Uporedi kvote: Brezice - Krsko
Predikcija
Očekivani golovi
Ukupno očekivano: 2,8 golova
Šanse za golove
Šanse za ishod
Predikcija je statistička procena našeg modela — nije garancija ishoda. Igraj odgovorno.
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.2% | 90.2% | 90.3% | – | – | – | 88.8% |
| 1 | 1.93 0.0% | 1.93 0.0% | 1.98 0.0% | - | - | - | 1.96 0.0% |
| X | 3.50 0.0% | 3.50 0.0% | 3.40 0.0% | - | - | - | 3.35 0.0% |
| 2 | 3.28 0.0% | 3.28 0.0% | 3.25 0.0% | - | - | - | 3.15 0.0% |
| 0-2 | 2.02 0.0% | 2.02 0.0% | 2.00 0.0% | - | - | - | 2.00 0.0% |
| 3+ | 1.68 0.0% | 1.68 0.0% | 1.65 0.0% | - | - | - | 1.66 0.0% |
| 4+ | 2.70 0.0% | 2.70 0.0% | 2.80 0.0% | - | - | - | 2.80 0.0% |
| GG | 1.59 0.0% | 1.59 0.0% | 1.58 0.0% | - | - | - | 1.58 0.0% |
| NG | 2.17 0.0% | 2.17 0.0% | 2.12 0.0% | - | - | - | 2.12 0.0% |
| I2+ | 2.34 0.0% | 2.34 0.0% | 2.55 0.0% | - | - | - | 2.55 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice
Serije
Mečevi iz lige Slovenija - 2. SNL
Tabele Slovenija - 2. SNL
2. SNL
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Tabor Sezana | 11 | 9 | 1 | 1 | 22 | 7 | 15 | 2.6 | 28 |
| 2 | Triglav | 11 | 8 | 1 | 2 | 21 | 5 | 16 | 2.4 | 25 |
| 3 | Beltinci | 10 | 7 | 1 | 2 | 28 | 12 | 16 | 4 | 22 |
| 4 | Jesenice | 11 | 5 | 2 | 4 | 19 | 16 | 3 | 3.2 | 17 |
| 5 | Slovan Ljubljana | 10 | 5 | 2 | 3 | 14 | 16 | -2 | 3 | 17 |
| 6 | Ilirija | 11 | 5 | 1 | 5 | 17 | 12 | 5 | 2.6 | 16 |
| 7 | Rudar | 10 | 5 | 0 | 5 | 19 | 17 | 2 | 3.6 | 15 |
| 8 | Dekani | 11 | 4 | 3 | 4 | 7 | 7 | 0 | 1.3 | 15 |
| 9 | Bilje | 10 | 5 | 0 | 5 | 18 | 22 | -4 | 4 | 15 |
| 10 | Bistrica | 10 | 4 | 2 | 4 | 13 | 15 | -2 | 2.8 | 14 |
| 11 | Dren Vrhnika | 10 | 4 | 2 | 4 | 10 | 13 | -3 | 2.3 | 14 |
| 12 | Primorje | 10 | 2 | 4 | 4 | 11 | 16 | -5 | 2.7 | 10 |
| 13 | Krsko | 10 | 2 | 3 | 5 | 8 | 17 | -9 | 2.5 | 9 |
| 14 | Dravinja | 11 | 2 | 2 | 7 | 12 | 26 | -14 | 3.5 | 8 |
| 15 | Krka | 10 | 2 | 1 | 7 | 10 | 18 | -8 | 2.8 | 7 |
| 16 | Brezice | 10 | 0 | 3 | 7 | 10 | 20 | -10 | 3 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Beltinci | 6 | 6 | 0 | 0 | 22 | 4 | 18 | 4.3 | 18 |
| 2 | Tabor Sezana | 6 | 6 | 0 | 0 | 11 | 2 | 9 | 2.2 | 18 |
| 3 | Triglav | 6 | 5 | 1 | 0 | 14 | 1 | 13 | 2.5 | 16 |
| 4 | Ilirija | 7 | 4 | 1 | 2 | 9 | 6 | 3 | 2.1 | 13 |
| 5 | Rudar | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | 2 | 10 | 3.5 | 12 |
| 6 | Jesenice | 6 | 3 | 2 | 1 | 14 | 8 | 6 | 3.7 | 11 |
| 7 | Slovan Ljubljana | 5 | 3 | 2 | 0 | 7 | 3 | 4 | 2 | 11 |
| 8 | Dekani | 6 | 3 | 2 | 1 | 5 | 2 | 3 | 1.2 | 11 |
| 9 | Dren Vrhnika | 5 | 3 | 1 | 1 | 8 | 4 | 4 | 2.4 | 10 |
| 10 | Bilje | 5 | 3 | 0 | 2 | 9 | 7 | 2 | 3.2 | 9 |
| 11 | Bistrica | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | 8 | -1 | 3.8 | 9 |
| 12 | Primorje | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 6 | 1 | 3.2 | 7 |
| 13 | Krsko | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | 11 | -6 | 2.7 | 7 |
| 14 | Dravinja | 5 | 2 | 0 | 3 | 8 | 13 | -5 | 4.2 | 6 |
| 15 | Krka | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 5 | 0 | 2.5 | 4 |
| 16 | Brezice | 4 | 0 | 2 | 2 | 6 | 8 | -2 | 3.5 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Tabor Sezana | 5 | 3 | 1 | 1 | 11 | 5 | 6 | 3.2 | 10 |
| 2 | Triglav | 5 | 3 | 0 | 2 | 7 | 4 | 3 | 2.2 | 9 |
| 3 | Jesenice | 5 | 2 | 0 | 3 | 5 | 8 | -3 | 2.6 | 6 |
| 4 | Slovan Ljubljana | 5 | 2 | 0 | 3 | 7 | 13 | -6 | 4 | 6 |
| 5 | Bilje | 5 | 2 | 0 | 3 | 9 | 15 | -6 | 4.8 | 6 |
| 6 | Bistrica | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | 7 | -1 | 2.2 | 5 |
| 7 | Beltinci | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | 8 | -2 | 3.5 | 4 |
| 8 | Dekani | 5 | 1 | 1 | 3 | 2 | 5 | -3 | 1.4 | 4 |
| 9 | Dren Vrhnika | 5 | 1 | 1 | 3 | 2 | 9 | -7 | 2.2 | 4 |
| 10 | Ilirija | 4 | 1 | 0 | 3 | 8 | 6 | 2 | 3.5 | 3 |
| 11 | Primorje | 6 | 0 | 3 | 3 | 4 | 10 | -6 | 2.3 | 3 |
| 12 | Rudar | 6 | 1 | 0 | 5 | 7 | 15 | -8 | 3.7 | 3 |
| 13 | Krka | 6 | 1 | 0 | 5 | 5 | 13 | -8 | 3 | 3 |
| 14 | Krsko | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 | 6 | -3 | 2.2 | 2 |
| 15 | Dravinja | 6 | 0 | 2 | 4 | 4 | 13 | -9 | 2.8 | 2 |
| 16 | Brezice | 6 | 0 | 1 | 5 | 4 | 12 | -8 | 2.7 | 1 |
Forma i statistika timova
Brezice Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 2.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Jesenice | A | 2-2 (2-1) | N | O |
| 03.10.2026 | Primorje | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 27.09.2026 | Slovan Ljubljana | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 19.09.2026 | Rudar | H | 3-4 (2-1) | I | O |
| 16.09.2026 | Triglav | A | 4-0 (3-0) | I | O |
| 12.09.2026 | Bistrica | A | 2-1 (0-1) | I | O |
| 05.09.2026 | Dravinja | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 28.08.2026 | Tabor Sezana | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 15.08.2026 | Dren Vrhnika | H | 1-2 (1-0) | I | O |
| 08.08.2026 | Bilje | A | 2-1 (1-0) | I | O |
Krsko Gost
- Dao
- 0.6
- Primio
- 1.2
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 80%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.2026 | Triglav | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 03.10.2026 | Dren Vrhnika | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 27.09.2026 | Bilje | H | 3-1 (2-1) | P | O |
| 19.09.2026 | Ilirija | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 12.09.2026 | Krka | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 05.09.2026 | Beltinci | A | 3-2 (1-1) | I | O |
| 29.08.2026 | Dekani | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 23.08.2026 | Tabor Sezana | H | 0-6 (0-5) | I | O |
| 14.08.2026 | Jesenice | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 08.08.2026 | Primorje | H | 2-1 (2-0) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (4 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.05.2022 | 2. SNL | Krsko | 2-1 (1-0) | Brezice | I | O |
| 07.11.2021 | 2. SNL | Brezice | 0-0 (0-0) | Krsko | N | U |
| 19.05.2021 | 2. SNL | Krsko | - | Brezice | - | U |
| 20.04.2021 | 2. SNL | Brezice | 1-1 (1-1) | Krsko | N | U |
| 05.04.2020 | 2. SNL | Krsko | - | Brezice | - | U |
| 21.09.2019 | 2. SNL | Brezice | 0-1 (0-1) | Krsko | I | U |