Tabor Sezana 2 - 2 Triglav — rezultat
29.07.2023 16:00 • Slovenija - 2. SNL
Tabele Slovenija - 2. SNL
2. SNL
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Tabor Sezana | 13 | 10 | 1 | 2 | 26 | 10 | 16 | 2.8 | 31 |
| 2 | Beltinci | 13 | 9 | 1 | 3 | 39 | 17 | 22 | 4.3 | 28 |
| 3 | Triglav | 13 | 9 | 1 | 3 | 27 | 12 | 15 | 3 | 28 |
| 4 | Bistrica | 13 | 7 | 2 | 4 | 19 | 16 | 3 | 2.7 | 23 |
| 5 | Ilirija | 13 | 7 | 1 | 5 | 24 | 13 | 11 | 2.8 | 22 |
| 6 | Bilje | 13 | 7 | 0 | 6 | 23 | 27 | -4 | 3.8 | 21 |
| 7 | Rudar | 13 | 6 | 1 | 6 | 23 | 20 | 3 | 3.3 | 19 |
| 8 | Jesenice | 13 | 5 | 3 | 5 | 22 | 21 | 1 | 3.3 | 18 |
| 9 | Slovan Ljubljana | 13 | 5 | 2 | 6 | 14 | 21 | -7 | 2.7 | 17 |
| 10 | Dekani | 13 | 4 | 4 | 5 | 7 | 8 | -1 | 1.2 | 16 |
| 11 | Primorje | 13 | 4 | 4 | 5 | 13 | 17 | -4 | 2.3 | 16 |
| 12 | Dravinja | 13 | 4 | 2 | 7 | 19 | 26 | -7 | 3.5 | 14 |
| 13 | Dren Vrhnika | 13 | 4 | 2 | 7 | 12 | 22 | -10 | 2.6 | 14 |
| 14 | Krka | 13 | 4 | 1 | 8 | 17 | 22 | -5 | 3 | 13 |
| 15 | Krsko | 13 | 2 | 3 | 8 | 9 | 27 | -18 | 2.8 | 9 |
| 16 | Brezice | 13 | 1 | 4 | 8 | 12 | 27 | -15 | 3 | 7 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Tabor Sezana | 7 | 7 | 0 | 0 | 13 | 2 | 11 | 2.1 | 21 |
| 2 | Beltinci | 7 | 6 | 0 | 1 | 25 | 8 | 17 | 4.7 | 18 |
| 3 | Rudar | 6 | 5 | 1 | 0 | 16 | 4 | 12 | 3.3 | 16 |
| 4 | Triglav | 7 | 5 | 1 | 1 | 16 | 5 | 11 | 3 | 16 |
| 5 | Ilirija | 8 | 5 | 1 | 2 | 12 | 6 | 6 | 2.2 | 16 |
| 6 | Bilje | 7 | 5 | 0 | 2 | 14 | 9 | 5 | 3.3 | 15 |
| 7 | Bistrica | 6 | 5 | 0 | 1 | 10 | 8 | 2 | 3 | 15 |
| 8 | Dekani | 7 | 3 | 3 | 1 | 5 | 2 | 3 | 1 | 12 |
| 9 | Jesenice | 7 | 3 | 2 | 2 | 15 | 11 | 4 | 3.7 | 11 |
| 10 | Slovan Ljubljana | 6 | 3 | 2 | 1 | 7 | 4 | 3 | 1.8 | 11 |
| 11 | Primorje | 5 | 3 | 1 | 1 | 8 | 6 | 2 | 2.8 | 10 |
| 12 | Dren Vrhnika | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 | 10 | 0 | 2.9 | 10 |
| 13 | Dravinja | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | 13 | -4 | 3.7 | 9 |
| 14 | Krka | 5 | 2 | 1 | 2 | 8 | 5 | 3 | 2.6 | 7 |
| 15 | Krsko | 7 | 2 | 1 | 4 | 5 | 17 | -12 | 3.1 | 7 |
| 16 | Brezice | 6 | 1 | 2 | 3 | 8 | 15 | -7 | 3.8 | 5 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Triglav | 6 | 4 | 0 | 2 | 11 | 7 | 4 | 3 | 12 |
| 2 | Tabor Sezana | 6 | 3 | 1 | 2 | 13 | 8 | 5 | 3.5 | 10 |
| 3 | Beltinci | 6 | 3 | 1 | 2 | 14 | 9 | 5 | 3.8 | 10 |
| 4 | Bistrica | 7 | 2 | 2 | 3 | 9 | 8 | 1 | 2.4 | 8 |
| 5 | Jesenice | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 10 | -3 | 2.8 | 7 |
| 6 | Ilirija | 5 | 2 | 0 | 3 | 12 | 7 | 5 | 3.8 | 6 |
| 7 | Primorje | 8 | 1 | 3 | 4 | 5 | 11 | -6 | 2 | 6 |
| 8 | Krka | 8 | 2 | 0 | 6 | 9 | 17 | -8 | 3.2 | 6 |
| 9 | Bilje | 6 | 2 | 0 | 4 | 9 | 18 | -9 | 4.5 | 6 |
| 10 | Slovan Ljubljana | 7 | 2 | 0 | 5 | 7 | 17 | -10 | 3.4 | 6 |
| 11 | Dravinja | 7 | 1 | 2 | 4 | 10 | 13 | -3 | 3.3 | 5 |
| 12 | Dekani | 6 | 1 | 1 | 4 | 2 | 6 | -4 | 1.3 | 4 |
| 13 | Dren Vrhnika | 6 | 1 | 1 | 4 | 2 | 12 | -10 | 2.3 | 4 |
| 14 | Rudar | 7 | 1 | 0 | 6 | 7 | 16 | -9 | 3.3 | 3 |
| 15 | Krsko | 6 | 0 | 2 | 4 | 4 | 10 | -6 | 2.3 | 2 |
| 16 | Brezice | 7 | 0 | 2 | 5 | 4 | 12 | -8 | 2.3 | 2 |
Forma i statistika timova
Tabor Sezana Domaćin
- Dao
- 0.8
- Primio
- 1.4
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.05.2023 | Gorica | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 14.05.2023 | Maribor | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 04.05.2023 | Bravo | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 30.04.2023 | Radomlje | H | 1-2 (1-0) | I | O |
| 22.04.2023 | Mura | H | 1-2 (0-0) | I | O |
| 15.04.2023 | Celje | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 08.04.2023 | NK Domzale | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 02.04.2023 | Olimpija Ljubljana | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 19.03.2023 | Koper | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 16.03.2023 | Gorica | H | 0-1 (0-0) | I | U |
Triglav Gost
- Dao
- 1.8
- Primio
- 1.6
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.05.2023 | Dob | A | 2-3 (1-0) | P | O |
| 13.05.2023 | Dekani | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 03.05.2023 | Beltinci | A | 1-2 (0-2) | P | O |
| 29.04.2023 | Bistrica | H | 2-3 (0-1) | I | O |
| 23.04.2023 | Fuzinar | A | 2-2 (2-2) | N | O |
| 14.04.2023 | Rudar | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 07.04.2023 | Nafta | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 02.04.2023 | Brinje-Grosuplje | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 24.03.2023 | Aluminij | H | 0-4 (0-1) | I | O |
| 19.03.2023 | Rogaska | A | 0-2 (0-1) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (6 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.05.2022 | 1. SNL | Triglav | 2-5 (1-3) | Tabor Sezana | P | O |
| 26.05.2022 | 1. SNL | Tabor Sezana | 3-1 (1-0) | Triglav | P | O |
| 12.07.2020 | 1. SNL | Triglav | 1-2 (0-1) | Tabor Sezana | P | O |
| 05.03.2020 | 1. SNL | Tabor Sezana | 3-1 (1-1) | Triglav | P | O |
| 26.10.2019 | 1. SNL | Triglav | 3-2 (2-2) | Tabor Sezana | I | O |
| 17.08.2019 | 1. SNL | Tabor Sezana | 2-0 (1-0) | Triglav | P | U |