FK Crvena Zvezda 5 - 0 Macva — rezultat
17.07.2026 18:00 • Srbija - Super liga
Mečevi iz lige Srbija - Super liga
| Meč | Datum | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|
| ponedeljak, 31. avgust 2026. | ||||
| ── Super Liga ── | ||||
| FK Partizan - OFK Beograd | 31.08.2026 17:00 | 1.77 | 4.2 | 4.6 |
| subota, 5. septembar 2026. | ||||
| FK Crvena Zvezda - Partizan | 05.09.2026 15:00 | - | - | - |
| Meč | Datum | Kvote |
|---|---|---|
| ponedeljak, 31. avgust 2026. | ||
| ── Super Liga ── | ||
| FK Partizan - OFK Beograd | 31.08 17:00 |
1.77
|
4.2
|
4.6
|
| subota, 5. septembar 2026. | ||
| FK Crvena Zvezda - Partizan | 05.09 15:00 |
-
|
-
|
-
|
Tabele Srbija - Super liga
Super Liga
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FK Crvena Zvezda | 5 | 5 | 0 | 0 | 16 | 1 | 15 | 3.4 | 15 |
| 2 | Vojvodina | 7 | 5 | 0 | 2 | 15 | 6 | 9 | 3 | 15 |
| 3 | IMT Novi Beograd | 7 | 4 | 1 | 2 | 10 | 4 | 6 | 2 | 13 |
| 4 | Radnicki 1923 | 6 | 3 | 1 | 2 | 7 | 6 | 1 | 2.2 | 10 |
| 5 | Mladost Lucani | 7 | 2 | 4 | 1 | 7 | 6 | 1 | 1.9 | 10 |
| 6 | Cukaricki | 7 | 3 | 1 | 3 | 9 | 12 | -3 | 3 | 10 |
| 7 | Zeleznicar Pancevo | 5 | 2 | 2 | 1 | 9 | 5 | 4 | 2.8 | 8 |
| 8 | OFK Beograd | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | 9 | -2 | 2.7 | 8 |
| 9 | Radnik Surdulica | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | 9 | -3 | 2.5 | 8 |
| 10 | Novi Pazar | 7 | 2 | 2 | 3 | 5 | 8 | -3 | 1.9 | 8 |
| 11 | Macva | 7 | 2 | 1 | 4 | 5 | 13 | -8 | 2.6 | 7 |
| 12 | Radnicki NIS | 6 | 1 | 2 | 3 | 3 | 6 | -3 | 1.5 | 5 |
| 13 | FK Partizan | 5 | 1 | 1 | 3 | 7 | 9 | -2 | 3.2 | 4 |
| 14 | Zemun | 7 | 0 | 1 | 6 | 2 | 14 | -12 | 2.3 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FK Crvena Zvezda | 4 | 4 | 0 | 0 | 14 | 1 | 13 | 3.8 | 12 |
| 2 | Vojvodina | 4 | 4 | 0 | 0 | 9 | 1 | 8 | 2.5 | 12 |
| 3 | IMT Novi Beograd | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | 0 | 6 | 2 | 7 |
| 4 | Zeleznicar Pancevo | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 2 | 5 | 3 | 7 |
| 5 | Radnik Surdulica | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 2 | 2 | 2 | 7 |
| 6 | Novi Pazar | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 5 | 0 | 2.5 | 7 |
| 7 | Radnicki 1923 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | 1 | 4 | 3 | 6 |
| 8 | Macva | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 6 |
| 9 | Cukaricki | 4 | 2 | 0 | 2 | 5 | 6 | -1 | 2.8 | 6 |
| 10 | Mladost Lucani | 3 | 1 | 2 | 0 | 5 | 3 | 2 | 2.7 | 5 |
| 11 | OFK Beograd | 3 | 1 | 2 | 0 | 3 | 2 | 1 | 1.7 | 5 |
| 12 | Radnicki NIS | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | -2 | 2 | 1 |
| 13 | Zemun | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 6 | -4 | 2 | 1 |
| 14 | FK Partizan | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 | 2 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | IMT Novi Beograd | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 | 4 | 0 | 2 | 6 |
| 2 | Mladost Lucani | 4 | 1 | 2 | 1 | 2 | 3 | -1 | 1.2 | 5 |
| 3 | FK Partizan | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 6 | 0 | 4 | 4 |
| 4 | Radnicki NIS | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | -1 | 1.2 | 4 |
| 5 | Cukaricki | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 4 |
| 6 | Radnicki 1923 | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | 5 | -3 | 1.8 | 4 |
| 7 | FK Crvena Zvezda | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 3 |
| 8 | Vojvodina | 3 | 1 | 0 | 2 | 6 | 5 | 1 | 3.7 | 3 |
| 9 | OFK Beograd | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 7 | -3 | 3.7 | 3 |
| 10 | Zeleznicar Pancevo | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 1 |
| 11 | Novi Pazar | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 3 | -3 | 1 | 1 |
| 12 | Radnik Surdulica | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 7 | -5 | 3 | 1 |
| 13 | Macva | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 10 | -8 | 3 | 1 |
| 14 | Zemun | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 8 | -8 | 2.7 | 0 |
Forma i statistika timova
FK Crvena Zvezda Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.4
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.05.2026 | OFK Beograd | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 17.05.2026 | Radnik Surdulica | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 13.05.2026 | Vojvodina | H | 2-2 (0-2) | N | O |
| 09.05.2026 | Novi Pazar | H | 1-2 (0-0) | I | O |
| 04.05.2026 | Cukaricki | A | 1-2 (1-2) | P | O |
| 30.04.2026 | Jedinstvo Ub | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 26.04.2026 | FK Partizan | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 22.04.2026 | Zeleznicar Pancevo | A | 2-2 (2-1) | N | O |
| 18.04.2026 | Vojvodina | H | 4-1 (2-0) | P | O |
| 09.04.2026 | FK Spartak Zdrepceva KRV | H | 3-2 (2-1) | P | O |
Macva Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 0.8
- GG
- 0%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 09.05.2026 | Loznica | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 03.05.2026 | FK Vozdovac | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 27.04.2026 | OFK Vrsac | H | 3-0 (3-0) | P | O |
| 22.04.2026 | Zemun | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 18.04.2026 | Jedinstvo Ub | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 05.04.2026 | Stepojevac Vaga | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 28.03.2026 | FK Trayal | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 21.03.2026 | Dubocica | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 13.03.2026 | Loznica | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 09.03.2026 | FAP | H | 1-1 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (9 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.09.2022 | Cup | Macva | 0-2 (0-0) | FK Crvena Zvezda | P | U |
| 11.03.2021 | Super Liga | FK Crvena Zvezda | 4-0 (2-0) | Macva | P | O |
| 09.08.2020 | Super Liga | Macva | 0-3 (0-1) | FK Crvena Zvezda | P | O |
| 07.03.2020 | Super Liga | Macva | 0-3 (0-3) | FK Crvena Zvezda | P | O |
| 28.09.2019 | Super Liga | FK Crvena Zvezda | 3-1 (3-0) | Macva | P | O |
| 30.03.2019 | Super Liga | FK Crvena Zvezda | 2-1 (1-1) | Macva | P | O |
| 28.10.2018 | Super Liga | Macva | 0-2 (0-1) | FK Crvena Zvezda | P | U |
| 18.03.2018 | Super Liga | Macva | 0-2 (0-0) | FK Crvena Zvezda | P | U |
| 14.10.2017 | Super Liga | FK Crvena Zvezda | 4-0 (2-0) | Macva | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 95.2% | 89.8% | 93.5% | 95.7% | 93.4% | 92.6% | 91.7% |
| 1 | 1.02 0.0% | 1.01 1.0% | 1.06 3.6% | 1.06 1.9% | 1.06 0.9% | 1.05 2.8% | 1.04 2.8% |
| X | 21.00 23.5% | 12.00 17.6% | 11.00 33.3% | 15.00 36.4% | 10.80 5.9% | 10.50 16.7% | 11.00 20.9% |
| 2 | 45.00 6.3% | 25.00 10.7% | 28.00 64.7% | 29.00 7.4% | 28.60 6.7% | 31.00 33.0% | 26.50 29.3% |
| 0-2 | 4.54 18.8% | 3.85 15.3% | 3.60 1.4% | 3.45 1.4% | 3.71 5.4% | 3.40 4.6% | 3.90 11.4% |
| 3+ | 1.20 4.8% | 1.18 4.8% | 1.26 1.6% | 1.28 0.8% | 1.24 2.4% | 1.27 2.3% | 1.21 3.2% |
| 4+ | 1.60 5.3% | 1.56 5.5% | 1.70 1.2% | 1.74 2.4% | 1.67 3.5% | 1.65 8.3% | 1.60 5.9% |
| GG | 2.39 15.8% | 2.32 15.6% | 2.55 24.4% | 2.92 24.3% | 2.56 0.8% | 2.55 10.9% | 2.55 11.8% |
| NG | 1.58 11.3% | 1.53 10.9% | 1.45 12.1% | 1.37 12.2% | 1.45 0.0% | 1.45 6.5% | 1.43 7.1% |
| I2+ | 1.76 7.4% | 1.71 7.6% | 1.75 1.2% | 1.76 2.2% | 1.74 2.2% | 1.70 8.1% | 1.68 4.5% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice