Rudar 0 - 3 Nafta — rezultat
Mečevi iz lige Slovenija - 2. SNL
| Meč | Datum | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|
| nedelja, 18. oktobar 2026. | ||||
| Dren Vrhnika - Beltinci | 18.10.2026 13:30 | 4.56 | 3.8 | 1.67 |
| Brezice - Krsko | 18.10.2026 15:30 | 2.07 | 3.55 | 3.32 |
| Meč | Datum | Kvote |
|---|---|---|
| nedelja, 18. oktobar 2026. | ||
| Dren Vrhnika - Beltinci | 18.10 13:30 |
4.56
|
3.8
|
1.67
|
| Brezice - Krsko | 18.10 15:30 |
2.07
|
3.55
|
3.32
|
Tabele Slovenija - 2. SNL
2. SNL
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Tabor Sezana | 11 | 9 | 1 | 1 | 22 | 7 | 15 | 2.6 | 28 |
| 2 | Triglav | 11 | 8 | 1 | 2 | 21 | 5 | 16 | 2.4 | 25 |
| 3 | Beltinci | 10 | 7 | 1 | 2 | 28 | 12 | 16 | 4 | 22 |
| 4 | Rudar | 11 | 6 | 0 | 5 | 21 | 17 | 4 | 3.5 | 18 |
| 5 | Bilje | 11 | 6 | 0 | 5 | 20 | 22 | -2 | 3.8 | 18 |
| 6 | Jesenice | 11 | 5 | 2 | 4 | 19 | 16 | 3 | 3.2 | 17 |
| 7 | Bistrica | 11 | 5 | 2 | 4 | 14 | 15 | -1 | 2.6 | 17 |
| 8 | Slovan Ljubljana | 11 | 5 | 2 | 4 | 14 | 18 | -4 | 2.9 | 17 |
| 9 | Ilirija | 11 | 5 | 1 | 5 | 17 | 12 | 5 | 2.6 | 16 |
| 10 | Dekani | 11 | 4 | 3 | 4 | 7 | 7 | 0 | 1.3 | 15 |
| 11 | Dren Vrhnika | 10 | 4 | 2 | 4 | 10 | 13 | -3 | 2.3 | 14 |
| 12 | Primorje | 11 | 2 | 4 | 5 | 11 | 17 | -6 | 2.5 | 10 |
| 13 | Krsko | 10 | 2 | 3 | 5 | 8 | 17 | -9 | 2.5 | 9 |
| 14 | Dravinja | 11 | 2 | 2 | 7 | 12 | 26 | -14 | 3.5 | 8 |
| 15 | Krka | 11 | 2 | 1 | 8 | 10 | 20 | -10 | 2.7 | 7 |
| 16 | Brezice | 10 | 0 | 3 | 7 | 10 | 20 | -10 | 3 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Beltinci | 6 | 6 | 0 | 0 | 22 | 4 | 18 | 4.3 | 18 |
| 2 | Tabor Sezana | 6 | 6 | 0 | 0 | 11 | 2 | 9 | 2.2 | 18 |
| 3 | Triglav | 6 | 5 | 1 | 0 | 14 | 1 | 13 | 2.5 | 16 |
| 4 | Rudar | 5 | 5 | 0 | 0 | 14 | 2 | 12 | 3.2 | 15 |
| 5 | Ilirija | 7 | 4 | 1 | 2 | 9 | 6 | 3 | 2.1 | 13 |
| 6 | Bilje | 6 | 4 | 0 | 2 | 11 | 7 | 4 | 3 | 12 |
| 7 | Bistrica | 5 | 4 | 0 | 1 | 8 | 8 | 0 | 3.2 | 12 |
| 8 | Jesenice | 6 | 3 | 2 | 1 | 14 | 8 | 6 | 3.7 | 11 |
| 9 | Slovan Ljubljana | 5 | 3 | 2 | 0 | 7 | 3 | 4 | 2 | 11 |
| 10 | Dekani | 6 | 3 | 2 | 1 | 5 | 2 | 3 | 1.2 | 11 |
| 11 | Dren Vrhnika | 5 | 3 | 1 | 1 | 8 | 4 | 4 | 2.4 | 10 |
| 12 | Primorje | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 6 | 1 | 3.2 | 7 |
| 13 | Krsko | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | 11 | -6 | 2.7 | 7 |
| 14 | Dravinja | 5 | 2 | 0 | 3 | 8 | 13 | -5 | 4.2 | 6 |
| 15 | Krka | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 5 | 0 | 2.5 | 4 |
| 16 | Brezice | 4 | 0 | 2 | 2 | 6 | 8 | -2 | 3.5 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Tabor Sezana | 5 | 3 | 1 | 1 | 11 | 5 | 6 | 3.2 | 10 |
| 2 | Triglav | 5 | 3 | 0 | 2 | 7 | 4 | 3 | 2.2 | 9 |
| 3 | Jesenice | 5 | 2 | 0 | 3 | 5 | 8 | -3 | 2.6 | 6 |
| 4 | Bilje | 5 | 2 | 0 | 3 | 9 | 15 | -6 | 4.8 | 6 |
| 5 | Slovan Ljubljana | 6 | 2 | 0 | 4 | 7 | 15 | -8 | 3.7 | 6 |
| 6 | Bistrica | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | 7 | -1 | 2.2 | 5 |
| 7 | Beltinci | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | 8 | -2 | 3.5 | 4 |
| 8 | Dekani | 5 | 1 | 1 | 3 | 2 | 5 | -3 | 1.4 | 4 |
| 9 | Dren Vrhnika | 5 | 1 | 1 | 3 | 2 | 9 | -7 | 2.2 | 4 |
| 10 | Ilirija | 4 | 1 | 0 | 3 | 8 | 6 | 2 | 3.5 | 3 |
| 11 | Primorje | 7 | 0 | 3 | 4 | 4 | 11 | -7 | 2.1 | 3 |
| 12 | Rudar | 6 | 1 | 0 | 5 | 7 | 15 | -8 | 3.7 | 3 |
| 13 | Krka | 7 | 1 | 0 | 6 | 5 | 15 | -10 | 2.9 | 3 |
| 14 | Krsko | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 | 6 | -3 | 2.2 | 2 |
| 15 | Dravinja | 6 | 0 | 2 | 4 | 4 | 13 | -9 | 2.8 | 2 |
| 16 | Brezice | 6 | 0 | 1 | 5 | 4 | 12 | -8 | 2.7 | 1 |
Forma i statistika timova
Rudar Domaćin
- Dao
- 4.2
- Primio
- 0.8
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 80%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 14.09.2022 | Posavje Krsko | A | 0-4 (0-3) | P | O |
| 09.09.2022 | Bilje | A | 4-3 (1-0) | I | O |
| 03.09.2022 | Brinje-Grosuplje | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 27.08.2022 | Dob | A | 0-4 (0-3) | P | O |
| 24.08.2022 | Vojnik | A | 0-8 | P | O |
| 21.08.2022 | Aluminij | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 14.08.2022 | Dekani | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 06.08.2022 | Rogaska | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 29.07.2022 | Beltinci | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 21.05.2022 | Gorica | H | 2-0 (0-0) | P | U |
Nafta Gost
- Dao
- 2.6
- Primio
- 1.6
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 14.09.2022 | Prekmurec Dobrovnik | A | 1-3 (1-2) | P | O |
| 09.09.2022 | Brinje-Grosuplje | A | 1-3 (1-2) | P | O |
| 04.09.2022 | Aluminij | H | 1-3 (0-0) | I | O |
| 26.08.2022 | Rogaska | A | 3-3 (2-1) | N | O |
| 19.08.2022 | Ilirija | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 12.08.2022 | Krsko | A | 1-3 (1-1) | P | O |
| 05.08.2022 | Krka | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 30.07.2022 | Primorje | A | 0-3 (0-1) | P | O |
| 20.05.2022 | Dekani | H | 6-0 (0-0) | P | O |
| 13.05.2022 | Beltinci | A | 1-0 (0-0) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (6 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.03.2022 | 2. SNL | Nafta | 2-0 (0-0) | Rudar | I | U |
| 27.08.2021 | 2. SNL | Rudar | 3-1 (1-1) | Nafta | P | O |
| 22.05.2021 | 2. SNL | Rudar | 1-2 (1-0) | Nafta | I | O |
| 02.05.2021 | 2. SNL | Rudar | - | Nafta | - | U |
| 24.03.2021 | 2. SNL | Nafta | 1-2 (0-1) | Rudar | P | O |
| 30.10.2019 | Cup | Rudar | 0-2 (0-1) | Nafta | I | U |
| 16.10.2019 | Cup | Nafta | 2-1 (0-0) | Rudar | I | O |