | Dukla Banska Bystrica | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 11.10.2026 | Spartak Trnava | H | 1-3 (0-2) | I | O |
| 29.09.2026 | Inter Bratislava | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 20.09.2026 | Skalica | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 13.09.2026 | Komarno | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 08.09.2026 | Spisska Nova Ves | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 05.09.2026 | Zilina | A | 3-1 (2-0) | I | O |
| 29.08.2026 | FK Kosice | H | 2-2 (0-2) | N | O |
| 22.08.2026 | Dunajska Streda | A | 5-0 (0-0) | I | O |
| 19.08.2026 | Rudnany | A | 0-3 (0-2) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (13 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.07.2026 | Super Liga | Podbrezova | 2-0 (2-0) | Zemplin Michalovce | I | U |
| 25.04.2026 | Super Liga | Zemplin Michalovce | 1-2 (0-1) | Podbrezova | I | O |
| 14.03.2026 | Super Liga | Podbrezova | 0-1 (0-0) | Zemplin Michalovce | P | U |
| 06.12.2025 | Super Liga | Zemplin Michalovce | 0-4 (0-1) | Podbrezova | I | O |
| 30.08.2025 | Super Liga | Podbrezova | 2-2 (1-1) | Zemplin Michalovce | N | O |
| 08.02.2025 | Super Liga | Zemplin Michalovce | 2-2 (2-1) | Podbrezova | N | O |
| 22.09.2024 | Super Liga | Podbrezova | 4-1 (2-0) | Zemplin Michalovce | I | O |
| 10.02.2024 | Super Liga | Podbrezova | 2-1 (1-0) | Zemplin Michalovce | I | O |
| 23.09.2023 | Super Liga | Zemplin Michalovce | 1-5 (1-2) | Podbrezova | I | O |
| 24.02.2023 | Super Liga | Podbrezova | 2-2 (1-2) | Zemplin Michalovce | N | O |
| 12.10.2022 | Super Liga | Zemplin Michalovce | 1-0 (1-0) | Podbrezova | P | U |
| 08.12.2018 | Super Liga | Podbrezova | 0-1 (0-0) | Zemplin Michalovce | P | U |
| 01.09.2018 | Super Liga | Zemplin Michalovce | 2-0 (1-0) | Podbrezova | P | U |