FK Crvena Zvezda 3 - 0 FK Partizan — rezultat
26.04.2026 16:00 • Srbija - Super liga
Mečevi iz lige Srbija - Super liga
Tabele Srbija - Super liga
Super Liga
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FK Crvena Zvezda | 5 | 5 | 0 | 0 | 16 | 1 | 15 | 3.4 | 15 |
| 2 | Vojvodina | 7 | 5 | 0 | 2 | 15 | 6 | 9 | 3 | 15 |
| 3 | IMT Novi Beograd | 7 | 4 | 1 | 2 | 10 | 4 | 6 | 2 | 13 |
| 4 | Radnicki 1923 | 6 | 3 | 1 | 2 | 7 | 6 | 1 | 2.2 | 10 |
| 5 | Mladost Lucani | 7 | 2 | 4 | 1 | 7 | 6 | 1 | 1.9 | 10 |
| 6 | Cukaricki | 7 | 3 | 1 | 3 | 9 | 12 | -3 | 3 | 10 |
| 7 | Zeleznicar Pancevo | 5 | 2 | 2 | 1 | 9 | 5 | 4 | 2.8 | 8 |
| 8 | OFK Beograd | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | 9 | -2 | 2.7 | 8 |
| 9 | Radnik Surdulica | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | 9 | -3 | 2.5 | 8 |
| 10 | Novi Pazar | 7 | 2 | 2 | 3 | 5 | 8 | -3 | 1.9 | 8 |
| 11 | Macva | 7 | 2 | 1 | 4 | 5 | 13 | -8 | 2.6 | 7 |
| 12 | Radnicki NIS | 6 | 1 | 2 | 3 | 3 | 6 | -3 | 1.5 | 5 |
| 13 | FK Partizan | 5 | 1 | 1 | 3 | 7 | 9 | -2 | 3.2 | 4 |
| 14 | Zemun | 7 | 0 | 1 | 6 | 2 | 14 | -12 | 2.3 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FK Crvena Zvezda | 4 | 4 | 0 | 0 | 14 | 1 | 13 | 3.8 | 12 |
| 2 | Vojvodina | 4 | 4 | 0 | 0 | 9 | 1 | 8 | 2.5 | 12 |
| 3 | IMT Novi Beograd | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | 0 | 6 | 2 | 7 |
| 4 | Zeleznicar Pancevo | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 2 | 5 | 3 | 7 |
| 5 | Radnik Surdulica | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 2 | 2 | 2 | 7 |
| 6 | Novi Pazar | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 5 | 0 | 2.5 | 7 |
| 7 | Radnicki 1923 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | 1 | 4 | 3 | 6 |
| 8 | Macva | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 6 |
| 9 | Cukaricki | 4 | 2 | 0 | 2 | 5 | 6 | -1 | 2.8 | 6 |
| 10 | Mladost Lucani | 3 | 1 | 2 | 0 | 5 | 3 | 2 | 2.7 | 5 |
| 11 | OFK Beograd | 3 | 1 | 2 | 0 | 3 | 2 | 1 | 1.7 | 5 |
| 12 | Radnicki NIS | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | -2 | 2 | 1 |
| 13 | Zemun | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 6 | -4 | 2 | 1 |
| 14 | FK Partizan | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 | 2 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | IMT Novi Beograd | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 | 4 | 0 | 2 | 6 |
| 2 | Mladost Lucani | 4 | 1 | 2 | 1 | 2 | 3 | -1 | 1.2 | 5 |
| 3 | FK Partizan | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 6 | 0 | 4 | 4 |
| 4 | Radnicki NIS | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | -1 | 1.2 | 4 |
| 5 | Cukaricki | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 4 |
| 6 | Radnicki 1923 | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | 5 | -3 | 1.8 | 4 |
| 7 | FK Crvena Zvezda | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 3 |
| 8 | Vojvodina | 3 | 1 | 0 | 2 | 6 | 5 | 1 | 3.7 | 3 |
| 9 | OFK Beograd | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 7 | -3 | 3.7 | 3 |
| 10 | Zeleznicar Pancevo | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 1 |
| 11 | Novi Pazar | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 3 | -3 | 1 | 1 |
| 12 | Radnik Surdulica | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 7 | -5 | 3 | 1 |
| 13 | Macva | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 10 | -8 | 3 | 1 |
| 14 | Zemun | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 8 | -8 | 2.7 | 0 |
Forma i statistika timova
FK Crvena Zvezda Domaćin
- Dao
- 2.6
- Primio
- 1.2
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.04.2026 | Zeleznicar Pancevo | A | 2-2 (2-1) | N | O |
| 18.04.2026 | Vojvodina | H | 4-1 (2-0) | P | O |
| 09.04.2026 | FK Spartak Zdrepceva KRV | H | 3-2 (2-1) | P | O |
| 05.04.2026 | Radnik Surdulica | A | 1-2 (1-2) | P | O |
| 21.03.2026 | Radnicki NIS | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 15.03.2026 | IMT Novi Beograd | A | 1-2 (1-2) | P | O |
| 08.03.2026 | Napredak | H | 4-0 (4-0) | P | O |
| 05.03.2026 | Novi Pazar | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 01.03.2026 | Radnicki 1923 | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 26.02.2026 | Lille | H | 0-2 (0-1) | I | U |
FK Partizan Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 0.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.04.2026 | Vojvodina | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 18.04.2026 | Zeleznicar Pancevo | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 09.04.2026 | Novi Pazar | A | 2-3 (1-1) | P | O |
| 05.04.2026 | Cukaricki | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 21.03.2026 | Mladost Lucani | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 14.03.2026 | TSC Backa Topola | H | 2-1 (2-1) | P | O |
| 08.03.2026 | Vojvodina | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 28.02.2026 | OFK Beograd | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 22.02.2026 | FK Crvena Zvezda | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 14.02.2026 | FK Spartak Zdrepceva KRV | H | 2-1 (2-0) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (31 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.02.2026 | Super Liga | FK Crvena Zvezda | 3-0 (1-0) | FK Partizan | P | O |
| 20.09.2025 | Super Liga | FK Partizan | 1-2 (0-1) | FK Crvena Zvezda | P | O |
| 12.04.2025 | Super Liga | FK Crvena Zvezda | 2-1 (0-1) | FK Partizan | P | O |
| 22.02.2025 | Super Liga | FK Crvena Zvezda | 3-3 (0-1) | FK Partizan | N | O |
| 23.09.2024 | Super Liga | FK Partizan | 0-4 (0-2) | FK Crvena Zvezda | P | O |
| 24.04.2024 | Cup | FK Crvena Zvezda | 2-0 (2-0) | FK Partizan | P | U |
| 20.04.2024 | Super Liga | FK Crvena Zvezda | 3-2 (1-1) | FK Partizan | P | O |
| 09.03.2024 | Super Liga | FK Crvena Zvezda | 2-2 (1-1) | FK Partizan | N | O |
| 20.12.2023 | Super Liga | FK Partizan | 2-1 (1-0) | FK Crvena Zvezda | I | O |
| 26.04.2023 | Super Liga | FK Partizan | 0-0 (0-0) | FK Crvena Zvezda | N | U |
| 03.03.2023 | Super Liga | FK Crvena Zvezda | 1-0 (1-0) | FK Partizan | P | U |
| 31.08.2022 | Super Liga | FK Partizan | 1-1 (0-1) | FK Crvena Zvezda | N | U |
| 26.05.2022 | Cup | FK Partizan | 0-0 | FK Crvena Zvezda | N | U |
| 26.05.2022 | Cup | FK Crvena Zvezda | 2-1 (1-0) | FK Partizan | P | O |
| 16.04.2022 | Super Liga | FK Crvena Zvezda | 0-0 (0-0) | FK Partizan | N | U |
| 27.02.2022 | Super Liga | FK Crvena Zvezda | 2-0 (2-0) | FK Partizan | P | U |
| 19.09.2021 | Super Liga | FK Partizan | 1-1 (1-0) | FK Crvena Zvezda | N | U |
| 25.05.2021 | Cup | FK Crvena Zvezda | 0-0 (0-0) | FK Partizan | N | U |
| 07.04.2021 | Super Liga | FK Crvena Zvezda | 1-0 (0-0) | FK Partizan | P | U |
| 18.10.2020 | Super Liga | FK Partizan | 1-1 (1-0) | FK Crvena Zvezda | N | U |
| 01.03.2020 | Super Liga | FK Crvena Zvezda | 0-0 (0-0) | FK Partizan | N | U |
| 22.09.2019 | Super Liga | FK Partizan | 2-0 (0-0) | FK Crvena Zvezda | I | U |
| 25.04.2019 | Super Liga | FK Crvena Zvezda | 2-1 | FK Partizan | P | O |
| 02.03.2019 | Super Liga | FK Crvena Zvezda | 1-1 (0-1) | FK Partizan | N | U |
| 23.09.2018 | Super Liga | FK Partizan | 1-1 (1-0) | FK Crvena Zvezda | N | U |
| 14.04.2018 | Super Liga | FK Crvena Zvezda | 2-1 (2-0) | FK Partizan | P | O |
| 13.12.2017 | Super Liga | FK Partizan | 1-1 (0-0) | FK Crvena Zvezda | N | U |
| 27.08.2017 | Super Liga | FK Crvena Zvezda | 0-0 (0-0) | FK Partizan | N | U |
| 18.04.2017 | Super Liga | FK Crvena Zvezda | 1-3 (0-1) | FK Partizan | I | O |
| 04.03.2017 | Super Liga | FK Crvena Zvezda | 1-1 (1-0) | FK Partizan | N | U |
| 17.09.2016 | Super Liga | FK Partizan | 1-0 (0-0) | FK Crvena Zvezda | I | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.7% | 90.7% | 96.3% | 94.7% | – | 95.2% | 95.3% |
| 1 | 1.18 16.9% | 1.18 16.9% | 1.33 6.3% | 1.24 14.5% | - | 1.25 13.8% | 1.25 7.4% |
| X | 5.90 28.3% | 5.90 28.3% | 5.70 16.3% | 6.30 26.0% | - | 6.50 36.8% | 6.20 25.3% |
| 2 | 11.70 97.3% | 11.70 97.3% | 9.00 28.6% | 11.00 80.3% | - | 10.40 56.4% | 11.30 88.3% |
| 0-2 | 2.74 4.6% | 2.74 4.6% | 3.00 1.7% | 2.87 11.7% | - | 3.00 0.0% | 3.00 17.6% |
| 3+ | 1.35 2.9% | 1.35 2.9% | 1.40 1.4% | 1.38 6.1% | - | 1.40 0.0% | 1.39 2.8% |
| 4+ | 1.95 2.5% | 1.95 2.5% | 2.00 0.0% | 1.95 10.1% | - | 2.05 0.0% | 2.00 7.0% |
| GG | 1.80 8.4% | 1.80 8.4% | 1.78 11.3% | 1.83 10.9% | - | 1.76 17.3% | 1.85 12.8% |
| NG | 1.89 14.1% | 1.89 14.1% | 2.05 12.8% | 1.90 12.4% | - | 2.05 19.6% | 1.96 7.5% |
| I2+ | 2.02 2.5% | 2.02 2.5% | 2.05 2.4% | 1.97 10.5% | - | 2.05 0.0% | 2.07 3.7% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice